Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami

@Łucja

Szanowni Państwo, Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za docenienie naszej pracy. Jednocześnie informujemy, że od jakiegoś czasu mamy do czynienia z osobą, która notorycznie wystawia fałszywe, niemerytoryczne opinie i próbuje nas oczerniać oraz oskarżać o sytuacje, które nigdy nie miały miejsca. Opinie te zostały usunięte przez administratorów portalu GoWork ze względu na łamanie regulaminu portalu. Dodatkowo osoba ta łamie przepisy Kodeksu Karnego, w szczególności art. 212. Osoba ta w sposób umyślny oraz z pełną premedytacją próbuje nas poniżyć oraz celowo doprowadzić do utraty zaufania w wykonywanym przez nas zawodzie. Ze względu na fakt zniesławienia kwalifikowanego za pomocą środków masowego komunikowania wszystkie wpisy tej osoby, jej ID oraz adresy IP zostały zabezpieczone przez administratorów portalu GoWork celem przekazania ich organom ścigania, ze względu na planowane złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Wpisy użytkowników o nazwach Kondzio, Donald, Mieszkaniec są to wpisy jednej i tej samej osoby. We wpisach byliśmy oskarżani o kontraktowanie prac, mimo iż prace kontraktowane są przez Zarządy Właścicielskie na podstawie zestawień ofertowych usługodawców z rynku, a KER nigdzie nie pełni funkcji Zarządu Powierzonego, aby jakiekolwiek prace kontraktować. Byliśmy oskarżeni o zarabianie na remontach, mimo iż nie prowadzimy, ani nasi pracownicy, działalności remontowo-budowlanych, co można zweryfikować w KRS. Nasi pracownicy również zostali oskarżeni o niekompetencję, mimo iż w przypadku tego klienta obsługę świadczy jedna osoba. Na prośby, zarówno nasze, jak i innych użytkowników portalu, o wskazanie konkretnych przykładów zaniedbań do których mieliśmy dopuścić nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Nie otrzymaliśmy również informacji, jakiej nieruchomości miałyby te zaniedbania dotyczyć. Mimo faktu zablokowania tej osobie, przez administratorów portalu GoWork, możliwości wystawiania fałszywych opinii mających na celu tylko i wyłącznie pomówienie oraz dyskredytację osoba ta wchodzi codziennie na portal i dodaje negatywne reakcje pod merytorycznymi wpisami. Wszystkie negatywne reakcje, które tu Państwo widzicie są dziełem jednej osoby i jej miesięcznej pracy na rzecz naszej dyskredytacji. Ślady działalności tej osoby zostały i są w dalszym ciągu zabezpieczane przez portal GoWork celem przekazania ich organom ścigania. Jednocześnie tak jak już wielokrotnie pisaliśmy pozostajemy otwarci na konstruktywną krytykę i bycie ręką wykonawczą naszych klientów, jednakże nie godzimy się na kampanie kłamstw i oszczerstw. W przypadku jakichkolwiek zgłoszonych nam zaniedbań podejmujemy niezwłoczne interwencje, zarówno w kwestii naszych pracowników, jak i pozostałych usługodawców świadczących usługi na danej Wspólnocie.

Łucja

Administratorzy są obecni na osiedlu i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Nie są „niewidoczni”, obchody są wykonywane regularnie, usterki zgłaszane od razu. Na maile odpowiadają bez zbędnej zwłoki, a telefonicznie są dostępni cały czas (przynajmniej z mojego doświadczenia). Zawsze stoją po stronie właścicieli i pozostają do ich dyspozycji, a to ze przy obchodach nie boja się ubrudzić sobie rąk i nie mają problemu z pozbieraniem (usunięte przez administratora) starciem kurzy czy uprzątnięciem terenu świadczy tylko o zaangażowaniu i poczuciu odpowiedzialnosci. Polecam KER bo dają jakość jak przed deregulacją zawodu.

