Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska w Dębica

Arkadiusz

Korzystając z pomocy Pani Adwokat stwierdzam,iż jest najlepsza na rynku.Sprawę,którą mi poprowadziła skończyła się dla mnie sukcesem. Bardzo ale to bardzo polecam Panią Mecenas.Mogę również powiedzieć, że jeśli bym miał jaką kolwiek sprawę czego sam sobie nie życzę to wróciłbym napewno do Pani Edytki.

Honorata
@Arkadiusz

Cześć:) Ktoś tu już o to pytał, ale nie uzyskał odpowiedzi :( Czy Pani Adwokat prowadziła Twoją sprawę sama, na własną rękę? Czy może miała do pomocy pracowników np. aplikantów?

Zuzannnna Nowy wpis

Pomogla mi przy rozwodzie. Nie mam zastrzezeń. Merytoryczna i walcząca o klienta. Poleceam

Asia Nowy wpis
@Zuzannnna

Hej :) Możesz zdradzić, czy Pani Edyta pracowała przy twojej sprawie samodzielnie? Ciężko dowiedzieć się z forum konkretów na temat odbycia tu swojej aplikacji, mimo to, że pytania pojawiają się regularnie w tej kwestii:(

hej, nie widzę za bardzo ofert pracy do nich, ale tak przeglądając opinie wasze to widzę, że można CV w razie czego do nich podesłać. Napisałby ktoś z byłych lub obecnych pracowników na jakich warunkach zatrudniają aplikantów? ile aplikantowi proponują wynagrodzenia i czy po skończonej aplikacji jest szansa na to, że te wynagrodzenie ulegnie zmianie?

Arkadiusz

Honorata Nowy wpis
@Arkadiusz

Alicja

Piszecie tu tylko o pani adwokat, znaczy że tylko ona sama tutaj działa? Są jacyś praktykanci, stażyści, aplikanci czy nie? Szukam miejsca dla siebie :)

Czy po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Maciej D.

Do momentu rozprawy była to trochę niewiadoma, co to będzie. Jednak na samej rozprawie rewelacja. Pani mecenas Edyta Wojnarowska posługuje się świetnie językiem prawniczym, dosłownie zgładziliśmy przeciwnika. Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Swietna adwokat, widać, że jednak Uniwersytet Jagielloński trzyma poziom.

zigiibiggg
@Maciej D.

Ja tez mialem sprawe karną ale wszystko poszlo po mysli. Pani Mecenas wszystko mi zalatwila i nie muslalem się stresowac.

Jozef
@Maciej D.

Polecam!!!

Aleksandra
@zigiibiggg

A była to jakaś grubsza sprawa może? Cenowo i terminowo wyszło w miarę akceptowalnie?

Jurek
@Aleksandra

My z kolegą wzieliśmy obaj Pani Mecenas. Sprawa załatwiona!

Sebastian
@Jurek

Dobra, super, ale może coś powiesz o cenach też? Bo sprytnie pominąłeś ten temat

Zosia

Bardzo życzliwa i kompetentna Pani Adwokat. Super mi wszystko wytłumaczyła. Polecam z calego serca!!!

Alina

Czy ktoś wie jaka jest atmosfera w pracy w kancelarii? Ile osób zatrudnia? Jaka płaca na stanowisko asystentki? Zastanawiam się czy złożyć Cv. Próbowałam się wielokrotnie kontaktować. pisałam emaile ale nikt nie odpowiada.

EW
@Alina

Prosze wyslac email na adres edytawojnarowska@poczta.onet.pl

EwelinaB

Konkretny i rzeczowy adwokat.

Renata
@EwelinaB

Z czym Pani konkretnie pomogła pani adwokat? Czy nie było problemu z kontaktem?

BoguslawP

Bardzo rzetelny adwokat nie drogi. Jakość usług i podejście do klienta fachowe. Zawsze znajdzie czas. Konkretny nie obiecuje cudów tylko to co może. Nie ocenia ludzi po ubiorze czy wieku do wszystkich podchodzi jednakowo polecam z czystego serca zwłaszcza w sprawach karnych

Wasyl

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jestem bardzo zadowolony z jej usług i czystym sercem polecam Panią Edytę do każdej spraw

Magdalenanowiccka

Zawsze kazda wizyta u pani Adwokat Edyty mnie pozytywnie nadtawiala i tak tez sprawa nam poszla Nie widze lepszego pelnomocnika

Roman

Szybko i konkretnie Bardzo mile pierwsze spotkanie i pozniej tez bylo tak samo

Zadowolona

Bezkompromisowa, uparta i nie ulegajaca stronie przeciwnej! Idealny pelnomocnik, i przy tym konkretny i rzeczowy

Zbigi wolny

Szybki rozwód, bez stresu bo Pani Mecenas załatwiła rozprawę on-line i nawet do Rzeszowa nie musiałem jechać. Wszystko po myśli!

Renata
@Zbigi wolny

Wow, to można miec rozprawę w taki sposób? A długo na nią czekałeś? Czy podobnie do rozpraw realnie w sądzie?

Zbigi wolny
@Renata

Nawet szybko poszlo. Kilka pytan bylo ale to siedzialem sobie w Kancelarii u Pani Mecenas i Sad zadawal mi pytania a ja sobie na nie odpowiedalem. Pełny luzik. Polecam

Aleksandra
@Zbigi wolny

Kurcze genialnie, rozwód online to wygoda, przynajmniej byłego nie trzeba na żywo widzieć! ;) Pytanie tylko na czyją korzyść wyszło? Chociaż z tego co widzę nie wyglądasz na zmartwionego, ale nie wiem czy tu dogadywaliście się już co do podziału majątku?

Georginia

Podział Majątku troszkę trwał bo nie był łatwy, ale wszystko poszło po mojej myśli. Wszystko Rzetelnie, terminowo i Pani Mecenas zawsze mi wszystko wytłumaczyła i wiedzilam jaki może być najgorszy scenariusz a jaki najlepszy. Oczywiście wszystko zakończyło się sukcesem!

Mona

Świetny kontakt, bardzo profesjonalne podejście. Wygrana sprawa, oszczędność czasu i nerwów, serdecznie polecam.

Kati

Świetna pani adwokat ,jej sukcesy są niesamowite.Najlepsza , oddana swoim klientom w 100%. Miałam w swoim życiu doświadczenie z wieloma adwokatami z dużych miast w Polsce,ale pani Mecenas przebija wszystkich.

Stanisław Panek

Myślę, że dobra adwokat, sprawa się ciągła ale udało się osiągnąć cel. Uważam także, że dobra lokalizacja biura. Rodzina jest zadowolona, pozdrawiam.

Kamil
@Stanisław Panek

To dobra informacja, że adwokat ten spełnił Twoje wymagania. Strasznie się cieszę, że wyraziłeś swoje zdanie w tym wątku. Podzielisz się również z nami, jak to się w ogóle stało, że akurat na tego adwokata trafiłeś?

Alberto Wisłoka

Wygrana sprawa, dobra lokalizacja. Jestem pod wrażeniem jak ta pani jest wygadana w sensie, jak już zacznie mówić, to to wszystko z sensem i taki super prawniczy język.

Artur

Myślę, że dobra lokalizacja. Klarowność, profesjonalizm. Rodzina była / jest zadowolona. (y)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska - Dębica

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Wojnarowska
  • Fabryczna 1