Opinie o Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi w Lubin

Chhcfgh Nowy wpis

Dzisiaj tj.10.01.2019 o godz.22.45 byłem w pana sklepie kupić piwo pani ekspedientka miała pretensje że o tej porze nie powinnym robić zakupów jezeli tak to po co macie otwarte do godz.23 raczej ostatni raz korzystam z waszgo sklepu chyba że obsluga zmieni podejść do klienta

Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi w miejscowości Lubin, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi - Lubin

Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Adama Mickiewicza 102
    59-300 Lubin
  • NIP: 6922367746 REGON: 022189049

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Paweł Chowaniec Sklep Monopolowy Kopalnia Alkoholi
Przejdź do nowych opinii