Opinie o Komplex Anna Breuer w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Komplex Anna Breuer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplex Anna Breuer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplex Anna Breuer w Świętochłowice

gucio Nowy wpis

firma (usunięte przez administratora)pracujesz soboty niedziela za wolne pracujesz brak szatni prysznica toalety szatni itd i w dodatku dostaniesz nagane jak nie przyjdziesz w niedzielę do pracy 1-raz a reszta ludzi chodzi pod wpływem alkoholu i jest wszystko ok żeby wymagać od ludzi czegoś to coś trzeba coś dać pracownikom a tu wydzieranie się po pracownikach żaden niema prawa wydzierać się po ludziach i traktować z poniżeniem pracownika . są nie odpowiedni ludzie na samochodach do niczego sie nie nadający ........... nie polecam 2700 masz wszędzie i w dodatku masz szatnię

Natasza Nowy wpis

Pierwszy śnieg a schody nie odśnieżone, wstyd,

jaaaa Nowy wpis
@Natasza

wycinka jednego drzewa trwała 3 dni (usunięte przez administratora) co to za firma a gdzie sfrezowany pień ulica wierzbowa swiony nie poleca

santa claus Nowy wpis

co mi z kasy na czas inflacja taka ze z tej kasy to żyć nie idzie zarabiasz krajową oplat 1500 co ci zostaje a jestes tak poganiany do pracy że szkoda gadki praca z wariatami i nic innego jesli nie jestes pupilem to masz kredki w pracy lepsze warunki ma firma ALBA i też ma kase na czas kasę na czas to masz w każdej pracy

Łukasz

Co się dla mnie liczy to płaca w terminie i tutaj nie można niczego zarzucić . Szefostwo jak Szefostwo nie ma ludzi doskonałych wydaje mi się że jeśli się chcę to idzie się dogadać.

Alicja
@Łukasz

Aż taki elaborat Ci w tamtej opinii nie wyszedł. ;) Fajnie, że kasa na czas to się liczy. Tyle, że nie jestem pewna ale chyba nie udało mi się odszukać informacji na temat stawek? Rozjaśnisz ten temat?

@Alicja

Stawka to raczej kwestia i Indywidualna raz to ukończone kursy ,szkolenia które podnoszą nam kwalifikacje a tych jest sporo druga sprawa to samo podejście do pracy bo nawet jeśli komuś brakuje doświadczenia to bardzo szybko może to nadrobić chęcią do pracy brakiem nałogów i byciem fair

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komplex Anna Breuer? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Łukasz

Nie wiem o co większości chodzi ale jeśli ktoś przychodzi do pracy z nastawieniem żeby pracować to wszystko ok.Wiadomo że nie ma ludzi doskonałych i w każdej firmie są plusy i minusy także jak dla praca jak każda inna za piękny uśmiech to niestety tylko w reklamach pasty do zębów płacą .Jak dla mnie ważne jest to z kim się pracuje bo jeśli mam pracować z kimś kto na dzień dobry jest zmęczony itp albo jest poprostu mrukiem, bucem i na całą dniówkę zamiani dwa zdania to jakie by nie było szefostwo to i tak z takim człowiekiem źle się pracuje no i tyle a jeśli trafimy z kimś kto ma chęci idzie z nim pogogodac to praca też jest zupełnie inna i tutaj też są ludzie z którymi dniówka jest koszmarem a są też ludzie z którymi co by nam nie dali do pracy to pracuje się dobrze miało byc krótko a będzie elaborat, więc jak dla mnie najważniejsza atmosfera między pracownikami

były pracownik 105 w tym roku

z własnego doświadczenia nie polecam FIRMY KOMPLEX MOBING ZE STRONY SZEFOWSTWA NA PORZĄDKU DZIENNYM STRESOWANIE PRACOWNIKA PRZEZ PRACA I W CZASIE WYKONYWANIA PRACY TRAKTOWANIE LUDZI JAK SMIEĆI WIECZNE AWANTURY ZE STRONY SZEFOWSTWA ODRADZAM WSZYSTKIM PRACA NA 1/6 ETATU JEST TRAKTOWANA JAKO CAŁY ETAT JEŚLI NIE WYKONASZ POLECANIA TO JESTEŚ OPIER........NY ZE STRONY SZEFOWSTWA ZA PŁACĘ 2400 JESTEŚ TRAKTOWANY JAK WŁASNOŚĆ FIRMY OSZUKIWANIE PRACOWNIKA BHP POZIOM ZEROWY SPRZĄTACZKI MAJĄ PO 30 KLATEK PLUS TERENY ZIELONE NA 1/6 ETATU WYZYSK CZŁOWIEKA W BIAŁY DZIEŃ PONIŻANIE LLUDZI TO NA POŻĄDKU DZIENNYM A JEŚLI SIĘ PRZECIWSTAWISZ TO BĘDZIESZ POSĄDZANY O KRADZIEŻ PALIWA GAŚNIC ITD WŁASCICIELE FIRMY TRAKTÓJĄ LUDZI ŻE PRACÓJĄ TYLKO NA PICIE ITP NIE POLECAM TEJ FIRMY CZYSTY (usunięte przez administratora) ODRADZAM FIRMĘ KOMPLEX

Dawid
@były pracownik 105 w tym roku

To na umowie jest 1/6 etatu a robisz na cały? Bo nie bardzo zrozumiałem. W końcu płaca chyba za ilość przepracowanych godzin czy zmuszają do zostawania po godzinach?

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex Anna Breuer - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Komplex Anna Breuer?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex Anna Breuer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex Anna Breuer?

Komplex Anna Breuer
  • Śląska 1 lok. 3