Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż w Zawiercie

Obwodnica Maciejowej

Dla mnie obiecał że zapłaci mi wszystkie nadgodziny czyli 50%i 100% które podczas budowy obwodnicy (usunięte przez administratora)które wypracowałem pracując po 12h a niekiedy i dłużej,obiecuję ci zapłacę i wyrównam ci wszystko jak tylko wykonawca zapłaci mi pieniądze!!!!lata lecą a po (usunięte przez administratora)ani śladu nawet telefonu nie potrafi odebrać wielki prywaciarz (usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis
@Obwodnica Maciejowej

Firma Gwim-pol nie pracowała na obwodnicy Maciejowej. Pozdrawiam

Agnieszka Nowy wpis

Pozdrawiamy Pana serdecznie Pseudo księgowa i brat ze zwarciem.

M.Z Nowy wpis

Przyjemnie mi się tu pracuje. Wszystko od początku jak miało być tak jest. Gorąco polecam :). Nie wiem kto pisze te opinie poprzednie. Z dnia na dzień. Ale napewno nie popieram tych wypowiedzi. Świetna firma.

Za dużo Nowy wpis

Witam.co to wogole za wpisy już żaden pracodawca nie zatrudnia na najwyższą bo mu to się nie opłaca zbyt dużo pracowników się szanuję i nie boją się psełdo pracodawców Januszu biznesu a jeżeli tak się dzieje idziecie do głównego wykonawcy lub zleceniodawcy na rozmowę i jest po Januszu.juz nigdy nie weźmie jako usługobiorcę bo oszukuję zleceniodawce.prosze was czego wy się boicie już nie te czasy kiedy pracodawca (usunięte przez administratora) państwo i szukał oszczędności w kieszeni pracowników!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Magdalena

Podpinam się z chęcią pomogę nakłania ludzi ma podpisywanie umów na najniższa krajową pod groźbą zwolnienia.

Prawo pracy

Szukam wszystkich poszkodowanych czy też (usunięte przez administratora) przez firmę Tadeusza.g. trzeba skończyć ten cyrk i reżim pod auspicjami krętacza tadeusza.im nas więcej tym lepiej. Fałszowanie ewidencji czasu pracy brak dodatków za pracę w nadgodzinach czy tez kłamstwa na temat następnej umowy którą obiecuję antygwimpol@gmail.com

Boguś

Może i mam problem z alkoholem, może i firma uratowała mi życie i pozwala mi pracować choć najlepszy nie jestem ale wiem jedno Tadeusz jest dobrym pracodawcą, mam ubezpieczenie co prawda od najniższej ale mam. Nie jak inni zleceniowki. (usunięte przez administratora)Przeciez jak tata pozwoli to moze wyskoczyć z (usunięte przez administratora) nad morze zrobic sobie selfi na FB niech ludzie widzą te pozory. Wzioł firmę na siebie jako ostatni bastion rodziny. Pracownikom to zawsze źle im wiecznie mało i źle. Jest premia przecież, fakt że papier podpisuje a kasy nie widzę ale tam pisze że to premia. Pracuje tu kilka lat i wiem jedno Tadeusz ma łeb do interesów

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż - Zawiercie

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż?

Firma Usługowo-Handlowa Gwim-Pol Mariusz Gwiżdż
  • Siewierska 84