Opinie o Giga-Com Krzysztof Kruczek w Sośnicowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Giga-Com Krzysztof Kruczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giga-Com Krzysztof Kruczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giga-Com Krzysztof Kruczek w Sośnicowice

Często szukacie techników instalacji światłowodowych, bo jestem zainteresowany pracą, a znalazłem tylko jakąś starą ofertę? Pisano, że była to praca na terenie dwóch województw, więc traktowane jest to jako delegacje? Można co jakiś czas zjeżdżać do domu? Jakby ktoś napisał jak teraz wyglądają zarobki to byłbym wdzięczny.

Maron Nowy wpis

Monterzy katastrofa,nie chcieli przewiertac dziury wyznaczonym przez mnie miejscu. Nadodatek bez narzędzi. Podpórki kabel i odjechali. Niby ich czas się skończył

U mnie wszytko działa, montaż robiony bez problemu (sam sobie przewierciłem dziure i poprowadziłem kable w domu jak chcaiałem, oni przyjechali i zrobilei reszte) i wydaje mi się że jeśli ktoś ma troche oleju w głowie to wie z czym się wiąże podłączenie internetu do domu, jeśli chcemy to zrobić w starszym budynku to wiadomo ze trzeba zrobić (przewiercić) dziurę w ścianie zeby doprowadzić kabel ze słupa, a ludzie sie dziwią ze im ktos w sciane wiercic bedzie ... no litości ogarnijcie sie ludzie...

AsterBlaster Nowy wpis
@Marcin

a, ja się nie zgadzam, Internet jest po świetle, tzn. dociera światłem, to po co wiercić, wystarczy mieć odpowiednio skierowane okna w domu i wtedy Internet dociera bez problemu..

Aneta Nowy wpis

A w weekendy macie więcej płacone czy tak samo?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Giga-Com Krzysztof Kruczek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Staszek

Tylko , że to jest forum pracownicze i zupełnie nie rozumiem dlaczego klienci tu zostawiają swoje wpisy?

andri
@Staszek

Bo jak jest nidziela a ja chce oglądać film czy program telwizyny i nagle przestaje grać telewizor i nie ma internetu a córka uczy się przez internet,a serwis zamknięty bo niedziela jest , to do kogo mam to zgłosić. 09-05-2021

Niezadowolony

Internet działa, prawie. Są przerwy, częste. Dramatem jest kontakt z firmą i ani jednej kompetentnej osoby, która zna się na sieciach i konfiguracji łącz. Ciągłe przekazywanie spraw do techników, inżynierów, chciałbym też z nimi pogadać. Niestety uważam, że to brednie, oni nie znają się do końca na swoim fachu. Przy poważniejszym problemie jest tylko: "nie i już" , temat zamkniety, a problem pozostał...

Jarosław
@Niezadowolony

Jeżeli uważasz, że usługa została źle wykonana zawsze możesz ją zareklamować i prosić o przysłanie instalatora, który poprawi zasięg internetu lub wymieni modem na bardziej nowoczesny. Daj znać jeżeli uda Ci się naprawić łącze w ramach serwisu.

Magda

@piotr a czym się zajmujesz w firmie? Napisz coś więcej!

Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku

Ad

Pracuje w GIGA-COM od 3 lat, negatywne opinie prawdopodobnie dodane przez konkurencje tracącej klientów. Przykre ale prawdziwe. Tak, udostępnia komputer telefon oraz samochód służbowy. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Właściciel każe swoim pracownikom niszczyć budynki i infrastrukturę techniczną, interesuje się nim policja, pracownicy mają być przesłuchiwani. Trzymać się z daleka jak nie chce problemów z prawem.

Wiecie czy Giga-Com Krzysztof Kruczek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jo

Nie wiedziałem. Co za szczęście.

Tragedia, trzymać się z dala.

Banda oszołomów, niszczą wszystko za co się zabiorą. Wandale i prymitywy.

AK

Firma jest dobra, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Giga-Com Krzysztof Kruczek - Sośnicowice

Giga-Com Krzysztof Kruczek