Opinie o Nowakowski Adrian Investment w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowakowski Adrian Investment. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowakowski Adrian Investment na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Adrian Investment w Sosnowiec

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nowakowski Adrian Investment?

Martq Nowy wpis

Dzień dobry, czy firma pracuje? Nikt nie odbiera telefonu...

Czy w Nowakowski Adrian Investment poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Hmmm Nowy wpis

Cały socjal ????????????????

Wiecie może, czy w Nowakowski Adrian Investment szukają chętnych na staż?

Fffff

Haha ???? ???????? on zamknął interesik. Karma wróciła za to jak traktował ludzi

Ktos

Czy wy jesteście zdrowi wszyscy Ci którzy piszą o jakiejkolwiek współpracy z Adrianem ? Tyle tu komentarzy negatywnych a wy dalej swoje, otrząśnijcie sie

@Ktos

A ty co obrońca Adrian że piszesz żeby się ludzie otrząsneli? Niech każdy się dowie jaki to jest (usunięte przez administratora)

@Marcin

Źle mnie zrozumiałeś,nie jestem żadnym obrońca wręcz przeciwnie.

Ilona
@Fffff

A kiedy zamknął interes? W Internecie jeszcze są informacje na temat firmy, wszystko wygląda na aktualne :/

Ktoś
@Ilona

Tzn?

Czy po rozmowie w Nowakowski Adrian Investment rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Natalia

Tyle negatywnych opini o firmie jak i o samym pracodawcy, a on nadal działa, jak to mozliwe?

Hmmm

Ale jeszcze działa jego wspaniała kancelaria, która jest poprostu porażka

Jool

Skąd wiesz ?

Jool

Wiem,ale pytam z Ciekawości tylko :)

@Jool

No niestety miałem okazję z nimi współpracować,szkoda czasu i pieniędzy.

Kto wie ten wie
@Hmmm

(usunięte przez administratora) Tutaj macie link do ich nowej kancelarii,tamtą ogłosił upadłość , konsumencka,tej też nie pozwolimy się rozwinąć,(usunięte przez administratora)

@Kto wie ten wie

Wiem gdzie mają pozal się boże kancelarię, kancelaria porażka nie polecam, ona prawnik a nie potrafił załatwić sprawę.szkoda gadać

Hmmm

Oooo, jak nam przykro że musiała męża wywalić z firmy

Lollek
@Hmmm

Nie wywaliła go z kancelarii tylko ja zamknęli,za dużo negatywnych opinii i za dużo ludzi (usunięte przez administratora) :) przecież obydwoje są po jednych pieniądzach

@Lollek

I karma powróciła z podwójną siłą.

Weronika
@Hmmm

dlaczego szkoda czasu i pieniędzy? opowiedz coś o tej współpracy więcej ...

@Weronika

Żeby być prawnikiem,to trzeba mieć powołanie do bycia prawnikiem a ona go niema, nawet nie może się wysłowić,... Żałuję bo straciłam trochę kasy i tak nie zrobili nic tego czego oczekiwałam szybciej ja sprawę załatwiłam niż Ona.

Zgadzam się z kolegą

Justyna
@Hmmm

To czego tak bardzo nie potrafią załatwić że samemu poszło szybciej?

Przystojny

(usunięte przez administratora) krętacz jakich mało. Obiecuję a później nie wywiązuje się z danego słowa. Nie płaci w terminie, a jak już to część wyplaty. Później udaje że jest zajęty albo ma jakieś problemy. Panie nowakowski niech się pan pochwali ile to już osób (usunięte przez administratora) na kasę. Liczba cały czas rośnie ale kiedyś to szczęście się skończy. PDW.

@Przystojny

Oj dużo ,ale twierdzi że wszystko ok. Tak ma być Żałuję że go poznaliśmy.mamy nadzieję że karma wróci z podwójną siłą

@Przystojny

I na dodatek wszystkich oskarża o kradzieże byłych pracowników

Skąd takie stwierdzenie

@Przystojny

Oni obydwoje są siebie warci .

Cosik
@Fffff

Spokojnie za niedługo dopadnie go sprawiedliwość,ileż można chodzić po świecie bez poniesienia kary

@Przystojny

Czyżby Pan Adrian zamykał inters bo za bardzo każdy się interesuje nim?

@Hhhhhhh

Szczerze to mnie to nie interesuję,czy zamknął czy jeszcze nie....

@Cosik

Karma powraca ,

Chyba na jego zapach

Hmmm

Dopiero co się hajtnął a już ma kochankę. Kiedyś w sumie powiedział ,że ma tyle panienek że może wybierać .....

Mmmm
@Hmmm

No a jak na taxi można wyrwać każdą zwłaszcza z jego wyglądem

@Mmmm

Ciekawe gdzie on ma wygląd??

Hmmm

Nie każdy zasługuje być ojcem. Takie głupoty gada jak jeździ na taxi , musieliśmy sobie okno otworzyć .

