Opinie o Szczotki Semko Sp. z o.o. w Krępice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szczotki Semko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szczotki Semko Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczotki Semko Sp. z o.o. w Krępice

Gość Nowy wpis

Jak w chwili obecnej wygląda sytuacja kobiet we firmie ?

Czy w Szczotki Semko Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak wygląda ścieżka awansu w Szczotki Semko Sp. z o.o.?

Gosc

to słowo w tej firmie nie istnieje. Możesz awansować od zwykłego pracownika np na produkcji do np sprzątania toalet czy robienia czegoś co w ogóle nie należy do twoich obowiązków.

Odpowiedź rekrutacyjna
@Gosc

W Firmie kilku osobowej każdy pracownik brudzi swoje stanowisko i otoczenie. Wióry, trociny etc. Zatem normalne jest, że musi po sobie sprzątać. W małej firmie wszyscy mają być gotowi do wykonywania wszystkiego. Jeżeli taki rozwój się nie podoba na wstępie - należy rozważyć powrót do Zawodówki. Tam uczą wszystkiego. Przyjęcie osób nie wykwalifikowanych tym skutkuje. Dyplomy nie mają nic wspólnego z wykonywaniem powierzonych czynności np. przy komputerowej maszynie.

Klon Nowy wpis
@Odpowiedź rekrutacyjna

"wszystkiego". . . zwłaszcza Panie ... hahaha...

Nowy Nowy wpis

Witam mógłby mi ktoś napisać jakich można spodziewać się zarobków na produkcji?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
znawca firm

szukają poważnego przedstawiciela handlowego za płacę minimalną i na dzisiaj nie mają żadnych narzędzi pracy przedstawiciela, nawet tam nie aplikujcie, firma typu krzaki i buraki!!! dno i metr mułu, że o totalnym (usunięte przez administratora) dookoła firmy nawet nie wspomnę!!!

znawca??
@znawca firm

przedstawiciel handlowy otrzymał nowy samochód służbowy, telefon, kontakty i sposób pracy (w gotowym rynku). Na start wynagrodzenie zaakceptowane w angażu i podpisanej umowie. W okresie próbnym efekty działania niskie w porównaniu do efektów sprzed zatrudnienia. Czyli był na garnuszku Firmy - pasożytem. Po zwolnieniu nauczył się tylko pisać hejty,

Renia

Myślę nad aplikacją, ale opinie są rożne.. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

@Renia

Zdecydowanie odradzam !!!!!, Chyba ze chcesz byc podszczypywana ,i obrazana , czy słuchac erotycznych opowiesci lub byc na zasadzie przynies wynies pozamiataj. To aplikuj

ujawnij się
@Gość

"przynies wynies pozamiataj" Idealne stwierdzenie do działania w małej Firmie. Tak jak we własnym rodzinnym domu przynieś, wynieś, pozamiataj. Inaczej brud zarośnie wszystko. Ale "księżniczka" musi mieć przyniesione, wyniesione, pozamiatane. I to się Jej nie podoba.

Czy pracodawca Szczotki Semko Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie nie motywuje niczym obecnych pracowników. Nie ma żadnych premi. Dodatkow. Nawet na święta.my mamy tylko pracować za te marne grosze. Zespół nawet nie jest zgrany i zintegrowany. Każdy sobie przychodzi do pracy aby odbebnic te 8 godzin i do domu. Żadnej motywacji ze strony pracodawcy.demotywacja ogolnie.ale pracować gdzieś trzeba

upewnij się
@Odpowiedz

"Zespół nie jest zgrany i zintegrowany". Jeżeli pracownik jako człowiek nie ma w sobie empatii tak to jest w grupie. Wzajemne rozmowy, pogaduszki na chwilę o wszystkim - to przyziemna integracja - pod warunkiem akceptacji samego siebie. W treści hejtów czuć wewnętrzną podstawę do dezintegracji. Tacy są ludzie. Kablują, kłamią, konfabulują, etc. To druga część "człowieczeństwa". Paskudna, wredna, upierdliwa, złodziejska, nie przebierająca w środkach. Słowo PRZEPRASZAM nie istnieje w życiu. Tak jest w bajkach. W życiu to żal do wszystkiego i wszystkich.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Szczotki Semko Sp. z o.o.?

