Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Aktualność
Witam Wszystkich odwiedzajacych serdecznie!
Ponizej przedstawiam nowe nabytki firmy. W mysl dbalosci o komfort naszych pracownikow, jak rowniez o najwyzsze standardy ochrony srodowiska, wymieniamy i rozszerzamy flote. W roku 2021 w sumie zagosci 6 nowych ciagnikow TGX 510 w firmie.
Zapraszamy do wspolpracy!
@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Tak trzymać, mi jest u Was dobrze.

@Dziadyga

Co ty (usunięte przez administratora) Wprowadzasz innych w błąd. Gościu płaci uczciwie powyżej 6 na rękę, nowe fury, żadnego płacenia z kilometra, zawsze w piątek jestem w domu, większość załadunków z rampy, stałe trasy, czasem landem trzeba pociągnąć przez Czechy no ale jak ty tylko kierownice trzymać umiesz na wprost to jest twój problem ŁAMAGO.

Pozytywny

Solidna firma, kasa na czas, pracować trzeba jak wszędzie. Ukraińcy tez ludzie a póki co jest tylko jeden. Nowe auta, polecam pracodawcę.

@Marzena

Jeździsz nowym, jedyny plus bo śpisz w nim cały tydzień za ok 4 tyś na ręke i przy umowie na niepełny etat, a obiecywali cuda na kiju

Zorientowany

Solidna firma.Właściciel konkretny i wiarygodny.

Wiadomo jak się rozwiązała zagadka z ta jakąś wypłacalnością z tego dawnego wątku na forum? po prostu widziałem dawniejsza ofertę na międzynarodówkę z trasami na odcinkach PL-AT-PL, akurat mam doświadczenie. tu w zakalce też widzę krótka ofertę, ale nie ma w niej podanych stawek. Kojarzycie tegoroczne?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mareno

Wielce Szanowni Panstwo. Zapytanie nie calkiem na miejscu. Jak duzo pracownikow tak duzo charakterow i oczekiwan. Jedni odchodza bo po prostu lubia zmieniac miejsce pracy. Inni bo wola jezdzic na dluzszych odcinkach. Jeszcze inni bo chca byc codziennie w domu. Lub na przyklad znalezli wyzsze wynagrodzenie o 500 zl. Wiec jak kto uwaza. Taki trend w dzisiejszych czasach...zmieniac pracodawcow. Osobiscie zwolnilem dwoch pracownikow w mojej karierze. Jednego za picie alkoholu w czasie pracy, drugie za jazde pod wplywem narkotykow! Jestem otwarty na rozmowe z pracownikami i prawie zawsze da sie znalezc wspolne wyjscie, pasujace dla obydwu stron. Zapraszam do wspolpracy! Dziekuje. P.S.: Od 2 listopada 4 nowe konie MAN na pelnym wypasie.

Witam odchodzą bo można zarobić więcej niż u pana chodaka np 8500zl u pana chodaka 7tys druga sprawa idąc na urlop pan chodak nie płaci za (usunięte przez administratora).pozdrawiam

@Paweł

Witam Szanowny Panie Pawle. Pieniadze to nie wszystko. Sa rowniez inne aspekty miejsca pracy, ktore nalezy rowniez brac pod uwage..... Dziekuje.

Kamila
@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

W takim razie jakie inne aspekty tego miejsca pracy poza pieniędzmi macie do zaoferowania, które mogą przyciągnąć kandydatów do zatrudnienia się? :-)

