Opinie o Anna Koźmińska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Anna Koźmińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Koźmińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Koźmińska w Wrocław

Laba

Jest taka Pani Anna Sroll (była Koźmińska) która aktualnie ma wyrok za grubsze oszustwa. Prawdopodobnie nie będzie z nią kontaktu, oprócz w areszcie, przez najbliższe 2,5 roku Nie wiem czy chodzi o tą samą osobę, ale imię & nazwisko są identyczne, dlatego wpisuje.

Elwira
@Laba

To nadal aktualne? Mam pieniążki do odzyskania, gadałam z mecenasem i podobno ta Pani już po zmianie nazwiska? Ma ktoś podobnie?

Laba Nowy wpis

Elwira Nowy wpis
@Laba

Laba Nowy wpis

Administracja - Wpis poprzedni proszę ignorować(usunięte przez administratora) - nie prawidłowy wpis

Tadeusz Nowy wpis

Trudno jest znaleźć informacje o firmie, pracy i ogólnie to co może przydać się bo mam zamiar złożyć cv.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Anna Koźmińska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Klara

Próbowałam się skontaktować i nemo, telefony i maile milczą ... Podobno ta Pani zminiła już nazwisko, ale kto ją ta może wiedzieć ? Ma ktoś jakieś aktualne namiary na tę firmę ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Koźmińska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Izabela

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wymagania stawiane są na początek?

ona123op
@Izabela

Rekrutują z majstrem 3 : 0 ... Pełną parą ...

Zuzanna
@ona123op

@ona123op Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Jeśli aktualnie jesteś pracownikiem Anna Koźmińska to byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś napisał czy wiesz coś na temat prowadzonych rekrutacji w tej firmie? W internecie nie widzę zadnych informacji na ten tenat.

irmina
@Zuzanna

Ja probowała ale jak przeczytala ta informacja to zrezygnowala ... Telefonu niet strony nie ma ...

AAA

A jednak ludzie tam pracują i mają się dobrze, więc nikt się nie narazi podając tu jakieś dane..

hhhhmmm

I temat umarł , ciekawa jestem ilu szczęśliwych pracowników pracuje w S4B :)

MmmM

Ktoś miesza w komentarzach ... Dziwne, że nikt nie podał nazwy firmy , w której szczęśliwie pracuje . Myślałam , że odnajdzie się choć jeden odważny ...

@MmmM

I raczej się tego nie dowiemy każdy jak tchórz się zachowuje i milczy.

MmmM
@Papek1234

Albo sama zainteresowana pisała te super opinie ???

Ja dostałam smsa, że część osób zatrudnili teraz a część w styczniu. Byłam nawet w siedzibie, firma istnieje. Nie będę czekać do stycznia, ale jednak ludzie tam pracują.

@Karolina

To nie wiem ze mną się już się nie kontaktuje a mówila że większość to studentów co chcą tylko na chuwle ona takich nie chce i że że mną chce podpisać umowę, nawet jeśli firma istnieje to coś jest nie tak skoro raz się odzywa raz nie

@Wera124

Nie wiem jak to jest z Tobą. Wiem, że ludzie normalnie pracują. Ja też dzisiaj rozmawiałam z tą Panią. Dostałam komputer, telefon i umowę. Ale chciała od Ciebie dane osobowe??

@Wera124

Miałam pracować od stycznia a nie chciałam czekać do stycznia i można było się normalnie dogadać, żeby zacząć już. Jedynym faktem był utrudniiny kontakt przez 2-3 tygodnie.

@Karolina

Chciała nawet jej wysłałam ale potem przestała się odzywać aż mnie zablokowała na messengerze co jest podejrzane

@Wera124

Dobry wieczór Państwu, Pani Wera124 bardzo proszę o kontakt przez e-mail, na pewno uda się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiam serdecznie

@Anna Koźmińska

Pani Anno, meil został wysłany, czekam na odpowiedź zwrotną.

@Karolina

Jeśli Panią zatrudnili i siedziba istnieje to proszę o podanie nr NIP tej firmy. Czy jest on taki sam jak na górze strony? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

@Karolina

Witam gdzie się znajduję siedziba firmy.

@Karolina

Gdzie jest ta firma proszę adres

Malgo

A ja dostałam umowę i sprzęt, ale właśnie po 3 tygodniach. Na razie jest ok.

