Raczyński Jan Kancelaria Adwokacka

Lubań

Opinie o Raczyński Jan Kancelaria Adwokacka

Andrzej Pawlikowski

Korzystałem z usług mecenasa Raczyńskiego dwukrotnie i za każdym razem otrzymalem fachową i rzetelną usługę. W pierwszym wypadku była to porada z zakresu prawa pracy i pomoc w negocjacjach z nieuczciwym pracodawcą.Sprawa zakończona pozytywnie dla mnie , stąd wielkie podziękowania dla Mecenasa. W drugim przypadku trafiłem do kancelarii z apelacją, której nie chcieli podjąć się inni adwokaci twierdząc, że sprawa jest nie do wygrania , a tymczasem mecenas Raczyński dokonał rzeczy prawie niemożliwej, cofnięto w sądzie apelacyjnym bardzo niekorzystny dla mnie wyrok, za co jestem mecenasowi bardzo wdzięczny. Honorarium , które zapłaciłem w obu przypadkach uważam za dość niskie, gdyż za tą samą sprawę w niższej instancji u poprzednika zapłaciłem dwa razy więcej a wynik sprawy niestety był niekorzystny.Polecam usługi mecenasa i pozdrawiam go serdecznie, jeśli przeczyta ten wpis.

niezadowolona

ten pan jest niekompetentny a do tego bierze kase za nic... wyciagnal sporo kasy ode mnie a w sprawie nic nie zrobil ... musialoam zmienic adwokata... do tego jest niemily i wulgarny jak cos nie idzie po jego mysli...

Zostaw opinię o Raczyński Jan Kancelaria Adwokacka - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raczyński Jan Kancelaria Adwokacka