Opinie o Natalia Adamska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Natalia Adamska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Natalia Adamska o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natalia Adamska w Warszawa

D Nowy wpis

Opryskliwa, nie słucha, przerywa rozmowę. Niekompetentna, mentalność rozkapryszonej gówniary, a nie osoby na stanowisku lekarza. Patrząc po opiniach nie pierwsza i nie ostatnia jestem i wyciągam podobne wnioski.

M Nowy wpis

Podejście zerowe, nie słucha. Nie pomaga i przerywa.

Pacjent Nowy wpis

NIE POLECAM NIKOMU. Korzystałem z teleporady u pani Natalii. Odmówiła mi wypisania skierowania na podstawowe badania krwi, przysługujące każdemu pacjentowi co roku.. jej argumentem było - "nie widzę wskazań do badań więc nie wypiszę skierowania". Rozmowe prowadziła w taki sposób, że poczułem się jakbym chciał wyłudzić badania. Dodam tylko, że było to w ramach PRYWATNEJ opieki medycznej.. odmówienie PODSTAWOWYCH badań, aby skontrolować swój stan zdrowia, jest absurdem.

Pacjent Nowy wpis

Zgłosiłam się do Pani doktor o poradę telefoniczną, z objawami wirusa jelitowki. Dwa dni byłam w pracy, dziś już nie dałam rady. Ból głowy, gardła i oczu do tego osłabienie organizmu i ból mięśniowy oraz od czuwalna duszność. Pani doktor że względu na duszność, nie wypisała mi na ten dzień zwolnienia, tylko kazała udać się na SOR muszę być osluchana. To tak naprawdę po co jest ta teleporada. Jeśli pacjent wyczerpany musi i tak iść na NPL i tam swoje odstać.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Natalia Adamska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

Po rozmowie telefonicznej nie uzyskałam żadnej sensownej pomocy. Co to za lekarz, ktory odsyła pacjenta do innego lekarza? Szkoda czasu i pieniędzy na tak teleporady..

Pacjent

Zgłosiłem sie do Pani doktor na teleporadę w celu otrzymania skierowanie na badanie. Pani doktor powiedziała, że nie widzi zaleceń, więc skierowania nie wypiszę. Lekarz który uważa, że każdy chyba będzie żył wiecznie. Brak empatii oraz rozsądnego spojrzenia na rzeczywistość. Na pytanie od pacjenta w średnimi wieku na temat badań, lekarz odpowiada dopóki nic nie dolega nie ma sensu badać. Zgłoszę się do Pani doktor w momencie agonalnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Natalia Adamska - Warszawa

• Jak się pracuje w Natalia Adamska?

Zobacz opinie na temat firmy Natalia Adamska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natalia Adamska?

Natalia Adamska
  • Stanisława Mikołajczyka 21 lok. 63