Dembińska Elżbieta

Adres: Zbożowa 63A lok. 20, 87-100 Toruń

NIP: 8431020968 REGON: 360011000

Dembińska Elżbieta

Opinie o Dembińska Elżbieta

Czy twoim zdaniem firma Dembińska Elżbieta w mieście Toruń to pracodawca godny polecenia? Wypowiedz się na naszym forum. Napisz szczerze co wiesz o tej firmie. Twoja opinia może wpłynąć na wiele karier.

Zostaw opinię o Dembińska Elżbieta - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dembińska Elżbieta