Opinie o Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe w Chotomów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe w Chotomów

Zofia

Witam, w ogłoszeniu na Pracowników Ogólnobudowlanych i innych specjalistów, jest napisane że obowiązują stałe godziny pracy. A jakie dokładnie? Są tam jakieś zmiany? Proszę o informację.

zygi Nowy wpis
@Zofia

Nie polecam Brak umowy i ubran roboczych Wypłacili mniej pieniedzy niz obiecali

Zofia Nowy wpis
@zygi

Jak to, niezgodnie z umową? A próbowałeś to wyjaśnić? Może to po prostu jakaś pomyłka. Nie wiem, dlatego pytam.

zygi Nowy wpis
@Zofia

Dali mniejsza wypłatę niż obiecali A ty czemu mącisz i mieszasz i bronisz (usunięte przez administratora)

Wanda

w ostatnim czasie widziałam, że wpadały dość pozytywne opinie w googlach i jak czytam tę sprzed dwóch lat to sie zastanawiam czy sporo od tego czasu mogło się tu zmienić skoro taki pozytywny efekt jest? czy obecnie obowiązują tu normalne umowy? wiadomo na jakiej stawce?

@Wanda

Kto te pozytywne opinie,które rzekomo " wpadały na googlach" pisał? Bo z pewnością nie pracownicy i klienci.

Wanda
@Paweł

Pan ma opinię z perspektywy klienta? A jako pracownik to skąd w razie czego te informacje, że źle mieliby się opowiadać? To z bieżącej sytuacji by było? Można dopytać o warunki?

Pawel Nowy wpis
@Wanda

Pani chce dowiedzieć się czegoś o tej firmie czy ustalić kim jestem? Powtórzę jeśli Pani nie zrozumiala: odradzam firmę klientom ze względu na jakość usług,a także pracownikom ze względu na warunki zatrudnienia i atmosferę. Klient chyba też może rozmawiać z pracownikami i obserwować ich oraz wyciągać wnioski.

Krystian

Na pracownika który domagał się wypłacenia mu wynagrodzenia wezwali Policję. Pensji oczywiscie nie dostał.

m,t,f

Niebawem otrzymacie rzetelną informację.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ukraina

Na wstępie pracowałem u tego pana ponad półtora roku na początku ten pan mówi o rejestrowaniu pracownika wszystko jest pięknie na początku pasowało mi żeby nie być zarejestrowanym. Prosiłem się przez pół roku o zarejestrowanie mnie bez skutecznie ciagle było to przekładane. W tej firmie pracuje dwuch Polaków a reszta to Ukraińcy tylko Polacy są zarejestrowani ale oni pracują u kiego 5lat + Poświęciłem w tej pracy pare kompletów swoich ubrań tylko Polacy dostawali nowe ubrania robocze lub narzędzia potrzebne do pracy. Praca w tej firmie jest bardzo ciężka w tym jedna dwudziesto minutowa przerwa o 12 w południe. Różańce jest to ze nikt praktycznie z Ukraińców nie ma prawa jazdy a i tak szef im daje kluczyki do samochodów nie ma takiego dnia żeby oni byli trzeźwi w pracy narkotyki i alkohol to chłop powrzechny . Nie polecam żadnej szanującej się osobie pracy w tej firmie nawet jak się coś stanie nie ma żadnej apteczki . Czas pracy jest o 7-17 za nadgodziny tem pan płaci tak samo a na koniec tygodnia potrafi jeszcze ucinać lub wmawiać ze się coś źle zrobiło i ucina tygodniówki . Ten pracodawca nie liczy się z bezpieczeństwem swojego pracownika . W tej firmie nie ma fachowców wszystko jest robione tak na odpierdziel się . Samochody firmowe to złom po przecierane koła bez bieżnika mógłbym tak wymieniać do wieczora ale zabraknie mi znaków i jeszcze taka na koniec krótka sytuacja robimy u szefa w Chotomowie w jego domu ma terenie pracuje nas tam 5 obiad proponuje tylko jednemu z nas temu co staż pracy ma powyżej 5 lat nie liczy się z nikim i z niczym

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe - Chotomów

• Jak się pracuje w Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Janusz Dzwigalski Usługi Hydrauliczne i Gazowe
  • Polna 56 lok. -