@Kamila

Szanowna Pani Kamilo! Przede wszystkim nalezalo by zadac sobie pytanie jaki rodzaj pracy za te przyslowiowe 1500 zl miesiecznie wiecej trzeba wykonywac. System pracy 3/1 w porownaniu do powrotow (jak u mnie) co piatek na baze i wyjazdow nie wczesniej niz 4 rano w poniedzialek to dwie diametralnie rozne sprawy. @Pawel uprzejmie prosze o doprecyzowanie za jaki rodzaj pracy otrzymuje pan zarobki w wysokosci 8500 zl i na jakiej podstawie pan twierdzi, ze nie place za urlop. Ostatni audyt PIP w mojej firmie nie wykazal zadnych nieprawidlowosci w tej kwestii. Powracajac do pytania.....nasze atuty: - Wyjazdy poniedzialek nie wczesniej niz 4 rano, powroty piatek na baze. - Mozliwosc zjazdu na tygodniu na baze. - Flota w stanie technicznym 1A. Ciagniki nie starsze niz 3 lata w kabinach XXL na pelnym wypasie, wlacznie z klimatyzacja postojowa. - Flota czysta i zadbana. - Pelne umowy gwarancyjne i serwisowe. - Pelna automatyzacja oplat drogowych w kraju i zagranica. - Wyplata bez zadnego dzielenia, na czas (do 10 kazdego miesiaca) na konto. - Wynagrodzenia naliczane na podstawie plikow pamieci masowej tachografu i karty kierowcy przez certyfikowana firme zewnetrzna, zgodnie z litera prawa. - Jestesmy mala firma, w ktorej wszyscy sie znaja. Pracownik dla mnie to czlowiek a nie numer naczepy. - Dwie lokalizacje w Polsce Bytom i Wroclaw. - 90% kontrachentow bezposrednich z czego 70% to kontrachenci zagraniczni. Ladunki z gieldy dla naszej floty to sporadyka,. - Powtarzalnosc ladunkow co pozwala na latwijsze planowanie czasow pracy i zjazdow na baze. - Stale trasy na odcinka PL-AT-PL - Odcinki trasy w przedziale 450-700 km w jedna strone. Wszystkich chetnych ZAPRASZAM do wspolpracy. W razie pytan stoje chetnie do dyspozycji. Dziekuje.

Paweł Nowy wpis
@Mareno

Nie będę tu nazwiskami wypisywał jakim pan kierowca nie wypłacił a jeszcze pan zabrał wynagrodzenia.Napisze tak mi pan zabrał (usunięte przez administratora)cos jeszcze.Co do (usunięte przez administratora)to też wiem niestety kierowcy się kontaktują że sobą zobaczy co pan nato jak zalozyme sprawę panu.pozdrawiam

Nowy wpis

@Paweł

Szanowny Panie "Pawel" lub "Ziomal" czy "anonim"! Nie wiem juz jak Pana tytulowac! Tak czesto zmienia Pan pseudonimy na portalach. A moze po prostu Panie Wojciechu M. Tylko ci ktorzy matacza i maja cos do ukrycia, chowaja sie pod plaszczem anonimow ukrywajac swoja prawdziwa tozsamosc...... Nie zycze sobie od Pana zadnych "pozdrowien". Oczekuje, ze Pan publicznie odwola te wszystkie oszczerstwa pod moim adresem na portalach internetowych, na ktorych Pan to robi inaczej sprawa trafi na droge cywilno - prawna za szarganie mojego dobrego mienia i falszywe oszczerstwa pod moim adresem. Swoim postepowaniem przyczynia sie Pan w bardzo duzej mierze do pogorszenia statusu EGZYSTENCJI firmy Mareno! To byla moja ostatnia odpowiedz na Panskie oszczerstwa. Kolejnej juz nie bede musial wstawiac. WSZYSTKICH POZOSTALYCH UZYTKOWNIKOW TEGO PORTALU, PROSZE O ZDROWO-ROZSADKOWE PODEJSCIE DO KOMETARZY OWEGO JEGOMOSCIA. Dziekuje za uwage.

Wojtek.M Nowy wpis
@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Ja się nie kryje za nikim taka prawda jest ale pan tej prawdy nie umi wziasc na klata.taki pan wielki biznesmen że przywłaszczył pan moja własność ktora się należy ale pan podkłada papier o (usunięte przez administratora)...pożyczkę która spalcilem a pan zabrał mi 3tysiace więcej nie umi pan wypłacić jak człowiek.ja będę pisał ile mi się podoba do puki nie odzyskam wypłaty za (usunięte przez administratora).A sprawa juz trafiła do (usunięte przez administratora) i udowodnię w (usunięte przez administratora)i tutaj czy pan jest udciwy i wyplacalny

Filip

Firma godna polecenia kierunek Polska Austria Czechy. Kasa na czas bez zbędnego marudzenia, sprzęt konkretny. Trzeba się narobić jak wszędzie jak ktoś zna robotę na plandece to wie o czym mówię, to nie amazon. Jak ktoś chętny to polecam tylko żeby wiedział co się dzieje po spotkaniu ze zbyt niskim wiaduktem i nie spięciu stali itp. Bo o tym byli szoferzy nie wspominają. Kłaniam się oddział Wrocław.

