Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski w Kobylanka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski w Kobylanka

Lary

Szkoda Waszego pisania o tych ludziach oni to czytają i się śmieją,są przekonani że wygrali pewnie teraz piją szampana. Myślę jednak że bardzo szybko spadną na ziemie gdy zaczną się kontrole procesy w sądzie pracy itd.

Moze ktos wie kiedy bedzie wyplata co bo co dzien slysze jutro jutro i nic

XanonimX

No niestety gów..o będzie ,a nie wypłata

Te glupoty to wypisuje pieprzona rodzinka Szyszki,judasze....... Z rodzina to tylko na obrazku Za malo zarabiali judasze To teraz beda mieli wiecej,bidole......

@anonymous

Jak kradli i sie bogacili to ryje na klodki mieli zamkniete............ A teraz ba.....skonczylo sie zlodziejstwo i jest krzywda.

Maras
@anonymous

Pracowalem tam 3 lata i jedno wiem zeby mu tego rodzina nie przypilnowala juz dawno by go nie bylo. Lekko sie nie pracowalo ale jebali jak wszyscy a nawet wiecej.

Bolo
@Ala

Co się po rodzinie można spodziewać przecież to PGR-usy!!!

Joker
@Maras

MARAS śmieszny jesteś

Kazio
@Ala

Krzywde to bedziesz ty miala jak ci nie odda pozyczonej kasy bidolko.

Bolo
@Ala

Ala to ty okradalas nas nikt inny jak cielas stawki o 2 zl i glupia udawalas ze nie znasz stawek. Nie wspomne o ubezpieczeniach grupowych.

Zumbi
@Bolo

Te pegerusy (usunięte przez administratora) od rana do wieczora ......i maja wiecej rozumu niz wy wszyscy razem piszacy to wszystko!!!!

Kundel :)

Romcio jak dobrze ze jestes tak głupi ze nie wiesz nawet ze mozna sprawdzic kto i z jakiego miejsca wysłał wiadomosć:) nie wiesz tez pewnie ze istnieje cos takiego jak ip ..do usłyszenia:)

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Przdesądny

Ludzie jeśli to czytacie to w Kobylance to jedynie na cmentarz dalej nie jedźcie. W sumie cmentarz jest jeszcze w Grudziądzu czyli nie wolno dalej bo tam diabeł na Kobylance 3A.

Niki
@Przdesądny

Nie rozumiem? Mozesz jasniej?

Barbie

Ktos kto pracuje tu dluzej niz jakis obleś ktory potrafi tylko się nachlac w delegacji nie zna wiecej niż 5 słów i patrzy tylko zeby dostac wypłate a robi po 5 godzin dziennie to nie ma co sie dziwic ze dostaje wypowiedzenie..a ze kilka razy wypłata spózniła się o 2 czy trzy dni to nie jest jakas tragedia zeby wypisywac bzdury na temat firmy .. szef dba o pracowników i często idzie na rękę tylko ze cwaniaczki którzy pozwalniali się próbują oczernic firmę bo najprawdopodobniej żałują ze poszli gdzie indziej gdzie jest gorzej:) a powrotu niestety juz nie ma...śmieszny jest brak szacunku do osoby ktora byla zawsze po stronie kierowcy..ale tu widac kto ma kompleksy i problemy ze sobą jak i w domu pisząc takie rzeczy..pozdrawiam

Maras
@Barbie

Znasz kogos kto chce tam wrócić? Wydaje mi sie ze nie .

Niezależny
@Barbie

Czytam ten wpis i nie rozumiem że najpierw zatrudnia się ludzi a później mając świadomość kogo się zatrudniło się ich bo okazuje się że mimo niskiej inteligencji mają więcej honoru niż pracodawcy. Żenujące ale sami sobie wyrabiacie sobie markę pseudo przedsiębiorcy masakra.

Buk

I widziałem Radka przybiegł ręką skinął I na jego znak Paweł firmę Radka zwinął Pocą się chłopaki jak oszukać ludzi Chcą przeżyć jeszcze jeden miesiąc a roboli głodzić

@Buk

Jakis nowy poeta nam sie narodzil,patol..........

