Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub w Lubań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub w Lubań

Franek Nowy wpis

Pani pisze o sobie pozytywne opinie, nie powinna Pani pełnić tej funkcji , ale jak to w Polsce , im większy tłuk -to zajmuje intratne stanowiska.

Jarosław Nowy wpis

Przyjmują tu po studiach na staż żeby zrobić aplikacje? Jak tak to ile można zarobić? Więcej niż minimalną krajową?

Adam Nowy wpis
@Jarosław

Na stażu stali są niskie więc nawet jak przyjmują to wypłata biedna.

Piotr W. Nowy wpis

Fachowa pomoc i dobry kontakt z komornikiem. Dla wierzyciela to jest najważniejsze. Pomimo, że dłużnik nie był chętny do zwrotu moich pieniędzy, wszystko się udało.

Jan Kudyba

Jestem pozytywnie zaskoczony. Komornik zawsze kojarzył mi się z osobą zimną i niedostępną. Natomiast Pani Katarzyna to człowiek taki jak ja. Porozmawiała, wyjaśniła moje wątpliwości i nie zabrała ostatniego grosza. Oby więcej takich ludzi.

Czy po rozmowie w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nina

Bardzo fajna obsługa i szybkie wyjaśnienie wątpliwości w sprawie.

Wojciech

Usługi kancelarii są oceniane na duży plus, a jak praca? Jak z rozwojem w tym miejscu i jakie jest Wasze zdanie nt. adekwatności wynagrodzenia do liczby obowiązków?

Bardzo miła obsługa nawet dla dłużnika. Pani komornik fakt zajęła mi pieniądze z konta ale szybko wyjaśniłem sprawe i resztę spłaciłem w ratach. Z pewnością można liczyć na rozmowę i ugodowe załatwienie spraw.

Pracownicy kancelarii mili i pomocni. Co do odzyskania pieniędzy, trwało to 4 miesiące ale udało się odzyskać całą kwotę. Jako wierzyciel jestem zadowolony.

Darek

Pierwszy raz pani komornik dała się we znaki na początku roku,bez żadnego zawiadomienia,poinformowania ściągnęła mi 630 zł.z konta za jakiś mandat z Austrii.Teraz za długi komornicze teściowej siadła mojej żonie na pensję ,tak że księgowa przekazała wypłatę zamiast żonie na konto to do pani komornik.Dałem żonie gotówkę na życie i rachunki,ta mądra wpłaciła na konto i oczywiście kasa też zablokowana,pomimo że w tym miesiącu już wypłatę zabrano.Czy taka pani komornik nie jest (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub - Lubań

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub
  • Bracka 13