@Filip

Witam Panie Filipie. Dziekuje za wiarygodna opinie i zapraszam w kazdej chwili ponownie do mnie. Takich kierowcow jak pan to dzisiaj ze swieczka szukac. Uszanowanie.

@Filip

Panie filipie ma Pan pecha bo akurat wiaduktów i stali nie przewoziłem jak pan pisal szofer który to przewoził pracuje dalej w firmie mareno.podrawiam

Panie Ziomal! Prosze uwazc na forme z jaka sie pan o mnie wypowiada, bo spotkamy sie przed sadem na drodze cywilno-prawej za szarganie mojego dobrego mienia.... Dziekuje.

Jak juz to nie ja tylko Panstwo. Bo ja place jak pan zdazyl zauwazyc po kontroli PiP zgodnie z litera prawa.

Od lutego 2022 nasz wielmożnie nam panujący Rząd zniósł pojęcie diet i ryczałtów za noclegi Panie Ziomal! Wiec nie wiem jak by miał je zasadzić dla pana. No! Chyba, ze dla pana Ziomala to świat na zawołanie klęka…,,

@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Kontrola (usunięte przez administratora)nakazała Panu wypłacić za niewybrany urlop a za moją pracę w sierpniu wynagrodzenia nie dostałem więc spotkamy się w (usunięte przez administratora)pracy zobaczymy czy Pan będzie taki mądry a ten 1000zl który alla mi dopisal do wypłaty jako zaliczka to wsadz pan sobie ja w buty.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Nie mam mozliwosci kasowania wiadomosci PANIE ZIOMAL. Robi to administrator tego portalu na ktorym pan tak pieknie sie wyraza.......

Jakie są mocne strony pracodawcy Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska?

Kapitan Żbik

Wypłacalny.

Bożena
@Kapitan Żbik

A ile wynosi wypłata tak zapytam? To jest 4000 czy więcej?

@Bożena

Wiece Szanowna Pani Bozeno! Za 4 tys zlotych w dzsiaiejszych czasach na stanowisku kierowcy samochodu ciezarowego powyzej 3,5 tony w transporcie miedzynarodowym raczej zaden z kandydatow nie zechce nawet otworzyc drzwi do ciezarowki... Placimy zgodnie z przepisami o wynagrodzeniu na takim stanowisku czyli za wypracowane godziny. Srednia stawka wychodzi podobnie jak w wiekszosci szanujacych sie i swoich pracownikow firm transportowych. Po wiecej informacji zapraszam na rozmowe telefoniczna, ewentualnie spotkanie w siedzibie firmy. Serdecznie dziekuje za zainteresowanie.

@Kapitan Żbik

Wielce szanowny Kapitanie Zbik! Niewyplacalyn raczej nie reklamuje sie na podobnych portalach do tego. Dziekuje.

Marzena
@Mareno

Chodzi o to, że komentarz tamtego Pana był zbędny?

Panie Wojciechu! prosze przyjac decyzje i rozliczenie PIP na klate a nie plakac jak dzieciak probujac mnie oczerniac na tym portalu.... Jak sie bierze pozyczki u szefa i to calkiem pokazne to trzeba je splacac niestety..... A w szczegolnosci wtedy jak wczesniej go zniewazajac, porzuca sie stanowisko pracy z teraz na juz!

@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Co ma pożyczka tu że (usunięte przez administratora) pan kierowcow. Np kierowca idący na url(usunięte przez administratora)tyg ma zabrane 2500zl i nie tylko mi a wszystkim kierowcom.W kwietniu za 5dni zabrał mi Pan 1100zl nie słusznie. W sierpniu jak pracowałem 10dni dostałem wypłaty(usunięte przez administratora)0zl więc niech Pan nie będzie śmieszny w tej firmie kierowcy wchodza i wychodza a płakać to Pan będzie za nie dlugo jak nie będzie miał kto jeździć.

