counter
××× Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz, nie wypłaca pieniedzy, nie opłaca zusu, nie ma z nim kontaktu, ucieka od odpowiedzialności, niedouczony cwaniak dorabiajacy się nieuczciwie kosztem innych. Omijać szerokim łukiem!!!!

Gp Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Kupiłem samochód od tego oszusta zapewniał mnie że zapłacił akcyzę nawet wydruk z konta przesłał po kilku tygodniach lecz okazało się że to akcyza za inny pojazd Nie odbiera telefonu, sms, Messenger Sprawa trafia na policję oraz do urzędu skarbowego Uważajcie na niego przy zakupie A najlepiej omijać wielkim łukiem Z dala od (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis

Pracowałam, wszystko ok, pensje na czas, premie na święta , urlopy min 2 tygodnie ciągiem. Jakby nie wyjazd za granicę nadal bym tam Pracowała

była Nowy wpis

Nie wyplaca pensji. Nie ma z nim kontaktu. Pracujesz w okropnych Warunkach. (usunięte przez administratora) i prostak. Nie polecam znajomości z tym panem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć interesowało się swoim biznesem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwieF.H.U. Dam Paul Damian Pyrek w miejscowości Kielce? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Dam Paul Damian Pyrek - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad