counter
1 2 30 5 1
Przemysław
 Rekomendacja

Witam. Proszę państwa właśnie odebrałem od Firmy Budex kontener sanitarny 3-stanowiskowy, został do mnie doręczony - do Drzewicy w Łódzkiem nawet przed terminem! Przyznam, że przeglądałem opinie tu zamieszczone i przez to nabrałem sporo wątpliwości, obawiałem się że też będę czekał nie wiadomo ile.. jestem jednak żywym przykładem że Panu Leonowi można zaufać i to nie prawda że nie odbiera telefonu:) Podejrzewam że wiem skąd biorą się te wszystkie złe opinie.. Zbudowanie takiego kontenera wymaga czasu, jeżeli są problemy z pracownikami to tym bardziej termin wykonania może się przeciągnąć. Ja na swój kontener czekałem 2 miesiące, firmie dałem 3 miesiące na wykonanie, więc miesiąc jestem do przodu. Szczerze polecam. Pozdrawiam serdecznie

Tak1Nie11
Andrzej

Przeczytałem opinię i podzielę się swoimi doświadczeniami z tą firmą. Kilka tyg. temu zamówiłem kontener sanitarny, wpłaciłem zaliczkę i uzgodniliśmy termin dostawy. Do piątku był kontakt tel. chociaż trochę utrudniony ( a to szkolenie, trasa etc. ), od dzisiaj tj. w pon brak kontaktu ( znowu jakieś szkolenie ) niestety obawiam się, że klient nie dotrzyma terminu dostawy. Umieszczam wpis dla ostrzeżenia potencjalnych klientów tej firmy, aby nie wpłacali zaliczek. Proszę o kontakt innych wprowadzonych w błąd, w jaki sposób rozwiązali swoje problemy, może też skorzystam.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Budex Leon Szmidchen?

TakNie2
@Pytanie

A ta firma jeszcze prosperuje bo ja wiem ze juz pan Stanislaw ja zamknoł

Robert

@myszka skąd taka informacja ze firma już nie istnieje?

@Robert

Bo sam powiedział że firma została zamknięta ale jest prawdopodobnie nowy wlasciciel

@Robert

Jeżeli ma Pan nowe informacje na temat tej firmy to proszę o informacje ponieważ chcę odzyskać pieniądze

TakNie

Czy firma Budex Leon Szmidchen w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

myszka
@Pytanie

z tego co mi wiadomo to ta firma już nie istnieje obecnie tam ma firmę jego kolega

Er
@myszka

czyli wynika z tego ze zalożył działalność na kolegę. Wcześniej zakładał już firmy na mamę siostry ojca itd....

Magda

@michał a tobie się tak zdarzyło ze nie wypłacili Ci wynagrodzenia ?

@Magda

Tak mitez nue wyplacił pensji. Przecież ta firma juz nie istnieje. Tak bywa z firmami pana szmidchena. Otwierał juz firmy na siostry, ojca, mamę. Bierze zaliczki i potem jak się już nagromadzi dużo niezrealizowanych usług i zaczynają go ścigać wkurzeni Klienci to zapada się pod ziemię i przeczekuje. Potem rejestruje kolejna firmę i historia zaczyna się od początku. Stanisław Szmidchen zawsze będzie udawał poszkodowanego. On zawsze jest niewinny. ???? zgłaszać sprawę do Prokuratury. To nic nie kosztuje a w końcu dobiorą mu się do tyłka.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przemysław
 Rekomendacja

Tak1Nie11
@Przemysław

Tak Stasiu prosimy o więcej bajeczek

Tak5Nie
Klaudia
@Przemysław

nie wiem jakim cudem pan odebrał kontener skoro ta firma już nie istnieje

Tak2Nie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Budex Leon Szmidchen? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Nue masz co liczyć na służbowe auto ani wypłatę. Firma buerze zaliczki a zlecenia ne są realizowane zatem jak taka firma ma prosperowac i jak masz otrzymywać wypłatę skoro firma nie wywiązuje się ze zleceń.

Tak1Nie

Marcin
@Andrzej

Andrzej, Bajeczkę o szkoleniach słysze od pół roku. Zamówiłem towar w maju, do tej pory ani towaru ani zwrotu pieniędzy! Marcin

@Marcin

Panowie proszę zgłosić sprawę do prokuratury. Wystarczy jedno pismo. Ten człowiek od lat naciąga ludzi. Bierze zaliczki i nie wykonuje zleceń. Pieniedzy juz nie zobaczycie ale warto walczyć z takimi naciągaczami.

Michał

Szanowni Państwo dlaczego nie zgłosicie sprawy prokuratury. Wystarczy napisać pismo z opisanuem całej sytuachi i wysłać. Nic więcej nie trzeba. Stanisław Szmidchen od lat (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi. Ta firma akurat zarejesttowana jest na jego ojca czyli Panacjtory ma 80 lat. Stanjsław Szmidchen zakłada firmy np na członków rodziny bierze zaliczki i nie realizuje zleceń.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 307 dni.

Ile jest zmian w Budex Leon Szmidchen?

Marek

Czy to prawda , że firma nie wypłaca gotówki ?

Zawiedziony

Firma bardzo nieuczciwa, zrobiliśmy przelew na budkę/cieciówkę i nie dostaliśmy budki ani zwrotu pieniędzy do dnia dzisiejszego, a mija już 4 miesiąc. Firma nie odbiera telefonu, wyrywkowo odpowiada na e-maila ściemniając w nich totalnie.

Tak5Nie1

@Zawiedziony

Czy udało się rozwiązać problem?

Rzeźnij
@Robert

Też miałeś z nimi problem. Jak chcesz pomocy daj swój nr telefonu

myszka
@Rzeźnij

mam z synem Pana Leona kłopot od 10 lat nie spłaca długu A teraz prowadzi firmę rzekomo swojego taty ale wiem że on odpowiada za wszystko nie będę pisać panu swojego numeru tel ale podam panu maila beata 704@o2.pl proszę napisać do mnie

Marek

Firmę prowadzi syn rzekomego właściciela tej pseudofirmy. Czyli człowiek który otwierał firmy brał zaliczki i zamykał działalności. Uwaga na niego.

Bundy Kalisz

Niestety, mogę jedynie powtórzyć opinię napisaną przez "Zawiedzionego": Ja również zapłaciłem we wrześniu 2018 za stróżówkę, która do tej pory nie dotarła. Ponoć była gotowa do wysyłki już miesiąc temu... Aktualnie brak odpowiedzi na maile. Dodam, że firma używała na Allegro maila hardstal0000@gmail.com. UWAŻAJCIE.

Tak3Nie2
@Bundy Kalisz

Witam, czy coś się zmieniło? udało się odebrac kontener?

Tak1Nie2
Rzeźnij

Możesz pomóc?

TakNie

Co skłoniło cię do podjęcia zatrudnienia w firmie Budex Leon Szmidchen w mieście Trzciel. Oceń tego pracodawcę i kreuj z nami szczery rynek pracy.

TakNie4

Zostaw merytoryczną opinię o Budex Leon Szmidchen - Trzciel

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad