Opinie o Fuh El-World Beata Siedlik w Owczary

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fuh El-World Beata Siedlik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fuh El-World Beata Siedlik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuh El-World Beata Siedlik w Owczary

AK Nowy wpis

Pani jest bardzo nieuprzejma. Rozmowa telefoniczna z państwem jest bezcelowa. Mimo określonego terminu wykonania przeglądu instalacji elektrycznej nie zjawili się w określonych godzinach mimo całodniowego pobytu w domu. Po kontakcie telefonicznym państwo stwierdzili że dzwonili domofonem co w rzeczywistości nie miało miejsca. Powiedzieli że przyjadą ponownie wykonać przeglądu, a kolejny mam załatwiać na własną rękę za dodatkową opłatą. Takie zachowanie uważam za skandaliczne, a cała sytuacja wyglądała na próbę naciągnięcia klienta na dodatkową opłatę - oczywiście przegląd był opłacony przez spółdzielnie. Stanowczo odradzam

pracownik Nowy wpis
@AK

Wystarczyło tylko być w godzinach podanych na ogłoszeniu - nie było potrzeby oczekiwania przez cały dzień. Jeżeli są podane godziny przeglądu od 11.00 do 14.00 to oznacza, że o godzinie 14.30 już nikogo nie będzie ponieważ byli w wyznaczonych godzinach. Reasumując : należy ze zrozumieniem czytać informacje i nie spóźniać się, a jeżeli już się zdarzy, że się spóźnimy to po to są telefony aby zadzwonić. I wtedy nie byłyby potrzebne ta całe kłamstewka z Pani strony po to tylko aby się wybielić. Jest to zdecydowanie zły przykład zachowania.

Łuskasz Nowy wpis
@pracownik

Polecam :) jeb ny napoleon :D

Maria Nowy wpis

Wczoraj Pan elektryk wykonał przegląd u mojej mamy poczym mama poprosiła aby jej naprawił gniazda, Pan naprawił i nie chciał zapłaty. Nie wiedziałam że są jeszcze tacy ludzie na swiecie

Michalina

Pani która odbiera telefony to istna antyreklama firmy. Tak nie miłej osoby dawno nie słyszałam, nie dość że była bezczelna, arogancka i nie potrafiła udzielić kilku informacji to jeszcze rozłączyła się w połowie mojego zdania . Zdecydowanie nie odpowiednia osoba na danym stanowisku.

Jurand

W pelni potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Nie bardzo rozumiem jak w dzisiejszych czasach, gdy tak trzeba walczyć o klienta, można w ten sposób się zachowywać. Osobiście dawno nie spotkałem się z tak obcesową postawą i to ze strony kobiety !

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fuh El-World Beata Siedlik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
A.

Kontakt z Panią która odbiera telefon poniżej krytyki, całkowity brak szacunku i nieuprzejmość, co to zwroty grzecznościowe, to nawet nie ma pojęcia. rozważałam wykonanie usługi przez inną firmę na własny koszt.

Aa
@A.

Ja jako kulturalny człowiek nie wykonuje telefonów o 22.00 lub później.

Marian
@A.

Dokładnie takie same odczucia po rozmowie z wyżej wymieniona Panią ,całkowity brak szacunku ,nie da się porozumieć w żaden sposób. Nie polecam współpracy z tą Panią

Aneta

Wymagają wyższego wykształcenia w firmie ?

klient

Wyższy poziom profesjonalizmu

Olgierd

Firma z dość krótkim stażem ale jest solidnym wykonawcą a przy tym dobrym pracodawcą dlatego polecam pracę!

zadowolony

Bardzo sympatyczna Pani kompetentna i uprzejma. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Polecam

Zaab

To prawda

Norbi

Czyżby tak dobrze się wam pracowało i dlatego nie ma chętnych do korzystania z tego forum?

Pyskowice WP

Pani która odebrała telefon była bezczelna i nie wyrozumiala. Nie dotrzymała godzin poprzedniego dnia, a następnego nie mogła uprzejmie odpowiedzieć mniej więcej o której się łaskawie pojawi. Rozlaczyla się w trakcie kiedy to byłam w połowie zdania. Zdecydowanie nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fuh El-World Beata Siedlik - Owczary

• Jak się pracuje w Fuh El-World Beata Siedlik?

Zobacz opinie na temat firmy Fuh El-World Beata Siedlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fuh El-World Beata Siedlik

Fuh El-World Beata Siedlik