Opinie o Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk w Pyskowice

GOSIA Nowy wpis

Ja byłam z moją buldożką u okulistki, jestem bardzo zadwolona. Lunka miała zabieg usuwania rzęs. Podejście Pani Doktor do Lunki bardzo, bardzo fajne. Pani Doktor zaangażowana. Czego jeszcze chcieć..... Ceny w stosunku do innych klinik w Gliwicach bardzo niskie. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Panią Doktor

Ewa Nowy wpis

BARTŁOMIEJ KALBARCZYK - LEKARZ WETERYNARYJNY W RADYSACH i wlasciciel przychodni weterynaryjnej PYSKOWICKIE CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT PROFIWET gdzie pokazuje swoje drugie oblicze - dobrego fachowca i opiekunczego weterynarza, a jednak mozna. Ten sam pan jest odpowiedzialny za powolna smierc tysiaca psow trzymanych w RADYSACH z powodu braku opieki weterynaryjnej, gdzie szczenięta trzymane po 50 sztuk w jednej klatce zarazaly się parwowirozą i odchodzily ubroczone we krwi i ciezkich meczarniach. Nie szczepil i nie odrobaczal jak i rowniez nie prowadzil zadnej dokumentacji zdrowotnej i karty zgonów a jego izolatka gdzie psy trzymane byly w pojemnikach plastikowych w temaraturze przekraczajacej 40 stopni latem,(usunięte przez administratora) Ten sam pan nie poczuwa sie do zadnej opowiedzialnosci za swoje czyny i twierdzi ze jest niewinny. To trzeba umiec grac. ADRES KiNINIKI : ul WIECZORKA 26 44 - 120 PYSKOWICE, ŚLĄSKIE TELEFON: 32 270 41 30 0663 385 867 kom EMAIL: pyskowice@profiwet

Anna Jakubowska Nowy wpis

Temu pseudowetyrynarzowi nikt z szanujących się lekarzy nie powinien podać ręki. Na jego rękach jest mnóstwo krwi niewinnych zwierząt, kto nie wierzy niech przeczyta co działo się w mordowni w Radysach gdzie ten pseudo człowiek udawał lekarza. Nikt kto ma sumienie nigdy nie powinien odwiedzać tej placówki.

Małgorzata Haduła

Świetni lekarze, a w szczególności Pani lek. wet. Magdalena Ciupińska-Kalbarczyk cierpliwa a zarazem skuteczna w leczeniu. Od pierwszego spotkania widać, że jej zawód to jej pasja. Pozostali lekarze i pracownicy emanują życzliwością, zrozumieniem i empatią. Odwiedzam Przychodnię "niestety" często i nigdy nie żałowałam decyzji o zmianie weterynarza. Serdecznie polecam ProfiWet.

Rr
@Małgorzata Haduła

To właściciel tej kliniki zabijał zwierzęta w radysach?? Jak można? Jak może Pan patrzeć sobie w oczy!!! Wstyd! I hańba!! Przestańcie chodzić do tej kliniki!!!nie nabijajcie kasy oprawcy!

mac lavac
@Rr

Póknij sie w łeb .Najbardziej (usunięte przez administratora) mnie własne tacy krzykacze co naoglądaja sie telewizji i są najmadrzejsi.Znam pana doktora i wiem jak było.Powiem tylko ze media robia straszna nagonke która mija sie z prawdą.Zacznijcie mysleć a nie szerzyć hejt (usunięte przez administratora)

Lidia
@mac lavac

Widzę, że to nie pierwszy wpis, w którym go tak bronisz. Z mediami się zgodzę, bo piorą mózg niestety. :/ To może podasz swoją szczegółową opinię na jego temat, żeby innym rozjaśnić, że to wszystko co piszą to jakieś kłamstwa?

Canis
@Rr

Ten wet obsługiwał RADYSY. Dręczył psy, nie leczył. Współpracował z właścicielem schroniska mordowni. Powinien zostać odsunięty od zawodu ten dwulicowy wet

Canis Nowy wpis
@mac lavac

Klamstwo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Justyna

Ten człowiek dla mnie to nie lekarz - po tym czego się dopuścił wobec zwierząt i jak się zachowuje. Dwie minuty podczas wizyty wystarczą, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Żadne negatywne opinie nie oddadzą beznadziejności i (usunięte przez administratora) tego człowieka. Profesjonalizm, empatia i kultura pana "doktora" są bezobjawowe. Bezczelność, jak najbardziej objawowa. Zwierzęta w tej "lecznicy" najwyraźniej dalej przeszkadzają panu "doktorowi". Jeżeli kochasz swojego zwierzaka to trzymaj się od tego miejsca i człowieka z daleka !!!

Lidia
@Justyna

To jest w ogóle możliwe, żeby weterynarz nie lubił zwierząt? W sensie no rozumiem, że zawód może być bez powołania, ale to przegięcie przecież właściciele nie są głupi. Jak z takim nastawieniem mieć w ogóle klientów? A jak dokładnie wobec Twojego pupila się zachował, że to zauważyłaś?

Krystyna

Co się stało z nimi po tym jak to co się działo w Radysach wyszło na jaw?

Grazyna_55

Jak ktoś kto był "lekarzem" w RADYSACH może być dobrym lekarzem. Podwójna moralność? Jak nazwać takie cuś? Uśmiercał bezdomne zwierzęta, szczeniaki umierały w męczarniach. To jest dobry lekarz?

mac lavac
@Grazyna_55

jak ktoś nie zna szczegółów tego co sie wydarzyło to niech lepiej zamilknie zamiast od razu wydawac wyroki,a niestety duza grupa tzw ,,paniuś'' wie wszystko najlepiej.Pseudo obroncy zwierzat, żenada

Czy biorą tylko po ukończonych studiach w tym kierunku ?

sabina beton

Profesjonalna obsluga

sabina
@sabina beton

profesjonalisci

gabi

odwiedzam tę przychodnię nie tak czesto gdyż diagnozy są postawione trafne wobec czego moge z cała świadomościa powiedziec bardzo dobrzy lekarze i to co czytam to tylko jest chyba zemsta jednak zwyczajne pomowienia

Zostaw merytoryczną opinię o Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk - Pyskowice

• Jak się pracuje w Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk?

Pyskowickie Centrum Zdrowia Zwierząt Profiwet Bartłomiej Kalbarczyk
  • Józefa Wieczorka 26