Joanna

Widząc tu niektóre wpisy mam świadomość tego, że są one wstawiane przez przedstawicieli poprzednich firm administrujących, po których firma KER przejęła administrację. Z perspektywy klienta mogę powiedzieć, że zmiana w obsłudze osiedla nastąpiła bardzo szybko. Pozytywna zmiana. Pracownicy firmy KER są kompetentni, pomocni, a zgłaszane sprawy załatwiają bardzo szybko. Są dostępni na miejscu, pod telefonem, a na maile odpisują bez zbędnej zwłoki. W porównaniu z poprzednią firmą administrującą osiedlem, na którym mieszkam, firma KER jest tańsza, a dodatkowo jakość usług jest nieporównywalnie wyższa. Wiedza właścicielki firmy, jej doświadczenie i opanowanie są bardzo pomocne nie tylko w kwestii dotyczących części wspólnych. Większość właścicieli zauważyło zmianę jakościową od razu po przejęciu administracji przez KER, szkoda tylko że firma oferująca tak dobre usługi stała się teraz workiem do bicia i celem ataków poprzedniej firmy administrującej. Szanowni Państwo, którzy zostaliście zwolnieni z obsługi, gdybyście wykonywali swoje obowiązki należycie to w dalszym ciągu administrowalibyście naszym osiedlem. Jednak przy wysokich cenach usług, fatalnej obsłudze i braku jakiejkolwiek responsywności, działaniu na korzyść developera, braku egzekwowania prac naprawczych w okresie gwarancji, proszę zachować na tyle godności żeby przestać uderzać w osoby, które po prostu należycie wykonują swoje obowiązki.

Łucja Nowy wpis

Nowy wpis

@Łucja

Dzień dobry, widzimy że się Pan nie poddaje w kampanii kłamstw. Ceny naszych usług są cenami rynkowymi, zatrudniamy ludzi na etacie i ponosimy koszty jak każdy podmiot prowadzący działalność. Do prac remontowych zatrudniane są firmy wybierane przez Zarządy Właścicielskie - czyli przedstawicieli Wspólnot wybranych przez ogół właścicieli drogą głosowania uchwał. Zarządy wybierają dane firmy na podstawie zestawienia ofert, tzn. zebrania z rynku danej ilości ofert, porównania ich i na tej podstawie to Zarządy wybierają podwykonawców, a nie KER. Nigdzie nie pełnimy funkcji Zarządu Powierzonego, więc wszędzie gdzie świadczymy usługi jesteśmy ręką wykonawczą Zarządu Właścicielskiego. Stwierdzenie przez Pana, że zarabiamy również na remontach jest kłamstwem i pomówieniem - co jest przestępstwem z art. 212 Kodeksu Karnego, albowiem tak jak już pisaliśmy nie prowadzimy działalności remontowo budowlanej, a Pana kłamstwa można zweryfikować w KRS. Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy powiązani z żadnymi firmami świadczącymi inne usługi dla Wspólnot. Za jakość usługodawców, zatrudnionych przez Państwa do świadczenia danych usług nie możemy odpowiadać, albowiem to nie my te usługi świadczymy. W przypadku zaniechań, czy braku wykonania obowiązków wynikających z umowy, od razu informujemy o tym fakcie Zarząd, wzywamy usługodawcę, a w przypadku dalszych zaniechań zachęcamy Zarządy do wystawiania kar wynikających z umów.

Jarosław Nowy wpis
@Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami

Nie ma sensu wchodzić z tym gościem w dyskusję. Nie podaje adresu, którego niby te zaniechania mają dotyczyć, nie podał ani jednego merytorycznego argumentu, za to codziennie próbuje was pomawiać. Zgłoście się do GoWork po jego adres IP i idźcie z tym na komendę.

Robert Nowy wpis
@Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami

również chciałbym usłyszeć chociaż jeden przykład ich fakapów, bo praktyka pokazuje zupełnie co innego. Tak więc opisz sytuacje

Ewa Reszka

Dzień dobry Panie Antoni, proszę o wskazanie konkretnych przykładów, do których będziemy mogli się odnieść. Pisze Pan, że jest dużo gorzej niż było. Jakby mógł Pan dodać w jakim aspekcie lub aspektach byłabym wdzięczna i będę się mogła ustosunkować do Pana zarzutów. Niestety bez wskazania konkretnych przykładów ciężko skomentować Pana zarzuty, a nawet nie napisał Pan z jakiej nieruchomości Pan pisze. Nigdy nie dopuszczamy do braku jakości oraz zawsze pozostajemy do dyspozycji klientów, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio lub podania konkretnych przykładów.