Dziadyga

(usunięte przez administratora), jazda z kilometra 3800 na reke, powodzenia przyjumącym sie !!

@Dziadyga

@Nowy

Dziekuje za slowo prawdy. Staram sie, zeby firma sie krecila i pracownicy byli zadowolen.

@Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska

Tak trzymać, mi jest u Was dobrze.

@Nowy

Nie zawsze wvpiatek aw sobotę tez są powroty

Witam Panie Ziomal! "Nie polecam" bo Inspektor z Panstwowej Inspekcji Pracy nie policzyl panskich wyobrazen placowych tak jak pan sobie wyobrazal? Nie wyszly z tego zlote gory? U mnie wyplaty zawsze zgodne z litera prawa i na zasadach ustalonych w momencie podpisywania umowy. Wiec prosze wstawic opinie o firmie PIP jak nie pasuje rozliczenie a nie o mnie PANIE WOJCIECHU! Dziekuje.

@Ziomal23

To akurat zadna nowosc. Wie o tym kazdy kto u mnie zaczyna prace. Ale wie rowniez, ze sa ekstra placone.

Witam KAROL232. Szczegoly poprosze. Takie bzdury moge ja tez wypiswywac. Nie wiadomo mi nic na tem,at nie wywiazywania sie ze zlecen w mojej firmie. Dziekuje.

Witam Szanownego Pan Wlodi! Cytuje: "współrpacy z tymi jegomościami". Prosze nie podwazac kompetencji wlasciciela, skoro panu nie pasowala atmosfera wsrod pracownikow. Nie kazdy z moich pracownikow ma wpisane w charakterze "Call Center" i siedzi godzinami na telefonie z pozostalymi wspolpracownikami. A co chodzi o wyplaty to przygotowuje je certyfikowana firma zewnetrzna zgodnie z litera prawa (podstawa + diety i ryczalty za noclegi oraz podatek i ZUS od wypracowanych godzin a nie tylko od podstawy). Zadna kilometrowka lub procent od frachtu albo dniowki. Podsumowojac chcialem dodac, ze paru pracownikow, ktorzy z roznych powodow odchodili ode mnie, wrocilo ponownie. To chyba nie swiadcza zle o firmie Mareno. Jestesmy mala firma, w ktorej wszyscy sie znaja po imieniu. To ma swoje plusy i minusy ( w zaleznosci z ktorej strony na to popatrzec). Zaden moloch, w ktorym pracownicy sa tylko nuemrami naczepy, ktora wlasnie ciagna. Szanuje kazda opinie wystawiana na roznych portalach na temat firmy Mareno i na kazda z checia odpowiem oficjalnie jako MARENO a nie tylko postac ukryta pod nazwa nik. Pomimo tych oszczerstw pod moim adresem...ZAPRASZAM chetnych do wspolpracy, zeby sie sami przekonali jak jest naprawde. Dziekuje za dokladne przeczytanie tego wywodu.

Witam szanownego Pana. Uprzejmie proszę o szczegóły bo z wieka chcecie chciałbym poprawić te złe warunki zatrudnienia ( o których mi nic nie wiadomo) . A może Pan pomylił firmy?

Pan

Szef nie słowny tylko obiecuje na rozmowie Spedytor zarabia 3600 to jest normalna firma A z tą 6 A teraz 7.5 to tylko obiecanki jak się przyjmujesz A w rzeczywistości to i tak auta stoją dlaczego???????? Bo u Pana mareno pracownik jest niewolnikiem za 5000 normalna firma w tych czasach się nie ogłasza jazda landami trzy cyfrowymi nieraz dwu ale to bardzo żadko nie polecam

@Pan

WIELCE SZANOWNY PANIE "PAN" Krzysztofie! Nie na kazdym kierunku jezdzi sie tylko po autostradach...bo nie wszedzie one sa. A jezeli panu raczki do ...przyrosly i pracowac sie nie chce...to mysle, ze zadnej firmy PAN nie bedzie polecal. Ale coz.....musze sie z tym liczyc, ze czasem uda mi sie nieroba przyjac! Dziekuje za rzeczowe opinie i nie zapraszam juz wiecej.....

