Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski w Kobylanka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski w Kobylanka

Kundel bury fajny pies :D

5 lat minęło jak jeden dzień..firma rozrosła bardzo się . Wszyscy ktorzy wtedy na firmę gadali to teraz kilka razy dodzwonić się próbowali bo w nowych firmach ich (usunięte przez administratora) D..każdy Mickiewicz ktory w komentarzu wierszyki układał to kilka razy już ofertę o pracę składał.. Dziękuję i nie do zobaczenia

Kundel bury fajny pies :D Nowy wpis

JAWOR Nowy wpis

mam pytanie- kim dla Radosława Szyszkowskiego jest Paweł Sociński?

Kleopatra

Widze ze atmosfera jest wesoła, są jakieś wakaty?

Molo
@Kleopatra

Czy to prawda że firma będzie miała przestój? Od kiedy?

Molo
@Kleopatra

A to firma nie stoi???

Bronisław Nowy wpis
@Molo

Mógłbyś napisać jak długie są przestoje i czy ten czas jest płatny i traktowany jako urlop pracowników, czy za te dniu nie należy się wynagrodzenie?

Molo Nowy wpis
@Bronisław

Nie wiem dlatego pytam do kiedy przestój czy ktoś wie

Zomo

Shrek pochwal się jakim sprzętem jeździsz w nowej firmie ????????

Gosc
@Zomo

A (usunięte przez administratora) Ci do tego buraku...........

Ala
@Zomo

(usunięte przez administratora)uspokoj sie,jeszcze nie przeszlo wypisywanie glupot?

K
@Zomo

A ty M pochwal sie teraz zarobkami w nowej firmie?

@K

Za malo zarabiali,ze tak szybko poszli........ Pewnie teraz maja 1/2 z tego co mieli.

Boss
@Gosc

Shrek to c i o t a i d z i e c i o r o b

Były
@Gosc

Shrek nie denerwuj się :)

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
wiki

Dłużnicy wiszą 15tysiecy sprawa w sadzie nie chce słyszeć o tym nazwisku nawet????

Pedro

Czy dowiem się coś o pracy, atmosferze i zarobkach? Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

darek

witam .czy posiada ktoś jakieś dane kontaktowe do tej firmy aktualne ? prosił bym o wysłanie na ten aders kobryndariusz@wp.pl

M

Proszę o kontakt kierowców, operatorów maszyn, którzy pracowali u Radosława Szyszkowskiego w styczniu, lutym, marcu 2018 r. w sprawie o wyłudzenie mienia. Proszę o kontakt pod numerem 501-524-131.

B
@M

Czy powazna osoba mogla by wchodzic w ogole na takie glupoty?I pytac na beznadziejnym forum...jakis nonsens.... Szok

Mira

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką macie atmosferę?

Szkoda gadać na tego pracodawcę (usunięte przez administratora) i oszust jeśli ktoś chce u niego pracować to niech się grubo zastanowi żeby później sie nie prosił o własne ciężko zarobione pieniądze

Ja 1

Jak szkoda gadac,to w takim razie po co gadasz??

@Ja 1

Ja tylko ostrzegam

Kacper

Co tu się odwala to szok xyz powiedz wprost że Cię (usunięte przez administratora) z tej firmy A nie zwolniles się sam i oto masz żal

Ty XYZ Ty pewnie żeby nie memy na Facebooku byś nawet nie wiedział że taka miejscowość istnieje dwie karty i (usunięte przez administratora) po molochach ????????

Ty XYZ ty pewnie żeby nie memy na Facebooku byś nawet nie wiedział że taka miejscowość istnieje dwie karty i (usunięte przez administratora) po molochach ????????

Xyz

Shrek i Żabie Oko na Jonquerze gale sobie robią

Xd
@Xyz

A Ty później im zlizujesz bohaterze zza klawiatury

Tymon

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy potrzebują pracowników, tak pozytywnie piszecie!!!

Kara
@Tymon

Tak,proszę Pana, Jak najbardziej funkcjonuje........

Bety
@Tymon

Z tego co wiem,to pracownikow przyjmuja.......

Najważniejsze sie rozliczyl z ludzimi i za to szacun. Bylo jak bylo w innych firmach nikt wam nie dal obiadow delegacji,a tu bylo wszystko obiady, delegacje, paczki na swieta.A noga moze powinac się kazdemu. Mam nadzieje ze sie podniesie i tego życzę.

Bety

Wiecej takich pracodawców.........

Beata Kędzia

Ma Pan rację w 100% .Też mu życzę jak najlepiej bo to dobry chłopak.A w życiu tak jest ,że raz na wozie raz pod wozem.

Alibaba

Najwiecej kradli i oszukiwali Shrek i Mruk i to są najwięksi Judasze w rodzinie takie zwykle (usunięte przez administratora)

Wera
@Alibaba

Szok ludzie, Co wy za glupoty piszecie? Nie macie co robic?

Fus
@Wera

Chyba najwiecej ty kradles p.M

Wera
@Fus

Teraz rodzinka sie mści i sama na siebie pisze...........

@Alibaba

Za wypisywanie oszczerstw w internecie tez jest kara,istnieje cos takiego jak ip......glupki

Alibaba
@Tymek

Oczywiście ze jest IP każdego urządzenia i większość o tym wie ale tu nikt nikogo z imienia i nazwiska nie wymienia,tylko ten kto zna temat wie o kogo chodzi i to jest w tym najlepsze,także straszyć to Ty możesz swoje dzieci !!

@Alibaba

Jeszcze dzieci nie posiadam,takze nie mam kogo w domu straszyc,widzisz.......

Joker
@Alibaba

Masz racje Shrek,Mruk no i jeszcze zapomniałeś o Blekocie to najwięksi oszuści,naciągacze i judasze!!

RADEK POKAZAŁ ZE NAJWAŻNIEJSI SĄ PRACOWNICY I CHOCIAZ CHWILE BYŁ NA DNIE TO JAK DOSTAŁ WIĘKSZY PRZELEW TO PIERWSZE CO POROZLICZAŁ SIĘ Z LUDZMI...BRAWO

Zumbi

Tak i to jest prawda ...nie mozna tak obczerniac kogos i wyzywac a przy tym cala reszte ludzi

Lary

No zaskoczył mnie Radosław jednak jest człowiekiem honorowym i dlatego życzę mu powodzenia.

Oni oszukani

Upadli jak ich pgr

Zumbi
@Oni oszukani

To po co tam pracowaliscie wszyscy wzieci ...brak wychowania wam i rozumu ....poziom inteligencji zerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski - Kobylanka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szyszkowski Radosław Szyszkowski
  • 3A