KER

Panie "Antoni", po sprawdzeniu okazuje się, że wśród naszych klientów czy lokatorów nieruchomości, którymi mamy przyjemność zarządzać nie ma ani jednego właściciela czy najemcy o imieniu Antoni. Stąd pytanie, o której nieruchomości Pan pisze, bo wychodzi na to, że nie jest Pan naszym pracownikiem, ani klientem, a jedyny cel który Panu przyświeca to bezpodstawna kampania kłamstw i oszczerstw. Tak więc mielibyśmy uprzejmą prośbę, aby zaprzestał Pan wystawiać fałszywe opinie bez argumentacji merytorycznej :)

KER

Dziękujemy za opinię, gwoli wyjaśnienia: jesteśmy firmą obecną od ponad dekady na warszawskim rynku zarządzania nieruchomościami i w okresie naszego funkcjonowania żadna ze wspólnot nie wypowiedziała nam umowy, co może świadczyć o poziomie świadczonych przez nas usług i zadowoleniu klientów. Naszą filozofią jest bycie ręką wykonawczą naszych klientów i podniesienie komfortu życia na zarządzanych przez nas nieruchomościach. Nie tworzymy problemów, tylko je rozwiązujemy. Nie zawsze wszystko od nas zależy. Obowiązują nas przepisy prawa i decyzje właścicieli (uchwały i czas ich podejmowania). Rozumiemy, że części właścicieli nie podobają się podejmowane uchwały i przepisy prawa nas wiążące, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę i poszukiwanie konsensusu pomiędzy różnymi stanowiskami właścicieli. Również w kwestiach krytyki zawsze zachowujemy otwartość i zawsze implementujemy sugestie naszych klientów odnośnie wykonywanych przez nas usług. W związku z tym zachęcamy "Warszawę" do bezpośredniego kontaktu i uszczegółowienia zarzutów, na które chętnie odpowiemy i wyjaśnimy.

Małgorzata

Mieszkam na osiedlu zarządzanym przez firmę KER. Jeżeli chodzi o jakość usług, to firma ta zdecydowanie wybija się poziomem w porównaniu do firm konkurencyjnych. Nie chodzi o samo podejście do spraw wspólnoty i interesów właścicieli, ale też o zaangażowanie. Nieważne która jest godzina, czy dzień tygodnia - w wypadku poważnych awarii administratorzy pojawiają się w bardzo szybkim czasie na nieruchomości, nawet jeżeli mowa o środku nocy w weekend. Są pomocni i kulturalni, jednak co dla mnie ważniejsze, jako właścicielki lokalu, to to że mają olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Znając specyfikę pracy w zarządzie wspólnoty domyslam się, że powyższą opinię napisał jakiś członek zarządu, który chciał wykorzystać swoją pozycję i zrobić ze wspólnoty Alternatywy 44 i stworzyć swój prywatny folwark. Profesjonalizm i jakość usług są tym co wyróżnia firmę KER i z całą pewnością mogę ją polecić każdemu, kogo wspólnota boryka się z niekompetencją administratorów.

Urszula

Niestety zawsze znajdą się ludzie, którzy są problematyczni i którym brakuje wiedzy. Firma Pani Ewy wychodzi poza schemat zarówno w kontakcie z klientami i w świadczonych usługach. Pani Ewa często wykonuje prace i obowiązki, które do niej nie należą. Wykonuje je z poczucia obowiązku. Szkoda, ze krzykacze nie dostrzegają tego co Pani Ewa robi dla Wspólnot którymi zarządza. Nasze osiedle było zarządzane przez kilka lat przez inna firmę, doszło do wielu zaniedbań, klatki schodowe wyglądały jak w melinie. Po roku obecności Pani Ewy jako zarządcy okazało się, ze jednak się da. Klatki zostały wyremontowane, ekipa sprzątająca ustawiona do pionu, a wszystkie usterki załatwiane są w bardzo krótkim czasie. Firma KER to gwarancja solidności, doświadczenia i kultury w stosunku do ludzi, którzy tej kultury często nie maja. A pisze o tym bo widziałam na zebraniach jak Pani Ewa, obrażana przez pieniaczy z pełnym profesjonalizmem i spokojem udziela merytorycznych odpowiedzi i nie unosi się honorem, tylko wykonuje swoją prace. Pozdrawiam, Urszula z Białołęki

