Opinie o Brat-Car Karol Pastuszka w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Brat-Car Karol Pastuszka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brat-Car Karol Pastuszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brat-Car Karol Pastuszka w Radom

Renata

W 2019 pisaliście niezbyt przychylnie o właścicielu. W 2020 pisaliście to samo. Zastanawia mnie na ile te wpisy są rzetelne. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

Anonimowo
@Renata

(usunięte przez administratora) nie da się z nim dogadać odnośnie usterek w samochodzie. Trzeba grozić policja żeby pieniądze za auta odal. Przekrecone liczniki. Liczne wycieki. Rdza. Zmieniona data produkcji. Ten sam problem miałem z tym panem

Dorota Nowy wpis
@Anonimowo

Jak on zmienił datę produkcji, przecież to trzeba w papierach chyba namieszać?

. Nowy wpis
@Dorota

W ogłoszeniach inne info w papierach co innego, po sprawdzeniu inne informacje. Bezwypadkowe auto miało być po sprawdzeniu wyszło zupełnie co innego (usunięte przez administratora) w dodatku konflikowy i nie miły w o byciu. Nie polecam omijac szerokim łukiem.

Zuzanna Nowy wpis
@.

oddano ci pieniadze gdy auto okazalo sie jednak wypadkowe? jak rozwiazales sytuacje?

. Nowy wpis
@Zuzanna

Oczywiście że nie chciał oddać nie obyło się bez awantur i nie chcial rozmawiać i był agresywny to jakiś Furiat. Dopiero po licznych upomnieniach i groźbie sądem łaskawie zwrócił czesc pieniędzy ale samochód już się nie nadawał do niczego. Za duże koszta naprawy. Typowy handlarz

Poldek

Najłatwiej jest oskarżać, może konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów.

Oszust nie da się z nim dogadać odnośnie usterek w samochodzie. Trzeba grozić policja żeby pieniądze za auta odal. Przekrecone liczniki. Liczne wycieki. Rdza. Zmieniona data produkcji.

BRAT- CAR

Witamy Państwa serdecznie. Uprzejmie prosimy nie sugerować się powyższym komentarzem. Chcemy się do niego ustosunkować, gdyż w naszym mniemaniu jest on bardzo krzywdzący a przede wszystkim bezpodstawny. Jeśli chodzi o przebieg KAŻDEGO auta oczywiście KAŻDY zainteresowany klient ma dostęp do nr VIN, gdzie można sprawdzić orginalny przebieg na stronie RDW. Ponadto udostępniamy liczne wydruki tuv i książkę serwisową. Potwierdzony jest też licznymi rachunkami. Ponadto auta są co prawda używane, jednakże stan auta przy zakupie zagranicznym jest dokładnie sprawdzany przez specjalistę. Stan jest adekwatny do przebiegu. ZAWSZE przed sprzedaża podjeżdżamy na stację diagnostyczną celem sprawdzenia stanu auta! Po trzecie auta są ubezpieczone i na każdą sprzedaż dajemy PÓŁROCZNĄ GWARANCJĘ. Po sprzedaży auta jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientami co rzadko się zdarza jeśli chodzi o większość komisów. Zależy nam na dobrej opinii ponieważ ciągle się rozwijamy. ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO PRZEKONANIA SIĘ. Pozdrawiamy serdecznie FIRMA BRAT-CAR.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Brat-Car Karol Pastuszka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Yngwi

Oszust, sprzedaje złomy z przykręconymi licznikami

Zostaw merytoryczną opinię o Brat-Car Karol Pastuszka - Radom

Brat-Car Karol Pastuszka