Opinie o Apteka Nova Kinga Radoń w Kobierniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Apteka Nova Kinga Radoń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apteka Nova Kinga Radoń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Nova Kinga Radoń w Kobierniki

Tomcio Paluch Nowy wpis

Trzeba wyrabiać słupki żeby dostać premię. Wymogi są spore. Braki w ludziach, trzeba robić wszystko. Ogromne przesunięcia non stop się towar pakuje. Pomocy aptecznej z reguły brak to i sprzątanie dochodzi. Technik zarobki minimalna krajowa. Jak Cię nie ma 3 dni bo jesteś chory - zapomnij o premii. Częste delegacje i to czasami daleko - zwrot za benzynę to z wielką łaską. Sporo osób przerzuconych na zlecenia żeby urlopów nie mieć. Ekipa biura to temat na książkę. PRL, znajomości i konszachty. Jak się wypomina błedy jaśnie panującym koordynatorki. Yo ma się prze*****. Zrobią wszystko żeby taka osoba została zwolniona. Zdążają się akcje i wymogi średnio z prawem zgodne.... Ogólnie to nie polecam, lepiej iść do kasy w Lidlu. Kodeksem pracy tu się podcierają. No i czasami się zdążają błędy w wypłatach, szczególnie premii, trzeba się upominać....

Małgorzata

Czy mógłby ktoś proszę omówić warunki dla technika farmacji? Widziałam dawniejszą ofertę na Mickiewicza, szukam teraz pracy w Sandomierzu i ciekawa jestem aktualnych warunków. Jaka jest atmosfera? i na jakie maksymalne wynagrodzenie mogę liczyć?

Janina Aptekarska Nowy wpis
@Małgorzata

Bardzo ciężka atmosfera. Technik ogólnie to wielkie(usunięte przez administratora) Minimalna krajowa podstawa. Reszta premia na którą trzeba sprzedawać tonę supli. Jak ze 3 dni chorobowego to premia ucięta. Non stop delegacje do innej apteki. Część pracowników na zlecenia przerzucona. Ogólnie dramat.....

Danka Nowy wpis
@Janina Aptekarska

Delegacje do innych aptek? A w jakiej odległości są zlokalizowane od tej docelowej? Nie ma kłopotów z dojazdem? I tak te odesłania w inne miejsca są wynagradzane w takim razie? Była też wzmianka o premii, jaka jest jej docelowa wysokość?

Janina Aptekarska Nowy wpis
@Danka

Różne odległości czasami w jednym mieści, czasami do 40km. Wszystko w etacie. Dojazd we własnym zakresie, czasami oddadzą za benzynę. Premia jest, zależnie od osiągów apteki lub indywidualnych. Nikt nie wie jak to jest liczone do końca. Bywają błędy, trzeba się prosić bo zdążą się że się nie dostanie. Taki (usunięte przez administratora) lekki. Premie z tego co się orientuję około 500-1000 zł ale dużo zależy od apteki. No i pamiętaj 3 dni L4 i pewno nie ma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Nova Kinga Radoń - Kobierniki

• Jak się pracuje w Apteka Nova Kinga Radoń?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Nova Kinga Radoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apteka Nova Kinga Radoń
  • 115