Opinie o Qul-Shop Jacek Czekajło w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Qul-Shop Jacek Czekajło. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Qul-Shop Jacek Czekajło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qul-Shop Jacek Czekajło w Legnica

AGA Nowy wpis

zakupiłam towar, przyszedł uszkodzony. Obiecano go wymienić- niestety nie dostałam nowego. Potem upomniałam sie o zwrot pieniędzy też nie dostałam. Nie odpowiadają na maile. Zgłaszam sprawę do odpowiednich służb.

Magdalena Nowy wpis

Kupuję bardzo dużo rzeczy przez Internet, ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Nie otrzymałam fv za towar ani mailowo, ani razem z przesyłką. Nikt nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. FV jest mi niezbędna do rozliczenia zrobionych zakupów, więc jednym słowem nie zostanie mi zwrócona kwota zakupu. Mam zamiar zgłosić sprawę do urzędu skarbowego - towar zakupiony, zapłacony bez paragonu/ faktury. Radzę omijać sklep szerokim łukiem.

HHH. Nowy wpis

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam !!! Zamówiłam towar ,po trzech tygodniach wciąż nie miałam przesyłki. Zaczęłam interweniować, początkowo bezskutecznie, nikt nie odpowiada na wiadomości. Dopiero gdy poinformowałam firmę ,że oddaję sprawę do rzecznika praw konsumenta, raczyli się odezwać, że przesyłka zostanie wysłana w terminie dwóch dni. Oczywiście nie odebrałam paczki ,bo zamówione przedmioty nie były już dla mnie przydatne (potrzebowałam ich na konkretną datę i cel) . Upomniałam się o zwrot pieniędzy i oczywiście dalej nie było odzewu od sprzedawcy. Kolejna interwencja ,kolejna informacja z mojej strony że powiadamiam rzecznika, dopiero przyniosły efekt ,otrzymałam zwrot gotówki. Wszystko trwało ponad dwa miesiące....Żenada.... Jak dla mnie firma poniżej jakiegokolwiek poziomu!!!! Przestrzegam wszystkich przed tymi ludźmi!

Mirek_S Nowy wpis

Pierwszy raz jako klient trafiłem na coś takiego!!! Zakup 15.10. za banalną kwotę (ok. 30 zł) - najpierw kilka maili i telefonów przypominających o zamówieniu, potem towar otrzymałem, ale niezgodny z zamówieniem. Odesłałem go (na własny koszt), z listem wewnątrz paczki, co dokładnie zamawiałem. Znów po jakimś czasie mój telefon i oświadczenie właściciela, że nie dysponuje towarem, który zamówiłem i propozycja zwrotu pieniędzy. Od przesłania sms-em mojego numeru konta - ponad 2 tygodnie temu - cisza. Gdybym to wcześniej wiedział, trzymałbym się na kilometr od tego sklepu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Qul-Shop Jacek Czekajło spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
wojak721

Otrzymałem pojemnik na leki ( kasetka na 7 dni x 4 przegródki na dzien ) w bardzo dobrym stanie. Poprzedni pojemnik ( taki sam ) zużył się w sposób naturalny. Dostawa była błyskawiczna ( na drugi dzień od zamówienia ) . Zarówno sklep jak i towar polecam z pełną odpowiedzialnością przyszłym klientom.

straszyk

Zakup 2.08.2023,8.08.2023 przesyłki brak.

Kupująca

Pan nie posiada towaru który prezentuje na stronie. Na maile nie odpowiada, telefonów nie odbiera, na SMS nie odpowiada. Obiecał zwrot pieniędzy, i kontakt się urwał.

×××××

Nie polecam firmy, wielka masakra, zwykle złodziejstwo, towar nie wysłany, pan tak kombinuje żeby zwrotu przelewu nie zrobić. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) I lepiej żeby kasę oddał bo tego mu nie podaruję.

Irena

Towar zgodny z zamówieniem. Kontakt z firmą bardzo dobry.Pan bardzo grzeczny ,polecam

zoskla

Towar w prawdzie dotarł, ale brak jakiegokolwiek kontaktu i odpowiedzi na prośbę. Nie polecam

ooo
@zoskla

Mam podobną sytuację. Zamówiony towar nigdy nie dotarł. Na emaile nie odpisuje. Przysłał tylko SMS ze towar będzie wysłany do 3 dni roboczych. Na tym kontakt się urwał. Pieniędzy nie zwrócił choć minęło już 2,5 miesiąca.

