Opinie o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska w Świdnik

Administrator Nowy wpis

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Nick Nowy wpis

Nie.

Marta Nowy wpis

Naprawdę nie? A z jakiego powodu? Przecież dzieci tak z pokolenia na pokolenie się zmieniają chyba wypada zadbać o właściwie podejście do nich?

Stara Nowy wpis

Tak

Bożena

Po wpisach wnioskuję, że to dobre miejsce dla kogoś, kto rozpoczyna swoją ścieżkę zawodową i chce zdobyć doświadczenie. Później lepiej szukać pracy gdzieś indziej, za lepsze pieniądze. Wybaczcie, jeśli zadaje oczywiste pytania, ale dopiero kończę studia. Czy w przedszkolu i żłobku jest taka sama pensja, czyli jak napisaliście, najniższa krajowa? Czy poza pensją macie jeszcze jakieś dodatki socjalne?

Były pracownik.
@Bożena

Taka sama. Dodatków brak.

Pracowałam w tej firmie i co mogę powiedzieć to na pierwszym miejscu jest wyzysk. Wyzysk na każdym kroku, czy to na pracownikach, czy na dzieciach, na każdym. W zimie na górze zimno bo termostat znajduje się na dole. w lecie ukrop i nie ma klimatyzacji. Pracuje się tu za najniższą krajową i za nadgodziny oczywiście nigdy nie zapłaciła a jak ci nie pasuje to na twoje miejsce są cztery dziewczyny.

Niezadowolona
@Monika

Najgorsza praca jaką miałam. Zgadzam się w 100% z tym, co Pani Monika napisała.

Franciszek
@Niezadowolona

Długo tu pracowałaś? Jak myślisz, czy są szanse że coś się zmieni na lepsze?

Nie
@Franciszek

Trudno sobie to wyobrazić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Temat przedsiębiorstwa Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska w miejscowości Świdnik jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe komentarze odnośnie pracy tam?

Spec

Mój syn w przeciągu dwóch miesięcy uczęszczania żłobka chorował ponad sześć razy... Za każdym razem po wizycie w zlobku

Marcel

Nie polecam. Wyzyskiwaczka!!! Do opieki na 36 dzieci tylko 3 osoby, jak dać sobie radę z dziećmi do 1,5 roku w pampersach w tak małej obsadzie? Jedzenie chyba z caritasu mają. Żenada na 140 dzieci 40 obiadów - fakt ze małe dzieci ale Pani sobie liczy za cały obiad. Dobrze że znajomi kazali mi zrobić krótki wywiad po 3 tygodniach dziecko zabrałem i ostrzegam ludzi którym zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie własnych dzieci. Wrrr...

Matka Polka

Witam, chciałam zapytać czy w tych trudnych czasach tej epidemii, gdzie wasze dzieci siedzą w domu z wami, musicie płacić za przedszkole w Tęczowym Domku?

Rozczarowany.

Nie polecam. Po dwóch dniach pójścia do przedszkola, dziecko na słowo "przedszkole" bało się wychodzić z domu. Chcąc sprawdzić dlaczego tak się dzieje, podsluchalismy trzeciego dnia jak panie wrzeszczą na nasze płaczące, rozpoczynające przygodę z przedszkolem dziecko. Jeszcze raz nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska - Świdnik

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Edyta Dąbska
  • Sosnowa 17A