Nutrifarm Sp. zo.o.

Nagawczyna

Opinie o Nutrifarm Sp. zo.o.

Gość

A na dział "medycyna weterynaryjna" były już rozmowy?

Suple

Radko
@Suple 16.05.2017 08:54
Hej :) ktoś może wie czy już zapraszali na drugi etap rekrutacji do nutrifarm na stanowisko handlowca? Dzięki za pomoc...

Gość
@Radko 17.05.2017 20:22
Do mnie dziś zadzwonili i zaprosili na rozmowę w piątek, stanowisko PH. Mało informacji na temat pracy u nich w internecie....

Spoko jak wygląda drugi etap?

robert

NUTRIFARM jest polską firmą dystrybucyjną, która prowadzi dystrybucję wyselekcjonowanych marek produktów w segmentach: sport &health nutrition i sport . @Lucas na prawdą nie mają swioich przedstawicieli handlowych??Jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy ??

Lukas

bara..nie w Nutrifarmie nie ma przedstawicieli,hehehe Szkoda opierac sie na informacjach z tego portalu bo czarny pr konkurencji jest na porzadku dziennym

anty

[usunięte przez moderatora] , i ludzie pracujacy w biurach .Totalne dno i zero .Dodatkowo przedstawicieli zmieniaja non stop.

Zostaw opinię o Nutrifarm Sp. zo.o. - Nagawczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nutrifarm Sp. zo.o.