Gosc

W firmach w których pracodawca szanuje i docenia swojego pracownika w której aż chce się pracować bo wie się że jest się docenionym za swoją pracę i odpowiednio nagradzanym to w takiej firmie zawsze jest pozytywna i dobra atmosfera co wpływa na efektywność pracy. A w firmie w której pracodawca traktuje pracownika gorzej niż śmiecia o wszystko go oskarża i non stop neguje pracować się nie chce.w przypadku wyzej wymienionej firmy dobrej atmosfery brak co również wpływa na efektywność pracy. Pracownicy są niezadowoleni panuje haos każdy każdego obgaduje. Do tego (usunięte przez administratora) podszczypywanie kobiet. Brak szacunku do drugiego człowieka. Brak możliwości awansu. ogólnie nie miła atmosfera.Można wymieniać i wymieniać

Odpowiedź
@Gosc

Jeżeli w Firmie od roku 1981 pracują osoby ze stażem 10, 8, 5 letnim świadczy to o wspólnym przywiązaniu do tematu wytwarzanego w Naszej Firmie. Obiboków, nygusów, naciągaczy etc. w Firmie nie respektujemy dłużej niż czas próbny. Byli też tacy "kolesie" pijący piwo pokątnie. Puszki wyrzucali gdzie popadnie. Już nie pracują. Ale hejtować nie zapomnieli. Takie jest życie bez nadzoru. Wprowadzenie rzetelnej pracy - budzi nawet agresję. Mamy tu wręcz popisowe reakcje.

gość

Drodzy pracownicy i pracownice, jeśli kiedykolwiek bedzie jakas sprawa o molestownie nazywajmy rzeczy po imieniu czy podszczypywanie i ktoś bedzie szukał świadków w tej sprawie czy innej , szukajcie byłych pracowników którzy tam pracowali , osobiscie jestem takim swiadkiem doświadczonym na własnej skorze w tej firmie. Dziękuje

Marzena
@gość

@gość Ze strony kogo miało miejsce takie zachowanie? Zglaszalaś to gdzieś? Daj koniecznie znać!

@Marzena

ze strony Pana Tadeusza Ś.... były skargi do szefa który mnie zatrudnił lecz to przynosiło skutek odwrotny wyzej nie było zgłaszane gdyz byłam zastraszona dyscyplinarka i nie tylko przez P. Tadeusza. który nawet twierdził ze zadba o to ze nie znajde nigdzie pracy. Człowiek był głupi bo był zastraszony i bał sie a teraz po czasie idzie po rozum do głowy ze mogł postapic inaczej i zrobic wszystko zeby taki człowiek został ukarany za swoje postepowanie wobec pracowników. Czyzby Panią spotkało to samo ?

Odpowiedź dla uszczypliwej
@gość

Podczas rozpatrywania tej sprawy u Pani Adwokat na wniosek zainteresowanej nie doszło do stwierdzenia molestowania. Ukryte nagrania spowodowały pogrążenie stanu emocjonalnego tej młodej kobiety. Do wystąpienia na drogę prawną nie doszło. Ponieważ pismo sformułował ówczesny "narzeczony" na skutek wymysłów i plotek. Kolejny nieprawdziwy hejt.

Arek

@gosc a jak socjal? Coś ciekawego?

Gość.
@Arek

W marzeniach.

Czy w Szczotki Semko Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie !

gość

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego w firmie Szczotki Semko Sp. z o.o. w miejscowości Krępice?

Slave
@gość

Chętnie odpowiem bo pracuje tu 3 miesiąc. Tadeusz Świątek, czyli założyciel firmy, która przekazał swojemu synowi, jest człowiekiem, który nie wywiązuje się z umów. Lawiruje, mendzi.. Co do podszczypywania to prawda bo sam widziałem. Pracują 3 starsze osoby stałe, npJanusz taki tadziowy konfidencik,ze mna 3 kolegów i kumpela. Prezes (syn) Jest 0k. Prócz tego, że stary nie wypłaca kasy i dopieprza się do niedorzecznych rzeczy, możesz zrobić naprawde wszystko na tip top i ponadto, możesz robić nadgodziny, ale gość wyszuka taka rzecz irracjonalna rzecz, że nawet nie wiesz co odpowiedzieć gdzie naprawde w tej firmie nie docenia człowieka. Poza tym Tadeusz jest pazerna, dwulicowa kanalia, od której usłyszałem że, zeby dostać wypłatę, on musi podpisać się na papierze świadczącym o zatrudnieniu mnie gdzie od 3 miesięcy nie widzialem żadnej umowy. nagrywam jego i siebie w pracy,wyplaty brak ze strony tego człowieka. BHP.. kpina. Traktowanie pracownika poniżej Godności. Niedocenienie. Gosc jest grzeczny jeśli nie ma tematu pieniędzy. Zapytałem wczoraj czy moge 200zl. ZAPYTAŁ A PO CO CI TYLE PIENIĘDZY I NA CO? I mam to nagrane. Ludzie, no nie mam słów bo wszyscy to widzą i wiedzą jak postępuje wobec mnie lub moich towarzyszy w pracy. Oczywiście dziś zgłosiłem to odpowiedniemu organowi bo mam dość. Po raz 1 w zyciu spotkałem takiego człowieka jako osobę i pracodawcę.