Grażyna

Zamówiłam termometry lekarskie. Przesyłka przyszła bardzo szybko, towar zgodny z zamówieniem. Kontakt mailowy bez zarzutu.

ROSA

Wbrew panującym opiniom o firmie Qul-,Shop, nie zawsze pozytywnym, jestem mile i pozytywnie zaskoczona., dobrym kontaktem z firmą i zrozumieniem okolicznosci oraz sytuacji.

hmm

Nie jesteś jedyny, ja czekam od 3 tygodni i też nic.

lena

Od 12 sierpnia czekam na przysłanie akcesoriów domowych za prawie 140 zł i nic. Przed niedzielą dzwoniłam pan powiedział, że jakiś błąd wystąpił ale w ciagu 2 dni wysle. Dziś czekam żadnego info od kuriera nic, zadzwoniłam kazał napisać sms sprawdzi napisałam zero odpowiedzi

ak

jak na razie firma w ciągu 3 miesięcy nie przysłała mi mi opłaconego towaru i nie zwróciła pieniedzy. Nie polecam i pewnie będę musiał iść z tą sprawą na policję. Odradzam jakiekolwiek transakcje.

@ak

Ale to jesteś z nimi w jakimś kontakcie? Bo jak nie to się dziwię, że wcześniej nie poszedłeś

Agnieszka

Zdecydowanie nie polecam Czekam na zwrot środków od zeszłego roku..brak kontaktu ze strony sprzedającego..WSTYD

@Agnieszka

Zgłaszałaś sprawę do rzecznika praw konsumentów? W takich sytuacjach to czasem jedyne wyjście :(

@Adam

Jakoś wątpię że to by coś dało

Dlaczego?

UWAGA (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy,czekałam 3 tygodnie na przesyłkę mimo zapisu w regulaminie że wysyłka następuje po 24h od wpłaty. Dodatkowo po rozpakowaniu okazało się że przyszło nie to co trzeba i dodatkowo niedziałające, kompletnie co innego niż na zdjęciu przykładowym na stronie. Mimo kontaktu mailowego,telefonicznego i zapewnieniu sprzedawcy że wyśle nr listu przewozowego do zwrotu aby rozwiązać tą sytuację i dokonać zwrotu pieniędzy. Od tamtej pory po tygodniu jest wciąż cisza, ani numeru listu przewozowego ani pieniędzy. Nie widziałam jeszcze takiego podejścia, ewidentne wprowadzenie w błąd,rozważam zgłoszenie do UOKiK.

@Kasia

Do dziś zero informacji? Może po świętach się odezwą? A jak sądzisz ile by trwało rozwiązanie tego problemu przy wsparciu UOKiK?

Danuta

Jak najbardziej POLECAM, wszystko wporzadku, towar zgodny i kompletny.

Karol
@Danuta

No widzisz. Ty jesteś zadowolona chociaż inni narzekają na czas wysyłki i niezgodność towaru. Tobie zamówienie przyszło szybko? Miałaś dobry kontakt z firmą?

Magda
@Karol

Ja miałam przesyłkę w klika dni. było ok

@Magda

A towar się zgadzał z tym co u nich zamówiłaś?

ala

nie polecam ,to jakaś porażka,handlują towarem którego nie mają na stanie ,brak kontaktu ,brak zwrotu pieniędzy .Przestrzegam przed zakupem w tej firmie!!!!!!!

@ala

a skąd wiesz że handlują takim towarem? w sumie jeśli nie mają problemu z zamówieniem towaru który potrzebujemy to w czym problem?

Samo zło.

NIE POLECAM. Kupuje bardzo dużo rzeczy na necie. I nigdy az do tej pory nie trafilem na takie profesjonalne podejscie do klienta. Ten psełdo sklep to jakiś niewypał. Czas realizacji zamowienia masakryczny. W dodatku niezgodny z zamowieniem. NIE POLECAM SZKODA CZASU A CO NAJWARZNIEJSZE PIENIĘDZY.

@Samo zło.

przy skladaniu zamowienia podany byl czas realizacji ? jak duzo sklep go przekroczyl, o dzien/dwa czy o 2 tyg, bo to ma juz znaczenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Qul-Shop Jacek Czekajło - Legnica

Qul-Shop Jacek Czekajło
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Złotoryjska 68 lok. 7
    59-220 Legnica