Sąsiadka mieszkańca

Powiedział gość, który na częściach wspólnych trzymał graty i śmieci i po zwróceniu uwagi przez Zarząd i Administrację zaczął we wszystkich rzucać błotem. Przestań Pan odreagowywać sytuację w domu na innych. Miej Pan choć tyle honoru i godności. A Pani Ewie dziękujemy, że tyle tu wytrzymała, mamy nadzieję że kiedyś Pani do nas wróci.

Kornelia

Może Pan podać jakieś przykłady i argumenty czy tylko chce Pan oczerniać bez podstaw?

KER

Dziękujemy za opinię, prosimy o uszczegółowienie zarzutów. Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że nie jest u nas zatrudniony żaden pracownik o imieniu Kornel stąd Pana opinię musimy poddać pod wątpliwość i uważamy, że ma ona na celu bezpodstawną dyskredytację bez podania żadnych merytorycznych argumentów. Chcemy również zaznaczyć, iż jesteśmy obecni od ponad dekady na warszawskim rynku zarządzania nieruchomościami i w okresie naszego funkcjonowania żadna ze wspólnot nie wypowiedziała nam umowy, co może świadczyć o poziomie świadczonych przez nas usług i zadowoleniu klientów.

Daniel

Przez kilka lat współpracy z firmą KER mogę potwierdzić ich zaangażowanie w sprawy wspólnoty, jak i chęć pomocy mieszkańcom. Sprawy załatwiane są bez zbędnej zwłoki, pracownicy zawsze odpowiadają merytorycznie i są do dyspozycji mieszkańców. Stąd pytanie do osoby, która wchodzi tu tylko by oczernić firmę - czy moglaby chociaż podać jeden merytoryczny przyklad zaniechań? Jako klient KER z rozbawieniem patrzę na samozaparcie tej osoby do codziennego wchodzenia tu i dodawania negatywnych reakcji pod empiryczne przykłady jakości i konkretne wytłumaczenia dotyczące konkretnych aspektów pracy. Polecam usługi firmy KER, a „przychylnemu” polecam odnalezienie odwagi i godności :) Pani Ewo, niech Pani dalej robi swoje bo jakość obroni się sama :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewa Reszka Ewa Reszka Ker? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