gośc 1
@Slave

Ta firma juz dawno powinna zajac sie inspekcja pracy , za warunki pracy ,higiene pracy , molestowanie selsualnym( nazywajmy rzeczy po imieniu ) w miejscu pracy. Gdyby ktos sie za to wziął a zwłaszcza za ta ostatnia sprawe to firma juz dawno byłaby zamknieta. To jest karygodne ze takie rzeczy mają miejsce w zakładzie pracy i nikt na to nie reaguje mimo że były skargi do syna itpwszystko jest zamiatane pod dywan, ale do czasu az ktos zrobi z tym porzadek, a co do P. Tadeusza to jest to stary zbok, erotoman i krętasz . tyle w temacie . Kiedys dostanie od kogos w trąbe to bedzie miał za swoje tyle w temacie

gosc 1
@gośc 1

i nie chodzi tu o jakis hejt tylko prawde, niech inni sie dowiedza i wiedza co w trwaie piszczy zanim zaaplikują zeby pozniej nie załowali, czy nie byli rozczarowani roznymi sytuacjami, przestroga dla innych poprostu..

xyz
@gość

To moze ja sie wypowiem, jestem byłym pracownikiem tej firmy , za mojej kadencji pracowało kilka osób . Atmosfera była nienajlepsza, ogólnie pracownik był traktowany nienajlepiej, ganiany jak pies. bez szacunku. Oskarzany o wszystko, warunki BHP wołały o pomste do nieba . (usunięte przez administratora). Co do podszczypywania kobiet to prawda nieraz była z tego afera , z tego co wiem i słyszałem to nawet przez niego był przykry incydent , doszło do wypadku gdzie niby tak nagabywał pracownice swoimi fantazjami i mało na nia nie wlazł ze ta z nerwów chcac go niby odepchnac wsadziła reke w maszyne skonczyło sie szpitalem i szyciem a ten sie wszystkiego wyparł i w rezultacie ja zwolnili z jej winy, tak słyszałem. ogólnie wydaje mi sie ze cos jest nie tak , skoro jeszcze nikt sie za to nie wzioł a powinien , ale moze kiedys trafi swoj na swego ,i ktos kto sie nie bedzie bał utrze nosa pewnym osobom

Slave

Chciałbym sprostowac swoja wcześniejszą wypowiedź. Nie chodzi mi o to by zhejtowac ta firmę czy obrażać kogokolwiek. (usunięte przez administratora) Sama w sobie firma z obecnym prezesem jest wporzadku. Nie mam co do tego obiekcji. Jest fajna atmosfera, niestety całość psuje(usunięte przez administratora) założyciel tej firmy. I to nie jest tylko moja opinia. Tyle z mojej strony.

Darek

Zawsze można zmienić pracę. Poza tym idealnych firm nie ma i zawsze warto poprawiać!

gryff

co nowego w firmie Semko ? warto tam sie zatrudnic ?

nieznany

firma rodzinna. na wszystkim cierpi pracownik który jest obarczany wina za wszystkie niepowodzenia firmy. Pracownik jest traktowany na zasadzie przynies wynies pozamiataj, nawet kaza myc kible co nie jest obowiazkiem pracownika, za wszystkie zle wyprodukowane rzeczy równiez odpowiada pracownik co np nie jest jego wina ze maszyna jest zle zaprogramowana czy sie akurat zepsuła. Wszelkie uwagi i skargi pracownika sa olewane.a pozniej pracownik ponosi i tak tego konsekwencje np upomnienie czy wypowiedziany tekst "masz ostatnia szanse". ogólnie nie polecam firmy jako zakładu pracy a kobietom radze omijac szerokim łukiem

Witold

Jeśli już komuś nie odpowiada praca to można to wyrazić w sposób kulturalny. Teraz uważam, że to złośliwe wpisy konkurencji!

Artur
@Witold

A Ty jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś dodać swoją opinię na temat pracodawcy? Ja też uważam tak samo jak Ty, że każda wypowiedź bez względu na to, czy jest negatywna, czy pozytywna powinna być napisana w kulturalnej formie. Nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych. Masz jakieś informacje o aktualnych przyjęciach i wolnych stanowiskach? Zachęcam Cię do dyskusji.

gosc

zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie zwłaszcza młodym kobietom i nie tylko młodym. poniewaz pracuja one same na stanowisku gdzie sa obmacywane dotykane , sa rzucane teksty w ich strone o charakterze seksualnym , jednym słowem nazywam to molestowaniem . zdecydowanie odradzam .

znawca firm

co to za firma, ktoś coś wie na jej temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Szczotki Semko Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w Szczotki Semko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczotki Semko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szczotki Semko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Szczotki Semko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szczotki Semko Sp. z o.o.
  • Kosmonautów 3-5
    55-330 Krępice

Szczotki Semko Sp. z o.o.