@Malgo

@Malgo

Można prosić o kontakt

Minka 112

NIP o który proszę jest też po to bo chciałbym się skontaktować z kimś z firmy bo Pani Anna nie daje znaku życia od jakiegoś czasu, chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest w porządku. Może ktoś inny z firmy mógłby się ze mną skontaktować i wyjaśnić sytuację przecież Pani Anna napewno nie pracuję sama i jest jeszcze ktoś do pomocy. Pozdrawiam

Beci90

Też miałam podobną sytuację z kontaktem, ale dostałam oficjalne pismo z firmy. Pani Anna nie zatrudnia do siebie tylko do firmy, w której pracuje. Wszystko zostało wyjaśnione. Ode mnie nie chcieli danych przed rozpoczęciem pracy, tylko w momencie podpisania umowy.

Minka 112
@Beci90

W jaki sposób wyjaśniłaś sprawę? W takim razie do jakiej firmy zatrudnia? NIP firmy możesz podać to do niczego nie zobowiązuje i nie jest wyjawianiem danych. Chciałbym się skontaktować z kimś z firmy bo Pani Anna nie daje znaku życia od jakiegoś czasu, chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest w porządku. Może ktoś inny z firmy mógłby się ze mną skontaktować i wyjaśnić sytuację przecież Pani Anna napewno nie pracuję sama i jest jeszcze ktoś do pomocy. Pozdrawiam

Minka112

Chciałabym też prosić osoby, które napisały, że otrzymały sprzęt i umowę i że firma istnieje o podanie nr NIP firmy w której pracują. To do niczego nie zobowiązuje i nie jest to żadne wyjawianie danych. Nipy firmy są dostępne w internecie. Proszę o pomoc. Chciałbym tylko zweryfikować sprzeczne treści w opiniach. Wy otrzymaliście możliwość pracy dla mnie nie było to możliwe. Utrudniony kontakt pozostał do tej pory. Pozdrawiam

Minka112

Pani Anna Koźmińska 03.12.2018 opublikował na FB ogłoszenie o pracę. W rozmowie rekrutacyjnej mówiła, że praca jest dla firmy Ziko apteki zajmującą się sprzedażą internatową. Szukają osób ds zamówień. Do tej pory czekam na jakieś informację. Mówiła, że sprzęt i umowa są wysłane ale kuriera nie ma. Nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na wiadomości SMS i mail. Z tego co udało mi się ustalić nie znają Pani Anny Koźmińskiej w tej firmie, że taka osoba tam nie pracuje i że nie mają żadnego oddziału we Wrocławiu. Jeszcze jest to weryfikowane sprawa została przekazana do centrali firmy. Nie jest to jakaś złośliwość ale porostu czuje się oszukaną osobą, zbywaną, która szuka pomocy w celu wyjaśnienia tej sprawy. W związku z tym zadaje pytanie do osób które piszą, że pracują z Panią Anną co z tego jest prawdą a co nie. Czy może oferta pracy była prawdziwa a Pani Anna działa na zasadzie pod firmy? Nie jestem w stanie się tego dowiedzieć bo Pani Anna nie daje znaków życia. Prośba do was jakie są wasze doświadczenia z tą Panią. To są moje doświadczenia z Panią Anną. Czy ktoś miał podobną sytuacje, czy ktoś może potwierdzić naprawdę gdzie pracuje?

@Minka112

Przeczytać jeszcze raz cały wątek, przeszukać sieć a do wniosków dojdziesz sama, tak jak doszłam Ja ... Z doświadczenia już wiem, że opinie o wzorowych pracodawcach nie pojawiają się na takich portalach ot tak sobie ... Poszukałam i już coś tam wiem , ale mamy takie prawo jakie mamy, więc pisać też mi nie wolno ;( w każdym razie jest wielu ludzi żerujących na innych poszukujących pracy i chcących po prostu pracować i żyć uczciwie w tym kraju. Ale jak żyć w kraju w którym nawet dane w CEIDG są takie, że można je sobie wsadzić w 4 litery ...

@NIKC-NICK

Ale jaki to ma cel....Jak nie doszło nawet do podpisania umowy. Człowiek się cieszy, że znalazł pracę taką naprawdę fajnie się zapowiadającą. Narobiła mi nadziei na stabilność. Zamydliła mi oczy, że umowa już wysłana. I co? nic z tego nie wyszło. Osoba przepadła, brak kontaktu. I co ta Pani tym zyskała? Mi zostało tylko rozczarowanie, zmarnowanie czasu, który mógł być poświęcony innym ofertą pracy, które już przepadły. Po prostu zostawiała mnie na lodzie....a ja nic nie mogę zrobić.