KER

Szanowny Panie, wielokrotnie prosiliśmy o wskazanie konkretnych przykładów. Pana komentarze mają na celu tylko i wyłącznie dyskredytację naszej pracy co pokazuje Pan dobitnie prowadząc od jakiegoś czasu kampanię kłamstw. Nie jest Pan nawet w stanie podać adresu nieruchomości, w której firma miałaby się dopuścić zaniedbań. Nie jest Pan w stanie wskazać również nawet jednego konkretnego przykładu tych zaniedbań. Prosimy o informację jakim pracownikom firmy KER należy patrzeć na ręce oraz w jakich aspektach. Poprosilibyśmy również o informację czy nieprawidłowości w pracy tych pracowników zgłosił Pan właścicielowi firmy, jednakże jest to pytanie retoryczne, albowiem żadnych skarg Pan nie wniósł. Biorąc pod uwagę fakt, iż pisze Pan o nieruchomości, którą obsługuje bezpośrednio Pani Ewa, a nie inni pracownicy KER, mamy świadomość, że nie interesują Pana fakty i merytoryka tylko oczernianie. Dodatkowo pokazuje Pan brak wiedzy w tematach, o których sam Pan pisze. To nie KER kontraktuje zlecenia, a Zarząd Wspólnoty - złożony z osób fizycznych wybranych przez właścicieli drogą głosowania Uchwały celem reprezentowania Wspólnoty. KER nigdzie nie pełni funkcji Zarządu Powierzonego, aby kontraktować jakiekolwiek zlecenia. KER przygotowuje zestawienia ofert, z których Zarząd Właścicielski wybiera najlepszego wg. Zarządu wykonawcę. Zestawienia ofertowe przygotowywane są na podstawie ofert usługodawców z rynku, chyba że któryś z członków wspólnoty ma godną polecenia firmę - wtedy również zapytania ofertowe trafiają do firm wskazanych przez właścicieli. Żadna z firm świadczących usługi dla klientów firmy KER nie jest związana ani z Panią Ewą Reszką, ani jej pracownikami - co można bardzo łatwo zweryfikować chociażby w KRS . Ze względu na fakt, iż prowadzi Pan tu od jakiegoś czasu kampanię hejtu mającej na celu dyskredytację pracy nie tylko Pani Ewy, lecz również jej pracowników (którzy nie wykonują dla Pana żadnych usług), zdecydowaliśmy się na zgłoszenie Pana aktywności moderatorom portalu GoWork, a w przypadku dalszego oczerniania skorzystamy z art. 212 Kodeksu Karnego ze względu na bezpodstawne pomówienia. Tak jak wielokrotnie pisaliśmy - jesteśmy otwarci na wszelką konstruktywną krytykę i jesteśmy ręką wykonawczą naszych klientów. Reagujemy w przypadku każdego zaniedbania, każdego usługodawcy świadczącego usługi na danej wspólnocie. Ze względu, iż nie jest Pan w stanie przedstawić ani jednego konkretnego i merytorycznego przykładu zaniechań do których mieliśmy się dopuścić, oraz jakiej nieruchomości miałoby to dotyczyć, Pana przesłanki są dla nas jasne, jak i dla osób czytających te komentarze. Zawsze pozostajemy do dyspozycji naszych klientów, jesteśmy otwarci na krytykę, jednakże nie będziemy tolerować kampanii kłamstw mającej na celu zdyskredytowanie KER oraz utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu lub prowadzenia tego rodzaju działalności. Jeżeli to konieczne, będziemy chronić naszego dobrego imienia na drodze sądowej.

Tadeusz

KER i pracownicy Pani Ewy to gwarancja jakości. Zastanawia mnie dlaczego żadna z osób, która wystawiła negatywną ocenę nie była w stanie podać chociaż jednego aktualnego przykładu zaniedbań do których KER miał doprowadzić. Do tych „życzliwych”: jeżeli chcecie zdyskredytować pracę Pani Ewy postarajcie się to chociaż robić w sposób trochę bardziej inteligentny. My klienci możemy podać bardzo dużo przykładów dlaczego firma Pani Ewy zasługuje na polecenie.

Samarytanin

Dzień dobry. Mieszkam na osiedlu,którym administruje firma KER. Pracownicy administracji (2 pracowników obsługuje moje osiedle) są zawsze pomocni i mili.Dbają o osiedle jak o swoje. Dodatkowo wykonują więcej niż mają wpisane w obowiązki.Np widziałem jak spisują liczniki na wodę. Zakładam,że to nie jedyna rzecz którą wykonują ponad miare swoich obowiązków.Mają w pełni profesjonalne podejście i potrafią słuchać lokatorów.Ja jestem z nich bardzo zadowolony moi sąsiedzi z piętra również.

Odkryta/Światowida

Nie wiem skąd te negatywne opinie niepodparte dowodami zresztą, jestem mieszkanką osiedla od wielu lat, tak samo jak wiele lat dogląda naszego "dobytku" firma KER, licencjonowany zarządca nieruchomości, Pani Ewa jest bardzo komunikatywna, z ogromną wiedzą, kiedy się nie zadzwoni to jest odpowiedź i pomoc. Zna większość problemów z jakimi boryka się osiedle, ciężko się współpracuje z wieloma zarządami każdy blok ma swój i różne są priorytety, ale na przykład plac zabaw został ogarnięty. Tam gdzie zarządza nie ma długów, na czas są uchwały i dobre kosztorysy, usterki załatwia od ręki, nie wiem jak można mieć uwagi do tak zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby.