Roman

Na tych forach to większość oszołomy dla nich każdy szef to (usunięte przez administratora) Rozmawiałem z gościem przez telefon całkiem spoko gość. Nie mogłem przyjść na rozmowę bo wypadły mi sprawy rodzinne na sms że rezugnuje nie było żadnego nazekani że zawracam głowę

Aktualność
Witam Wszystkich odwiedzajacych serdecznie!
Zapraszamy do wspolpracy!

Czy pracodawca Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Szefowa

Najlepszym motywatorem są pieniądze... , każdy otrzymuje zapłatę za swoją prace , ale niestety ludzie nie doceniają tego co maja i wiecznie wszystkim mało.

@Szefowa

A jakie pieniądze płaci Mareno za prawie 6 dni w budzie, obiecali 6 tys na rozmowie + deputat paliwowy a placi 60 gr za km i żadnej podstawy, pracownik wychodzi 4 tys śpiąc cały tydzień w aucie i bez deputatu i urlop za darmo. Porażka ludzi mają za (usunięte przez administratora)

@Niewolnik z Mareno

Wrzuc skan tych 4 tysi na forum to zobaczymy o ile pomniejszyles! A podstawe dostaje kazdy, bo to nie kolchoz tych prawnie dzialajace przedsiebiorstwo. Ale jak to sam sie okresliles "Niewolnik" pewno nie masz wyjscia i musisz parcowac w Mareno bo gdzie indziej Cie nie przyjma do pracy......

Mario

A liczyc to umie? Bo miedzy dwoch a dziesieciu jest lekka roznica. Pytanie na rozgrzewke: ile? Bedziesz umial policzyc?????? Dzieki Bogu, ze idziesz pajacowac gdzie indziej, bo zaden kolega z ciebie w pracy byl.....tylko czubek wlasnego nosa.......

Niewolnik
@Mario

Z tego co wiem zostało Ci 6 pracowników, jakim trzeba być pracodawcą, że w ciągu 2ch miesięcy odeszło pół taboru, wnioski wyciągną czytający...

Tomasz z Wrocławia

Tak motywuje rozmową czary mary byłem na rozmowie z tym gościem (usunięte przez administratora) jakich mało po dwóch minutach wiedziałem że już nic z tego nie będzie dziadtrans płaci od km gdzie tego ustawa zabrania mam nadzieję że go kiedyś ktoś odpowiednio przeciągnie

Jogi
@Mario

A ty umie pisać, czy do szkoły pod górkę miał? Widać jaki poziom przedstawia tutaj, taki ma w stosunku do wszystkich. Na pewno takie firemki czas zweryfikuje.

@Jogi

I takich jak wy tez! Kwestia czasu!

@Niewolnik

Szanowny Panie "NIEWOLNIKU" W lipcu 2020 stalo tylko jedno auto z powodu braku obsady. Z kad Pan "NIEWOLNIK" bierze takie statystyki??????

@Tomasz z Wrocławia

Szanowny Panie Tomaszu. Nieladnie oceniac po ubiorze....... O wiele bardziej milo by mi bylo, gdyby pan swoje zdanie na rozmowie wyrazil. No coz...do tego trzeba miec kuraz i szacunek do samego siebie. Zycze powodzenia w dalszej karierze zawodowej (pare firm na rok....)

Pan

Praca od niedzieli wieczór start w poniedziałek trzeba coś załadować w Austrii zakończenie tygodnia w sobotę bo tak wyszło szybka 45 i dalej.Polityka Pana Mareno co do płacy ; jak najwięcej kierowcę wykorzystać a potem jak najwięcej wydymać na kase czyli 60 groszy od kilometra wychodzi ok 4 tys na miesiąc kierowcy na kraju mają więcej firma żenada nie polecam