Krystyna9192
@Minka112

Jestem w dokładnie takiej sytuacji.....

@Minka112

Tej Pani chyba o to chodziło ...

majerka

Świetny manager ... Doskonały organizator i wzorowy pracodawca. Współpraca z Panią Anią na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

@majerka

To znaczy ,co ma Pani na myśli ?

adryjanka

No właśnie ?

@majerka

Jestem też tą osobą co miała otrzymać umowę w styczniu w firmie związanej z aptekami w której pracuje Pani Anna. Jednak od tygodnia nie mam żadnej informacji. Niby wszystko zostało wysłane umowa, sprzęt ale kuriera jak nie było tak nie ma. Pani Anna nie odpowiada na żadne wiadomości ani telefony. Czy są osoby w podobnej sytuacji? Czytam te wiadomości i teraz nie wiem...Pani Anna nie pracuje już w tej firmie? Wiecie może coś więcej na ten temat?

@Minka112

Jestem dokładnie w identycznej sytuacji ,wypisz,wymaluj.

@Minka112

Dostałam numer dodatkowo do jakiejś pani z kadr która podobno zajmuje się wysyłka ale ona też nie odbiera

@Krystyna 9192

Ja także i też nikt nie odbiera. Teraz nie wiem co robić...Czy pisać bezpośrednio do firmy i się ich zapytać czy co...

@Minka112

Moze przejdziemy gdzieś na priv ,żeby tutaj na forum nie pisac?

trochę to utrudnione :)

@Minka112

W razie czego mój email: rekon2345@wp.pl,może zdziałamy coś wspólnie.

@Minka112

W ppprzednim poście napisałam mój adres email proszę pisać ????

ok

Napislam na meila

Krystyna9192

Witam,czy polecacie współpracę z tą Panią ? Czytałam powyższe wiadomosci i opinie są sprzeczne ?

zenerka
@Krystyna9192

Miałam nie pisać ale czy to nie przypadek , że pojawił się tutaj ten wątek ? Każdy pracodawca może przedstawić listę referencyjną ...

wenerka

A nie be relocated ??? Tam chyba też miałam z nią małą kooperację ...

Krych

Ja pracuję z tą Panią prawie 2 lata i jest dobrze. Wypłaty są na czas, premie i inne świadczenia też. Jest po prostu normalnie. Mogę polecić pracę tutaj. A te prywatne teksty.. cóż... jeszcze się nie znalazł taki, co wszystkim dogodzi.

MYSZKA
@Krych

Ale w tej firmie czy w firmie gdzie pracuje teraz ta osoba ???

Krych
@MYSZKA

W firmie, gdzie Pani Anna jest Dyrektorem Operacyjnym.

AAA

Ja też pracuję dłuższy czas. I tak jak pisano poniżej to normalna firma jakich wiele. Jest OK

Piter

Ja pracuję. Wszystko ok, wypłaty terminowe.

@Piter

w CEIDG raz jako : Imię ANNA Nazwisko SROLL Numer NIP 8951877735 Numer REGON 121283079 a raz jako ANNA Koźmińska jakiś to bajer ;)

@NIKC-NICK

Drogi Panie NIKC-NICK, Koźmińska moje panieńskie nazwisko. To tak w kwestii wyjaśnienia, którego i tak nie muszę tutaj podawać. Po drugie przekroczył pan/pani wszelkie granice stawiane przez RODO. Nie jest pan/pani anonimowy nawet w Internecie, a w związku z tym, że znam już Twoje imię i nazwisko niemalże zostałam zmuszona do podjęcia kroków prawnych o naruszenie dobrego imienia, zniesławienie i inne... Pozdrawiam serdecznie,

EM
@NIKC-NICK

A mi te twoje opinie NIKC NICK wyglądają na jakąś osobistą vendettę. To jest forum dotyczące opinii na temat pracodawcy a z tego, co czytam wynika , że z nią ani u niej nie pracujesz, więc załatw to sobie z nią w 4 oczy. Zgłaszam te twoje osobiste wycieczki Administratorowi.

Kiel55
@NIKC-NICK

No ja też uważam, że to są jakieś prywatne treści, których tu nie powinno być. Ja pracuję z tą panią ponad rok i nie mogę powiedzieć nic złego. A pranie brudów panie nikc nick jest żałosne i nie na miejscu.

@Kiel55

Pożyjemy zobaczymy ;)

@Anna Koźmińska

Dane za CEIDG ...

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Koźmińska - Wrocław

• Grodzieńska 6H
    51-351 Wrocław