@mieszkaniec

Mieszkam na osiedlu, którego administratorem jest firma KER. Najczęstszy kontakt mam z Panią Ewą Reszką. Ten kontakt jest zawsze dla mnie miłym zdarzeniem gdyż otrzymuje odpowiedzi lub porady na zadawane pytania. W momencie zgłaszania problemy nie został on zignorowany tylko przystąpiono do działania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy KER jak i Pani Ewy Reszki. Jestem zadowolonym mieszkańcem, który w pełni jest świadom możliwości działania administracji naszego osiedla. Zawsze mogę liczyć na Panią Ewę a tym samym na jej firmę. Dziękuję

Patrząc na standardy rynku zarządzania nieruchomościami, firma KER wybija się zarówno pod względem jakości świadczonych usług jak i cen. Porównując ją do dużych firm oferuje niższe stawki za zarządzanie przy o niebo lepszej jakości. Administratorzy są pomocni, dbają o nieruchomość, są sumienni i działają na korzyść właścicieli i wspólnoty, a nie wykonawców czy developera. Rzetelnie zbierają zapytania ofertowe na podstawie ceny i jakości usług, a nie na podstawie konotacji czy zawartych pod stołem umów z firmami. Sprawy właścicieli są załatwiane naprawdę szybko, a udzielane odpowiedzi są merytoryczne i wyczerpujące. W materiałach przekazywanych właścicielom wszystko jest dokładnie opisane, a poszczególne pozycje rozłożone są na "czynniki pierwsze" dzięki czemu nawet laik, który nie wie o istnieniu Ustawy o własności lokali może zobaczyć, zrozumieć, a nawet sprawdzić bardzo dokładnie na co są przeznaczane finanse wspólnoty. Przejrzystość w działaniu, wysokie kompetencje, szybkość załatwiania spraw przez firmę KER oraz proklienckie podejście powodują, że przeskok pomiędzy poprzednią administracją, a obecną jest nie do opisania. Firma KER, mimo że to mała i rodzinna firma (a może dzięki temu) wybija się jakością na warszawskim rynku administrowania nieruchomościami.

Aneta
@Adam

A z jakiej perspektywy to piszesz? Bo brzmi jak autoreklama, jakoś mało wiarygodności w tym wszystkim. Nie mają żadnych wad?

@Aneta

Z perspektywy klienta, który zaczął rozumieć dokumenty przekazywane przez administrację :). To nie jest autoreklama, to jest polecenie firmy która na polecenie zasługuje.

Mariola
@Aneta

Ja dodam od siebie, że robią świetną robotę w kwestii komunikacji z mieszkańcami i nadzorowania usługodawców. Zawsze jesteśmy poinformowani z wyprzedzeniem o wszelkich pracach, w przypadku awarii od razu pojawiają się informacje co, gdzie, kiedy, czy zostało to zgłoszone i komu oraz w jakim czasie zostanie to naprawione. Na maile odpowiadają bez zbednej zwłoki. Administracja jest aktywna, wykonuje regularne obchody nieruchomości i ją zna od strony technicznej.

Zadowolona

Bardzo polecam usługi firmy KER. Pani Ewa Reszka to osoba, na której pomoc zawsze można liczyć. Zaangażowanie na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie zwracałam się do Pani Reszki o pomoc w różnych sprawach, dotyczących nieruchomości i nigdy nie spotkałam się z odmową. Wszelkie zgłaszane problemy były i są załatwiane niezwłocznie. Trudno zrozumieć stwierdzenie, że „kilka dni” to długi okres oczekiwania, biorąc pod uwagę, że Pani Reszka nie naprawia „usterek” osobiście, tylko są to prace wykonywane na zlecenie. I muszę powiedzieć, że zawsze wszystko jest wykonane profesjonalnie. Poza tym, cyt.„nie mówienia nieprawdy”? Niemówienie nieprawdy to chyba jednak całkiem dobra cecha!???? Bardzo polecam usługi firmy KER!