Bolek
@Hmmm

No niech mu żonka kupi dezodorant i to nie jeden

@Bolek

Moze ich nie stać na kupno dezodorantu. Więc nie oczekuje wiele.

Pięknie
@Hmmm

Fajnych rzeczy można się dowiedzieć o nim,ale to dobrze,może w końcu zawinie swój interes i będzie prosił rodziców o pomóc których dam (usunięte przez administratora)na pieniądze,szkoda mi jego dzieci, taką opinię mieć stargana ????

Bolek
@Pięknie

No już zawija żabkę bo widać że już (usunięte przez administratora) mu się pali

Ślicznie
@Bolek

Bo jak każdego oszukuję na każdym kroku to co się dziwić że już zawija interes (usunięte przez administratora) boi się że wszystko w końcu wyjdzie i pójdzie siedzieć za te swoje lewe interesy

@Ślicznie

Kiedyś karma wróci , jak ktoś się urodził bezczelnym ...h.... To nim zostanie do konca życia. Niech zwija swoje interesy bo najwyzsza porą na niego . Jego żonka prawnikiem i nieznana KP. Dziewczyna jedna się zwalniala w połowie miesiąca a ta do niej powiedziała że jej wynagrodzenia nie wypłaci ,bo niema takiego obowiązku. I to ma być pracodawca nie znajacy KP. Żałośni są . Beeee

nie płaci

Pan Adrian nie wywiązuje się ze zobowiązań, nie płaci na czas, unika rozmów email i telefonów. A najśmieszniejsze jest to, że na facebooku wstawia posty jak egzekwować należności... Do kancelarii powinno się mieć zaufanie, a tutaj go nie ma.

@nie płaci

Zgadzam się z tym postem, co raz bardziej do kancelarii tez tracę zaufanie, przegrałam sprawę to oni jako prawnicy powinni napisać odwołanie, a tego nie zrobili, a już nie wspomnę o wynagrodzeniu.

@Hmmm

Przecież im zależy Tylko na pieniądzach bo chłop tonie w długach

@Ty wiesz

A prowadzi kancelarię i tonie w długach

@Hmmm

Trochę go poznałem więc wiem co mówię i jakie bajki plecie :)

@Ty wiesz

Ale każda bajka ma swój koniec. Uwielbia zastraszać pracowników

Ty Wiesz
@Hmmm

Ja wam się ludzie dziwię dlaczego nikt z was z nim nie poszedł do sądu czy coś,boicie się ? Na to są też paragrafy :)

@Ty Wiesz

Jest człowiek i jest paragraf, prawda jest taka że nikt nie chcę się ciągać po sądach.niezalezy mi na niech ,a jego małżonka taka sama jak i on. Kiedyś karma wróci i to z podwójną siłą

Ty wiesz

Nie polecam tych krętaczy,bajkopisarze,tak najlepiej Panie Adrianie wszystko zapisywać na dzieci by Panu nikt nie mógł się dobrać do (usunięte przez administratora) nie ? Spokojnie,kto wie już ten wie co jest 5,pójdzie w eter,już nie będzie dorabianie się na cudzym nie szczęściu,Pani Marlena nie ma szczęścia,oj dobiorą się w końcu wam do (usunięte przez administratora) dobiorą :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Nowakowski Adrian Investment? Czy trudno jest zdobyć awans?

Hmmm

Zawsze możesz walczyć o awans....

Fffff

Łatwo szybko i przyjemnie i za free

Kinga

Czy macie szafki pracownicze do przechowywania swoich rzeczy?

Dawna Pracownica

Ciekawe czy nowakowski nadal nie wypłaca pensji swoim pracownikom a potem nie daje znaku życia udając, że sprawa go nie dotyczy. Proszę uważać na tego człowieka. Nie wierzę, że on wciąż bezkarnie prowadzi jakiekolwiek firmy. Żenujące.

Jak wygląda teraz praca w firmie Nowakowski Adrian Investment w miejscowości Sosnowiec? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ktosik

Osobiście nie polecam jak Kancelarii tak i samej osoby o Adriana(usunięte przez administratora)

NOWAKOWSKI TO (usunięte przez administratora) I KLAMCA. Nie wypłaca wynagrodzeń na czas albo w ogóle, (usunięte przez administratora) przy wpłatach, gdy przychodzi dzień wypłaty jego nagle nie ma. Nie polecam!!!!!!

Nieznajomy

Ja zostałem mocno (usunięte przez administratora) przez niego

:):):):)

Pan Adrian nie wypłaca pracownikom wypłat na czas. Osobiście powinnam dostać wypłate 10.07.2018r. za miesiąc czerwiec, otrzymałam połowę wynagrodzenia za ten miesiąc dnia :12.09.2018r. :) reszty nie otrzymałam do tej pory i nie jestem jedynym takim przypadkiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Adrian Investment - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Nowakowski Adrian Investment?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Adrian Investment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Adrian Investment?

Nowakowski Adrian Investment
  • Karola Szymanowskiego 5 lok. 12