@Ala

Pracownicy są smutni bez wynagodzenia Czuję rozgoryczenie ludzi Dla których Radek się trudzi Aby ich ciężka praca nie była warta ich zmęczenia

@Ala

Słuchaj tania galerianko tańszych od ciebie nie ma

@Buk

Analfabetyzm sie szerzy Pewnie nawet nie bedziesz umial przeczytac.......

@Ala

Kobieto jesteś pusta jak bęben od pralki potrafisz oprócz obrażania napisać coś sensownego co Cię tak boli to że ludzie piszą o Was prawdę co sobą reprezentujecie oddajcie ludzią kasę (usunięte przez administratora) to dadzą Wam spokój

@XanonimX

No widzisz,ja nie naleze do tej rodziny, I nikt spokoju nie musi mi dawac........

@Ala

O CO CHODZI Z TYM SŁOWEM UMIAL A ROZUMIEM JESTEŚ ANALFABETĄ SORY TAKĄ SIĘ URODZIŁAŚ TO JEST ZDIAGNOZOWANY DEDILIZM. JEST JESZCZE NADZIEJA ŻE TO MOŻE BYĆ KRETYNIZM ALE TRZEBA PÓJŚĆ DO LEKARZA. POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI.

@Ala

Chyba Cię rozpieszczam tymi ocenami bo nie zasługujesz nawet na uwagę jesteś tyle warta co te dziewczyny przy drodze czekające na swój czas. Oczywiście przepraszam te dziewczyny że porównałem je z tobą przez małe t.

Buk

O Boże O Boże O Boże O Radek jest bankrutem co zrobi on Paweł kombinuje jak może ale żaden Święty im nie pomoże

Zasraniec Radka i Pawła

To już jest koniec Radek nie ma już nic jesteśmy (robole) wolni możemy iść. Tak kocha się tylko w Kobylance rzeczywistość jest prawie jak w bajce (prawie robi różnicę) Inny głos inna twarz(Paweł) lecz to nie jest to. Paweł z Radkiem się pomylił oszukali samych siebie kto teraz będzie na nich robił nikt o tym nie wie. Zasrańcy

XanonimX

Co wszyscy co tak bronią pana S. to pewnie jakaś bardzo bliska rodzinka, bo prawda jest taka, że zwinął żagle, zrobił restrukturyzację i w nosie ma wszystko . Dziwicie się, że ludzie są załamani i dokonują takich wpisów chcą poprostu dostać wynagrodzenie za swoją pracę jeśli ktoś cały miesiąc zapierdziela robi po 12tys km i więcej to dlaczego nie dostał do dnia dzisiejszego wypłaty każdy ma jakieś zobowiązania rodzinę a został zwyczajnie okradziony i nie obchodzi to pana S. z czego będą dalej żyć myśli że jak on jest bankrutem to i jego pracownicy też muszą. Ale jest coś takiego matoły jak karma i to do Was i waszych rodzin wróci tego Wam z całego serducha życzę.

???
@XanonimX

Z tego co mi wiadomo to nawet z rodzina sie nie rozliczyl.

Niki

No i po wszystkim... i juz go nie ma... a takie swirowanie pawiana bylo... pan i wladca... osraniec i tyle.

R
@Niki

Ludzie,ile w was jadu........ Nie smiej sie dziadku z czyjegos wypadku..........patologia.

Mała
@Niki

Niki kogo nie ma?

K
@Mała

Do Niki... Kogo niby nie ma? Za raz moze nie byc ciebie...... Z kad takie zle informacje posiadasz,jak juz cos piszesz i otwierasz morde,to pisz prawde patolu.....

Zjodziej i tyle proponuje zbierac sie i zrobic pozew zbiorowy.

Bety

Za te paskudne ryje i oszczerstwa firma nie powinna wam nic wyplacic, Do roboty nieroby.............

@Bety

I (usunięte przez administratora) pod siebie zrobicie......

