Major Architekci Marcin Major

Wrocław

Opinie o Major Architekci Marcin Major

jelen

super atmosfera, dobra szkoła co wy wypisujecie !

Iśka

Do Oli. Co za bzdury wypisujesz. To najbardziej pozytywnie na pracownika nastawione biuro.

wrocławianka

mam inne doświadczenia z firmą MA, byłam w już kilku i uważam że to naprawdę b fajna pracownia, atmosfera genialna co do zarobków to jak wszędzie …szału nie ma :(

ola

witam .tez słyszałam ze tam wyzyska studentów się odbywa...i ze ludzie siedzą ze śpiworami pod biurkiem po nocach rysują...to prawda? wszędzie taki wyzysk? w branży?

taki tak

witam, szukają obecnie kogoś do pracy ZA DARMO; dzwonią do ludzi już dużo po studiach i z doświadczeniem w branży i proponują wzięcie udziału w jakimś konkursie o pracę, który polegałby na tym, że przez pierwsze dwa miesiące pracujesz za darmo, a potem, w zależności od tego czy okażesz się najlepszym zatrudniają cię bądź nie; ISTNA KPINA, NIE POLECAM

Zostaw opinię o Major Architekci Marcin Major - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Major Architekci Marcin Major