@Pan

Wielce Szanowny niedoszly lub byly pracowniku "PAN"! W odpowiedzi na Pana zarzuty wyliczam jak nastepuje: - Wszystkie samochody wracaja w 99,9% w piatek na baze. Sobota rano to sporadyka, ktora nie jest zalezna od naszych dyspozycji (opznienie w za lub rozladunku). W takim wypadku jest to premiowane. - W niedziele nie wyjezdamy absolutnie. Dwu krotnie wyszla tylko taka sytuacja, aczkolwiek za uprzednim domowieniem z kierowca. W zamian za wyjazd w niedziele o godz 22.00 oddalem caly dzien wolny 1:1 - "Szybka 45-ka" jak PAN to nazwal.......prosze z postulatem do ustawodawcy, bo to nie ja ustalalem czasy jazdy i pracy kierowcow samochodow ciezarowych powytej 3,5-tony. - Pandemia Covid Sars-19 dotknela rowniez nasze przedsiebiorsto. Bylismy zmuszeni wprowadzic ciecia i oszczednosci. Jednakze dzieki temu, ze przewazajaca ilosc naszych zlecenoodawcow to stali, bezposredni klienci okazalo sie, ze tylko na okres 2 miesiecy. Jest obelga i klamstwem z PANA strony, ze pan zarobil 4 tys na rekeza caly miesiac pracy. Wyplaty sa rozliczane przez firme zewnetrzna, zgodnie z obowiazujacymi przepisami o wynagrodzeniu (ryczalty za noclegi, diety, nadgodziny) na stanowisku kierowcy samochodu ciezarowego o DMC powyzej 3,5 tony. Podsumowujac, zapraszam na kawe do siedziby firmy. Jezeli przedlozy mi pany wyciag bankowy potwierdzajacy wyplatze za caly miesiac pracy 4 tys zlotych to natychmiast wyplace reszte w gotowce. Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej, bujnej karierze zawodowej.

Tomasz z Wrocławia

Tak motywuje rozmową czary mary fokus pokus byłem na rozmowie z tym gościem (usunięte przez administratora) jakich mało po dwóch minutach wiedziałem że już nic z tego nie będzie (usunięte przez administratora) od km gdzie tego ustawa zabrania i jeszcze chciał abym się zatrudnił u niego przez urząd pracy pewnie jeszcze kasę by szarpnolł za mnie(usunięte przez administratora)mam nadzieję że go kiedyś ktoś odpowiednio przeciągnie

@Tomasz z Wrocławia

Czesc PAJACU! Nie chowaj sie za Nikiem ze strony. Gdzie byla twoja opinia jak byles na rozmowie wstepnej???? Braklo kurazu….meskosci?????

@Mario

Nie stać ciebie na mnie abym u ciebie pracował za cienki jesteś naucz się płacić na legalu a nie kombinujesz jak tu kogo wyrolować a nie tylko na olx wisisz i jelenia szukasz co chwilę.A pajac to cię zrobił.

@Tomasz z Wrocławia

Trzeba bylo mi to powiedziec Pajacyku prosto w oczy na rozmowie…..hmmmm no chyba, ze brak kurazu w rachube wchodzi..

@Mario

Szkoda na ciebie czasu bujaj się dalej kiedyś cię ktoś przeciągnie za kombinacje to jest kwestia tylko czasu dobrze że pakiet mobilny wejdzie to takie firemki znikną i będzie spokój bez odbioru nie mam zamiaru się z twoją prostotą wzmagać.

Janek

4500 na miedzynarodówce pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Pozytywny

Elo
@Pozytywny

Chłopie co ty wogóle wygadujesz.co ci po nowym aucie,

Marzena
@Elo

Na pewno lepiej i przyjemni jeździ się nowym autem, pewnie wolnym od usterek, niż nieco starszym, w którym wszystko może się stać, na przykład po trasie do klienta. Różnie to bywa :) Skoro masz inne zdanie o pracy w Mareno niż @Pozytywny, to może podzielisz się nim w rzeczowy sposób na forum?

@Marzena

Lena

@Słabo i co dowiedziałeś się może jaka to w końcu stawka? 7 czy 6 tysięcy?

Słabo

w ogłoszeniu podawali 7 tyś na rekę a telefonicznie 6 tyś ktoś coś kręci

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska?

Mariusz Chodak Mareno Handel i Transport Polska