Frt
@Bety

Ty lepiej tepaczko się nie wypowiadaj bo ludzie szczerą prawdę mówią jesteście fra jerami cały grudziadz się z szyszki śmieje a zapowiadał dwa lata temu że wykończy innych przewoźników hahhhahah

@Bety

No ciebie buraku tepaku na pewno skonczyl,ha ha

Desperat
@Bety

Kim Ty jesteś że obrażasz ludzi? Skoro jesteś taka odważna to przedstaw się a nie opluwasz wszystkich anonimowo. Żałosne

pRACOWNIK

Oszust nie płaci ZUSu nie płaci wynagrodzeń,CZYLI PO PROSTU OKRADA PRACOWNIKÓW. Jedyny sposób aby z nim skończyć i oszczędzić nowych pracowników to nagłośnić prawdę o nim a wtedy zostanie sam i sam siebie będzie mógł oszukiwać.

Kamil

Ja słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

@Kamil

To idź pdzepracuj miesiąc nie dostań wypłaty to zobaczymy czy nie zmienisz zdania powodzenia

Komornik
@Kamil

Weź juz nie pier dol tylko ludziom zapłać za pracę oszuście co zabierasz z wypłaty na grupowe ubezpieczenie a w rzeczywistości składki nie płacisz kurw a kiedyś ulica Cię dopadnie nie pozdrawiam

Mała

Świnie nie ludzie nie wiedzą że inni mają rodziny na utrzymaniu. Nie płacą na czas potem telefonu nie odbierają a na koniec chamy chowają się po kątach i w (usunięte przez administratora) mają że człowiek nie ma na chleb mimo że przepracowal cały miesiąc. Świnie darmozjady.

Xxx
@Mała

Dokładnie jak mówisz myślę czy nie isc do sądu pracy o nadgodziny i nie płacenie w terminie

Bety

Od dobrobytu,to wam nieroby w d.......,przepraszam tylkach sie poprzewracalo,ze takie bzdury wypisujecie.Ktory pracujacy facet ma czas na zajmowanie sie wypisywaniem takich glupot,tepaki.

Bety

Takie glupoty wypisują nieroby ........ Zal im (usunięte przez administratora) sciska...... Idzcie tam,gdzie wam dadzą wiecej, Czyli w (usunięte przez administratora) bay,bay....

RAFI

Omijać szerokim łukiem!! Właściciel to wałek i oszust. Obiecuję góry a potem nie płaci na czas i obcina stawki. Tankowania po 20 litrow albo stoisz!! Ludzie po miesiącu odchodzą plus darmowa delegacja. Ja czekam do 10 i jak większość uciekam z bagna o ile będzie wypłata...

Pan
@RAFI

Darmowa delegacja? Obcinanie stawek? Człowieku zastanów sie co piszesz. Takie obleśne komentarze wypisują tylko zdesperowani KIEROWCY nie interesujący się swoją rodziną tylko plotkami o firmie;)

Xxx
@Pan

A co może nie było sytuacji co każdemu kierowcy przy wypłacie oczywiście po terminie stawkę o złotówkę albo dwa złote mniej policzone i w skali całej firmy jeden leasing opłacony za darmo a w kolejnym tygodniu udał glupka że się pomylił hehe żenada cała firma

Pan
@Xxx

żenadą jesteś ty. Wyjdź już i nie spamuj tej strony co 5 min tylko zajmij sie swoim życiem i rodziną o ile ją jeszcze posiadasz.

Naczelny podpierdalacz szyszki

Hehe co tu się wyrabia na forum większość słów kierowców to prawda pewnie zaraz znajdą się (usunięte przez administratora) szefa np. ZŁOTY ZESTAW i będą slodzic na forum jaka to (usunięte przez administratora) firma pany trzeba (usunięte przez administratora) zanim syndyk (usunięte przez administratora) się na konta firmowe bo zobaczysz wypłatę jak świnia niebo.

xyz
@Naczelny podpierdalacz szyszki

Za takie komentarze i oszczerstwa rzucace w stronę szefa w ogole nie powinieneś dostać wypłaty... Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski - Kobylanka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski
  • 3A