Opinie o Phu Pakar Helena Kuśmirek w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phu Pakar Helena Kuśmirek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phu Pakar Helena Kuśmirek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Pakar Helena Kuśmirek w Lublin

Administrator Nowy wpis

Firma Phu Pakar Helena Kuśmirek prowadzi obecnie rekrutację w mieście Zabrze / Centrum Północ. Ile płacą na stanowisku asystent osoby niepełnosprawnej?

nnn Nowy wpis

wszystkie prawdziwe kierowniczka to zwykła jendza . nie można było wziąć ani jednego wolnego tylko sie trzeba było tłumaczyć dlaczego .dała wolne to jeszcze kazała wieczorem przyjść do pracy . pracowąłam nie raz po kilka nocy z rzędu . cały czas umowa zlecenie . Miałam wypadek to powyzywała

Życzliwy

Dziewczyny nie idziecie do tej firmy do pracy bo będziecie robić za 4 . Mam nadzieję że nią się zajmie inspekcja bo ja tego tak nie zostawię omijajcie z daleka

Roman
@Życzliwy

To jest aż tyle pracy? Jak podpisujesz umowę to chyba masz zakres obowiązków i od razu wiadomo co się będzie robić. Czy potem dokładają roboty a płaca jak za jeden etat?

@Roman

Na umowie nie masz nic napisane . Nie ma możliwości dostania umowy o pracę tylko cały czas umowa zlecenie . Wyzysk ludzi i tyle tam jak pracujesz to nie możesz mieć rodziny swoich planów . Tam człowiek ma tylko (usunięte przez administratora) i nic więcej i nie mieć własnego zdania

Teresa
@Życzliwy

Zleceniówka caly czas, to znaczy, że co miesiąc podpisujesz nową, czy jakoś rzadziej? :0

@Teresa

No co ty jak co miesiąc umowa jest podpisywana na rok czasu . To jest w tym wszystkim śmieszne że umowa ma znamiona o umowę o pracę a takiej ci nie dadzą

Roman Nowy wpis
@Życzliwy

Słabo tak jechać cały czas na zleceniu bo to ani płatnego urlopu ani chorobowego. Wszyscy pracownicy mają taki kontrakt czy są tacy co jednak dostali z czasem lepszą umowę?

Pracownik Nowy wpis
@Roman

Większość na zleceniu.

Życzliwy

Julia . Bywało i tak że po 11 nocek się pracuje a później jeden dzień wolnego naprawdę kto tam chcę pójść odradzam . To jest firmą która unikać jak ognia i właścicielkę też bo będziecie na nią tyrać a ona nawet wam nic nie da ani wam nie podziękuję

Kamila
@Życzliwy

Naprawdę 11 nocek pod rząd to przecież katorga dla organizmu, jeszcze jakby była za to odpowiednia kasa a z tego co piszecie to nie bardzo.

Była pracownica
@Kamila

Wynagrodzenie to najnizsza krajowa.

Roman
@Była pracownica

To mały zarobek. Nie ma do tego żadnych premii? Albo ekstra płatnych nadgodzin? Bo tak zasuwać za 2 tysiące z hakiem to słaba perspektywa. Przynajmniej dla mnie.

Firma Phu Pakar Helena Kuśmirek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Życzliwy

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie . Pracodawca robi co mu się żywnie podoba . Nie bierze pod uwagę twojego życia prywatnego zdrowia rodziny . Nie płaci za nocki i tp wszystko bierze dla siebie istny (usunięte przez administratora)

Julia
@Życzliwy

Serio aż takie złe warunki? Niepłacenie za nocki to już przesada, nikt nie będzie pracował za darmo.. ile takich nocek "nieodpłatnych" się zdarza? Może warto to gdzieś zgłosić?

Małgosia

(usunięte przez administratora), najlepiej 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Właścicielka - odzywki do pracowników to typowy mobbing. Brak umów o pracę chociaż pracy nosi znamiona stałej - tylko umowa zlecenie. Przydałaby się kontrola PIP brak ubrań roboczych, dodatków za pracę nocną itp. Co ciekawe oko na to wszystko przymyka największy producent makaronu w regionie bo firma dla niego pracuje.

Daniel
@Małgosia

Ale co ma z tym wspólnego Lubella. Nic dziwnego że nie chcą was zatrudnić przez Lubelle bo zawsze wam nie pasuje praca ????

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Pakar Helena Kuśmirek - Lublin

• Jak się pracuje w Phu Pakar Helena Kuśmirek?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Pakar Helena Kuśmirek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Phu Pakar Helena Kuśmirek
  • Ksawerego Dunikowskiego 13 lok. 39