Opinie o Jakub Piotrowski Jid w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakub Piotrowski Jid. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jakub Piotrowski Jid o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Piotrowski Jid w Ostrów Wielkopolski

Dariusz Nowy wpis

Firma niesolidna. Usługa wykonana fatalnie - brak możliwości kontaktu i podjęcia reklamacji. Szczerze nie polecam.

Iwona Nowy wpis

Niestety pod tym wątkiem znajdują się złe opinie na temat tej firmy, zarówno jeśli chodzi o pracodawce jak i usługodawce. Ale opinie przestały sie pojawiać 3 lata temu, czy ktoś wie czy firma dalej funkcjonuje? Może warunki się zmieniły dlatego ludzie przestali tutaj pisać? Ma ktoś jakieś świeże informacje.

Patrycja Nowy wpis

@staszek ale w jaki sposób (usunięte przez administratora) ? Możesz powiedzieć coś więcej?

Krzysztof Nikomu nie polecam tych ludzi bo to nie mozna mowic ze to jest firma ludzie nie znajacy sie na podstawach brukarskich najlepiej idzie im oszukiwanie ludzi zastanawiam sie czy jeszcze nikt sie nimi nie zainteresowal

@anonymous

Rozumiem, że masz jakieś złe doświadczenia związane z tą firmą. A czy próbowałeś rozmawiać o tym z jej Właścicielem? W dalszym ciągu nie wiemy, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Jakub Piotrowski Jid. Może zatem znalazłby się tu jakiś pracownik, który spróbowałby je opisać? W pierwszej kolejności interesowałaby Nas kwestia wynagrodzenia. Czy w tym przedsiębiorstwie można już uzyskać zarobki na dosyć dobrym poziomie? Zachęcam Was do wyrażenia opinii.

Grześ
@Karolina

Lepiej żeby wypowiadali się pracownicy niz klienci. Sam jestem ciekaw jak wygląda praca w tym miejscu. Zastanawiam się nad zmianą obecnej pracy

Karolina Nowy wpis
@Grześ

Masz rację - jest to bowiem forum przeznaczone dla pracowników danej firmy, jak i dla osób, które są nią zainteresowane. Nie możemy jednak pozostawić bez echa wypowiedzi klientów, bo one także są ważne. Skupmy się już lepiej na Tobie. Myślałeś już o konkretnym stanowisku, jakie chciałbyś objąć w firmie Jakub Piotrowski Jid? Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w tej dyskusji.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jakub Piotrowski Jid? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Oszukany klient

@Justyna Droga pani (pod warunkiem, że nick odpowiada rzeczywistości osoby piszącej) a co pani może napisać dobrego o tej "firmie", a raczej naciągaczach? Podobnie jak poniżej ja również odradzam kontakt z tą "firmą". Jednym słowem tragedia!!!

Jarosław W.

Jeżeli ktoś ma kontakt z tą firmą i planuje zlecić im ułożenie kostki brukowej to zdecydowanie ODRADZAM korzystanie z usług. Może na początku wydają się sympatyczni i w miarę słowni, ale jak przychodzi do konkretów to się zaczyna: - brak odbierania telefonów, - brak przeszkolonych pracowników, - brak gwarancji, - wieczne odwlekanie terminów i wymyślanie różnego typu wymówek... - praca wykonywana przez 1 max. do 2 pracowników z wątpliwym przygotowaniem do zawodu przez max 2 godz.

Zbynio

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Szkoda, że nikt nie pisze.

Staszek
@Zbynio

Chcesz pakować się w firmę która oszukuje? Powodzenia.

ble ble

firma to (usunięte przez administratora) blokują opinie na ich stronie fb. Nie wywiązują się z umowy, nie przedstawiają faktur, nie szanują zamawiającego. Po zakończeniu robót żadnych szans na poprawke nawet przy ewidentnym zapadnięciu kostki.Żadnego kontaktu z właścicielami blokowanie numerów. Nie odpowiedzialni młodzi chłopacy!

Jacek

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto szukać pracy w firmie?

On

Ostrzegam to jest oszust. Nie wywiązuje się z zawartej umowy.

bla bla

firma brukarska JiD którą reprezentuje pan współwłaściciel Jakub Piotrowski, NIE polecam. Z tym panem jest brak jakiegokolwiek kontaktu w przypadku zrobienia poprawek, niedorobek. Nie trzyma sie terminów, zlewa inwestora (mimo zaplaconych pieniedzy za wykonana pracę). Jest to mlody czlowiek ktory chyba liczy ze sie szybko wzbogaci kosztem innych i jeszcze to jego postepowanie. Brak szacunku dla inwestora. Skasować kase i spierd.... c. Nie mowie ze nie za zrobiona prace, bo to wykonal, ale poorawki, niedorobki juz NIE. Brak protokolu zdawczo-odbiorczego. Uwazajcie na tego pana bo jest NIE slowny! co innego mowi, co innego rzada i co innego robi.

bla bla
@bla bla

Moj post dotyczy Firmy Brukarskiej. Nie rzadnej innej powiazanej z budowa czy budownictwem. Jesli urazilem osoby postronne to przepraszam o zbieznosci nazwiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Piotrowski Jid - Ostrów Wielkopolski

Jakub Piotrowski Jid