Sąsiadka mieszkańca :)

Wiem z jakiej nieruchomości ten komentarz więc muszę go trochę zweryfikować, albowiem sama tam mieszkam: - szereg niekompetencji, brak wiedzy - wypadałoby podać jakiś przykład. Pani Ewa oraz Pan Dawid dysponują olbrzymią wiedzą wykraczającą poza administrowanie, niejednokrotnie to właśnie oni kierowali usługodawców do poszczególnych miejsc i usterek, podawali propozycje napraw, jak również zwracali uwagę na kwestie, na które nikt inny nie zwracał uwagi czy szukali oszczędności, tam gdzie nikt inny ich szukać nie myślał - zakłamana, nie jest obiektywna, obłudna - tu już niestety widać, że z merytoryką ten komentarz ma niewiele wspólnego i że ma Pan personalny problem z Panią Ewą (ale sąsiedzi zdają sobie z tego sprawę proszę Pana) - przy skomplikowanych problemach angażują wszystkie ręce na pokład i starają się rozwiązać je jak najszybciej, ale zgodnie z przepisami prawa. Przy takich problemach nie ma dla Pani Ewy znaczenia czy jest weekend czy środek nocy. Nie boją się zwracać uwagi nawet zarządom, kiedy uważają że interes Wspólnoty i wszystkich właścicieli jest zagrożony. Ciągle podkreślają, że oni są dla nas, a nie my dla nich. I poza pięknymi słówkami rzeczywiście tak to wygląda. Jednakże potrafią też powiedzieć zdecydowane nie, kiedy właściciele oczekują od nich rzeczy niezgodnych z prawem czy niemożliwych. A tego Pan od nich oczekuje.. - usterki SĄ załatwiane na bieżąco. Chciałby Pan żeby były naprawiane z dnia na dzień? ja również. Czy zgodzi się Pan na kilkukrotnie droższą firmę konserwującą? Wątpię. To od nas zależy. Jeżeli będziemy gotowi na wzrost kosztów to Pani Ewa na pewno znajdzie nam konserwatora, który będzie u nas codziennie przez kilka godzin. Problem polega na tym, że nikt z nas nie chce zgodzić się na wyższe koszty, ale oczekujemy wyżej jakości usług. - znajomość przepisów - liczba załatwionych przez Panią Ewę spraw z developerami, miastem, urzędami, dostawcami mediów, likwidacja zadłużeń, realizacja remontów i napraw, gdy wspólnota ma znikome środki, czy chociażby współpraca ze znanymi i sprawdzonymi w kwestii nieruchomości kancelariami raczej potwierdzają, że Pani Ewa nie tylko doskonale zna przepisy, ale potrafi się w nich sprawnie poruszać i ciągle trzyma rękę na pulsie. Sąsiedzie zachęcam do merytorycznej dyskusji, a nie festiwalu półprawd

Firma dająca jakość, pracownicy z duża wiedza i doświadczeniem, pomocni i zaangażowani. Polecam

Ala

Polecam usługi tej firmy

Nieruchomość, w której mieszkam przeszła ogromną pozytywną metamorfozę odkąd administrację nad nią przejęła firma KER. Remont balkonów i klatek. Na całej posesji porządek, klatki schodowe czyste, że aż pachnie. Wcześniej przez kilka lat nie działo się kompletnie nic. W krótkim czasie nastąpiła zmiana. Trudno uwierzyć, że to ten sam blok. Pani Ewa Reszka jest bardzo kompetentna i przede wszystkim zawsze pomocna. Osoba, na której zawsze można polegać. Coraz mniej jest osób, którym chce się pracować i robić to z pełnym zaangażowaniem, a tak jest właśnie w tym przypadku. Profesjonalna firma zarządzająca nieruchomościami. POLECAM!

Zadowolony

Napisałem w sprawie usterki do administracji grubo po godzinach ich pracy. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po 5 minutach uzyskałem odpowiedź, iż sprawa została zgłoszona już do konserwatora, który z samego rana zajmie się nią i ją zlikwiduje. Dodatkowo Administrator udzielił mi wyczerpującego technicznego wyjaśnienia odnośnie zgłaszanej przeze mnie usterki. O godzinie 7 rano następnego dnia dostałem informację, że usterka została usunięta...po prostu wow! Z takim podejściem administratorów i taką jakością w administrowaniu nie miałem jeszcze do czynienia, a żyję ponad 50 lat. Polecam usługi firmy KER! Zadowolony Mieszkaniec

Odkryta

Dzięki pracy firmy KER, nieruchomość w której mieszkam przestała wyglądać jak pobojowisko. Rok temu zmieniliśmy administrację na KER. Po roku obecności KERu w naszej nieruchomości przeprowadzono całkowity remont klatek, remont balkonów oraz zadaszeń balkonowych. Blok wygląda jakby był nowy. Mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem. Niskie stawki i wysoka jakość świadczonych usług. 5/5.

