Opinie o Dewentus Krzysztof Bogucki w Szczecin

Dewentus Krzysztof Bogucki
1 8 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Dewentus Krzysztof Bogucki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie4
Magdalena Nowy wpis

Czy szefostwo oferuje pracownikom szkolenia ?

TakNie3
Mądrala Nowy wpis

Nie zawsze wszystko idzie z górki. czasami jest pod górkę i też trzeba to przetrwać!

Tak1Nie2
anonymous Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Wymyślił sobie że będzie sprowadzał kierowców , którzy nie mają żadnego doświadczenia ze wschodu i będzie nimi świadczył usługi dla przewoźników odnośnie najmu taniej siły roboczej i przyznam że faktycznie bardzo taniej ponieważ człowiek ten płacił tym ludziom fatalnie niskie stawki a przy tym ci kierowcy byli wielkim ryzykiem dla przewoźnika z uwagi na kompletny brak doświadczenia i fachowej wiedzy co musiało się i kończyło się ogromnymi szkodami i obciążeniami dla przewoźnika.(usunięte przez administratora)serwował przewoźnikowi taką rotację kierowców że trudno było za tym wszystkim nadążyć. Kompletnie go nie interesowało to czy jego kierowcy wyrządzają szkody u przewoźnika. (usunięte przez administratora) ma pretensje do całego świata że mu się nie powiodło i wymyślił sobie że kierowcy będą rozwalać sprzęt na prawo i lewo a przewoźnik ma to wszystko finansować. (usunięte przez administratora)nie ma kompletnie żadnej wiedzy na temat funkcjonowania transportu ponieważ między innymi nie zadał sobie trudu by merytorycznie przygotować od A do Z kierowców do pracy u przewoźnika tylko cieszy się jak dziecko że gdzieś tam u kogoś to kierowca zrobił 8 000 km gdzie przy takim przebiegu nie mam mowy o dochodowym interesie, a gdzieś indziej tam kierowca coś uszkodził i gdy innemu przewoźnikowi inny kierowca robił szkodę to dla odwrócenia uwagi natychmiast mówił że przewoźniku i tak masz szczęście bo tamten kierowca o proszę zrobił większą szkodę więc się lepiej ciesz że u ciebie jest mniejsza!!! i mówiąc to uważa że wszystko jest Ok.(usunięte przez administratora) Ma pretensje do przewoźników że mają zdezelowany sprzęt i go nie naprawiają gdzie tymczasem to jego kierowcy ten sprzęt zdezelowali i gdy trafił na takiego przewoźnika , który nie pozwala sobie na takie traktowanie ponieważ wie ile i jak ciężko na to się pracuje to już (usunięte przez administratora) uważa że ten ów przewoźnik jest najgorszy na świecie. Uwaga dla wszystkich , którzy napotkają (usunięte przez administratora)na swojej drodze. Ten człowiek nie ma elementarnej odwagi zakończyć współpracy tylko po cichu za plecami każe swoim kierowcom porzucać samochody wraz ładunkami tam gdzie one w danej chwili stały na terenie zachodniej Europy. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem współpracy z firmą ENNEIDA Sp. z o.o. oraz z firmą Fenix Sp. z o.o. z siedzibą w Mierzynie ponieważ to są ci sami ludzie. ENNEIDA padła i ma poważne problemy więc została założona nowa firma a prowadzą ją ci sami ludzie. (usunięte przez administratora) z pewnością jeszcze może się pochwalić tym że nie wypłaca kierowcom wynagrodzeń i gdy kierowcy jadą na Ukrainę to ostatnią wypłatę uzależnia od ich powrotu. Jeśli nie wrócą to im nie zapłaci. I jeszcze jedno. Dla pana (usunięte przez administratora)liczą się tylko pieniądze. Ma za nic to iż proponuje przewoźnikowi kierowcę bez żadnej wiedzy i przygotowania. (usunięte przez administratora) potrafił z premedytacją przewoźnikowi przyprowadzić i wysłać w trasę kierowcę, który nie potrafi pisać!!!! Bez żadnych skrupułów przyprowadzał kierowców , którzy za nic mieli dbanie o powierzone mienie, wykonywanie rzetelnie pracy, obce dla nich było słowo punktualność itd. itp. (usunięte przez administratora)Nie polecam.

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Vitali G

Właściciel tej firmy nigdy nie powinien być jej właścicielem nie radzi sobie z rządzeniem firmą! Ma za wysokie mniemanie o sobie nierównoznaczne z tym kim jest!

Tak6Nie1
Igor

Właściciel firmy jest najgorszym pracodawcą u jakiego pracowałem, nie liczy się z nikim ani z niczym. Najważniejsze jest żeby jego potrzeby były załatwione, myśli tylko o sobie i swojej pseudo firmie. A wszystkich ma za nic!

Tak6Nie
Gogol

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce warto rozmawiać o tym, może to wpłynie na zmianę zachowania?

Tak1Nie

водитель

Он берет всю плату за водителей, за штрафы, ремонт автомобилей, никто не хочет приходить к нему. Он не может управлять бизнесом и обманывает водителей.

Tak5Nie

Kierowca 1

niech Pan K. tak intensywnie sie nie rozwija, bo zostanie Pan na ulice w trampkach i nikt Panu kielicha nie naleje

Tak6Nie
Kierowca 2

Co Pan mysle, jak Pan bedzie wypisywal glupoty na Pana Piotra, to do Pana wiecej kierowcow przyjdzie???? Przeciez Pan sie zneca nad kierowcami.... Pan mysle, ze jak Pan z nimi sie napije, to oni Panu wybacza???? Alkocholizm- to nie jest rozwiazanie problemow. Niech Pan nie pije, bo Pan juz sobie szkodzi!!!

Tak5Nie

Kierowca

Pan K. wkańcza psychicznie i fizycznie ludzi i kierowców swoją upierdliwością i namolnością, nie potrafi prowadzić firmy, zmusza kierowców do pracy ponad siły, nie potrafi sam prowadzić firmy tylko potrzebuje do tego pomocy innych ludzi, której nigdy nie potrafi docenić ani odpowiednio podziękować. To trudny człowiek do współpracy. Nie mówiąc o tym, że chce się wzbogacić na pracy innych kierowców, za wszystko obciąża kierowców.

Tak14Nie

Zostaw opinię o Dewentus Krzysztof Bogucki - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie