Opinie o Michał Madej Jankar w Lubsza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Michał Madej Jankar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Madej Jankar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Madej Jankar w Lubsza

Kierowca Nowy wpis

Ta firma to porażka. Zarobek kierowcy tragiczny, kto za takie pieniadze dzisiaj pracuje? Jeszcze trzeba mieć swoją działalność. Szef młody przemądrzały i bardzo pyskaty! Kierowca pownien zarobic minimum 7,5-8tys za kierowce u niego. A tutaj jal dostaniesz 5tys to jest dobrze. Dziwię sie ze jeszcze ktos u nich pracuje. Nikt normalny by tam nie przepracował wiecej niż do pierwszej wypłaty.

Maria Nowy wpis
@Kierowca

Skoro tak jak twierdzisz zarobki kiepskie, to czemu jednak ludzie decydują się na pracę tutaj? Na rekrutacji jakie kwoty padają? Chyba takie rzeczy to od początku powinny być wiadome?

K. Nowy wpis
@Maria

Obiecuja co innego. Zreszta moze ktos jak ma noz na gardle to podejmie na miesiąc dwa a potem ucieka.

Wanda Nowy wpis

Jak jest z rejestracją pracowników? Jaki rodzaj umowy? Ktoś napisał, że nie ma dlatego pytam, to dość istotna sprawa, myślę, że dla każdego. Zna ktoś aktualną stawkę godzinową oferowaną przez firmę?

K.

Pracuję w tej firmie od 4 lat i mogę ją szczerze polecić. company number 1 in the world????????

@K.

A to pozytywnie zabrzmiało akurat. ;) A po tylu latach to jak prezentuje się wynagrodzenie? O ile wzrasta?

@Ewa

Na początku pracowałem za 10 zł za godzinę i dwa ostatnie lata 12zł/ha.

@Paweł

Czy to trochę nie za mało? O jakim stanowisku piszesz, kierowca busa?

w.

nie

@w.

Czemu nie?

Widzę opinia właściciela

Arek

Słabe zarobki 12 zł. Niemiła atmosfera ze strony pracodawców. Brak rejestracji.

Brałeś udział w rekrutacji do Michał Madej Jankar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
busiarz

Jeśli chodzi o jezdę busem-Wieczne problemy o wypłatę. Praca od niedzieli do soboty rano. Brak premii. Goła stawka. O wszystko trzeba się prosić. Nie polecam pracować u tego pana, nie rzetelny ani nie odpowiedzialny. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Madej Jankar - Lubsza

• Jak się pracuje w Michał Madej Jankar?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Madej Jankar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Madej Jankar?

Michał Madej Jankar
  • Ligocka 8