Opinie o Piekarz Marek Auto-Klima w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarz Marek Auto-Klima. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarz Marek Auto-Klima o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarz Marek Auto-Klima w Lublin

Kolega Marka Nowy wpis

Właściciel firmy - człowiek dusza! Pracownicy kompetentni i zaangażowani. Naprawy są realizowane sprawnie, rzetelnie i terminowo. Najlepszy warsztat w Lublinie!

Typowy Andrzej Nowy wpis

Brak zastrzeżeń w jakimkolwiek aspekcie, dość zorganizowany warsztat.

slotki

Jednym słowem dramat. Oddałem audi na konserwację zamków oraz wymianę zamka w bagażniku, ponieważ coś ześwirowało i sam się otwierał. Dodatkowo poprosiłem aby przy okazji jak będą rozbierać drzwi, wygłuszyli w środku. Odbieram samochód, a boczki w drzwiach na siłę skręcone po bokach dwiema śrubami(które, są tylko do tego aby ten plastik ułożyć na swoim miejscu), w żadną zapinkę nie trafili, pomiędzy szybą a boczkiem można było włożyć dłoń ! W bagażniku to samo, plastik od wewnątrz w ogóle nie spasowany, a zamek nie otwierał się z kluczyka. W związku z tym, że nie trafili w zapinki przy drzwiach bocznych POŁAMALI plastiki chcąc to na siłę złapać śrubami ! Zwracam to, a ich przemądry mechanik w okularach mi mówi, że nie jest pierwszym, który w te drzwi zaglądał. Poszedłem do szefa, szef sam przyznał, że to fuszerka i poprawią. Przyjeżdżam za tydzień po odbiór - faktycznie złożyli dobrze, zamek w bagażniku też się otwierał z kluczyka ale w drzwiach dalej coś w środku stuka ! Nie po to chciałem wygłuszenie, żeby mi tam się coś telepało w środku. Dodatkowo, gość mi mówi, że dolali mi gratis pół litra oleju, nie wiem po jaki ch*j jak było 3/4 stanu. Przelali stan i kazałem im to ściągać - to czekałem na tą usługę łącznie ponad 2 godziny. Nigdy nie spotkałem się z ludźmi, którzy robią tak na odpie****ol, dodatkowo kasując jak za zborze, bo za całość zapłaciłem prawie 1000 zł. Potrafię zapłacić za coś co jest zrobione dobrze, ale to przerasta wszelką krytykę. Za parę dni, profesjonaliści od car audio sprawdzą to wygłuszenie, więc znając życie zapłacę za poprawkę po tych beztalenciach 2gi raz. Nie jestem żadną konkurencją, mogę każdemu pokazać fv na życzenie. Przestrzegam przed tym pseudo warsztatem, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarz Marek Auto-Klima - Lublin

Piekarz Marek Auto-Klima