Madona Małgorzata Szyszko

Międzyrzecz

Madona Małgorzata Szyszko

Opinie o Madona Małgorzata Szyszko

Kama

Popieram opis wyżej i jest to prawda. Z reszta o tym wie dużo ludzi w Międzyrzeczu jaka jest atmosfera na tym Orlenie. A o tej Pani słyszy sie same negatywne komentarze.Stad co jakiś czas ogłoszenia tam o pracy. Co nikogo juz nie dziwi szkoda tylko pracownikow.

Mala

Ta kobieta to porażka jestem jej byłć pracownica i w zyciu nie chce miec wiecej stycznosci. Nie mila pracownikow ma za nic za zera . Wiecznie nie zadowolona. I ciagle szukanie zlodzieji w swojej pracy i nakazy zaplaty za wszystko co zginelo nie z winy pracownikow.

Zostaw opinię o Madona Małgorzata Szyszko - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madona Małgorzata Szyszko