To jakiś kiepski żart! Firma która straszy nakazami, zakazami, a do tego ośmiesza innych. Nie wiem jakim cudem takie firmy funkcjonujà i mają klientów na swoje usługi. Na osiedlach brudno. Wykonują nikomu niepotrzebne prace zapominając o podstawach jak czystość na klatkach. Lokatorzy sami myją podłogi bo się nie dałoby funkcjonować.

Arek

Ale wiesz, ze firmy sprzątające dane osiedla są wybierane na podstawie ceny. Ceny na które zgadzają bądź nie zgadzają się mieszkańcy poprzez głosowanie nad uchwałami. Jeżeli mieszkańcy głosują przeciwko podwyżkom po latach zaniedbań, to nie ma pieniędzy na lepsze firmy oferujące lepsza jakość. Zdajesz sobie sprawę z tego, ze administratorzy są tylko ręka wykonawcza, a nie „ustawodawcza”? Właściciele podejmują decyzje poprzez uchwały, a administratorzy musza się później z tym bujac i wykonywać decyzje zarzadu/decyzje z uchwał. I wykonują je tym co maja we wspólnocie. Ale Polacy jak to Polacy, chcieliby nie płacić i mieć jakość. Hajsu odłożone na multiple w gazie, ale chcą się wozić Ferrari. Logiki zero. Sam jestem administratorem i miałem do czynienia z firma Pani Ewy. Mało jest firm oferujących tak wysoka jakość za tak śmiesznie niskie pieniądze. Wiec zamiast narzekać proszę następnym razem głosować ZA podwyżkami czynszu, a nie przeciw :)

1978

Żartem to jest ten komentarz. Jeżeli administrator „straszy” Cię nakazami, albo zakazami oznacza to tylko to, ze łamiesz przepisy prawa albo jesteś dłużnikiem żyjącym na koszt pozostałych członków wspólnoty, który nie chce uregulować swojego długu. Każdego administratora obowiązują przepisy prawa, podobnie jak każdego właściciela. Jeżeli właściciel ich nie przestrzega, a administracja zwraca na to uwagę to znaczy, ze administracja wykonuje swoje obowiązki tak jak powinna.

KER

Czy możemy prosić o uszczegółowienie zarzutów? Znając zarzuty będziemy się mogli do nich odnieść oraz wyjaśnić wszelkie nieprawidłowości.

Sąsiadmieszkańca
@KER

Jemu nie chodzi o wyjaśnienie czegokolwiek tylko o zdyskredytowanie waszej pracy. Niestety. Taki typ. A KER odwala kawał dobrej roboty.

Joanna

Jeszcze jedno do dodania, przykłady z życia wzięte: - poprzednia administracja - piszę, że potrzebuję nowego pilota do garażu, odpowiadają po tygodniu od otrzymania maila, że w przeciągu 2 tygodni będzie, albo żebym sobie załatwiła pilot sama jak nie chce mi się czekać - KER - taki sam mail, odpowiedź po 20 minutach, że pilot czeka gotowy do odbioru u ochrony z zapytaniem czy jednak nie wolę, żeby dostarczono mi pilot osobiście - poprzednia administracja - zwracam uwagę na łamanie regulaminu osiedla przez sąsiadów, dostaję odpowiedź że administracji nie interesują problemy sąsiedzkie i to ich nie dotyczy - KER - analogiczna sytuacja, dostaję odpowiedź po 2 godzinach, że administracja była u sąsiadów, zwróciła uwagę w związku z łamaniem regulaminu, zarząd został poinformowany o występującej sytuacji, oraz że mogą zorganizować spotkanie trójstronne jeżeli tego chcę i pytanie czy mogą mi jeszcze jakoś pomóc Tak powinna wyglądać profesjonalna firma administrująca nieruchomościami.

Joanna

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa

• Jak się pracuje w Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami?

Ewa Reszka KER Zarządzanie Nieruchomościami