Opinie o Wro-System 2 Grzegorz Wrona w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wro-System 2 Grzegorz Wrona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wro-System 2 Grzegorz Wrona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wro-System 2 Grzegorz Wrona w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Firma Wro-System 2 Grzegorz Wrona poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pomocnik Mechanika. Czy dalej można tam aplikować?

Toruń Nowy wpis

Firma wro system to są szmaciarzu. Pedały skurwiałe. Chmielewski szuka zakładowa bierze bez gumy. Śmieć pierdolony. Łeb Ci rozpierdole.

Warszawa Nowy wpis
@Toruń

Witam o której firmie pan konkretnie pisze, dostałem ofertę pracy i nie chciał bym zostać (usunięte przez administratora), może pan/ i coś więcej napisać co się stało

Bożena

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć przy umowie B2B na stanowisku Specjalisty ds. Kadr w Wro-System? Znalazłam aktualną ofertę pracy więc liczę na szybkie odpowiedzi:) Tutaj link: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-kadr,trojmiasto.plcf14c21e45e2e12db9dcab2ff2a3bacd,pruszcz-gdanski.

Ja Nowy wpis
@Bożena

Podpowiem Pani że jest Pani na złym forum proszę szukać firmy Wrosystem Deutschland Warszawa bo to tej firmy dotyczy ogłoszenie na specjalistę ds. kadr o którym Pani pisze.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wro-System 2 Grzegorz Wrona?

Transportowiec

Witam Nie mam informacji co może zaoferować ta firma, jeśli faktycznie chodzi o tę samą firmę, której byłem klientem. Firma jedyne co zaoferowała, to dług do spłacenia, którego do dnia dzisiejszego nie uregulowała.

Halina
@Transportowiec

Mógłbyś proszę wyjaśnić tę sytuację, o co dokładnie chodzi? Im więcej konkretnych informacji, tym łatwiej będzie użytkownikom zainteresowanym pracą w Wro-System zdecydować, czy warto wysłać tam CV.

@Halina

Moje opinie dotyczą firmy z Wrocławia. W serwisie prawdopodobnie wszystko co ma w nazwie "Wro-System" jest wrzucane do jednego worka. Nie ma znaczenia czy nazwa firmy posiada dalsze rozszerzenie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wro-System 2 Grzegorz Wrona? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Budowlany?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Konstanty

Przestaliście zamieszczać na wątku opinie z jakiegoś powodu?

Transportowiec

Witam Jak najbardziej się przyda taka informacja. W jaki sposób możemy się skontaktować??

Henry

Niepokojące są informacje jakie podajecie, tylko czy to sprawdzone info?

@Henry

Sprawdzone informacje. Pracuję w firmie której owa firma nie zapłaciła. Po rozmowie z komornikiem sądowym uzyskałem dodatkowe ogólne informacje pozostałych zobowiązaniach firmy Wro-System 2. Prawdopodobnie prokuratura się tą firmą również zajmuje.

Halina

@Remedium W takim razie, czy Wro-System nie ma zadlużeń wobec swoich pracowników? Wypłaty są na bieżąco? Udziel mi proszę odpowiedzi.

@Halina

Witam Od tej strony firmy nie znam. W momencie realizowania usługi pracami maszyną zajmował się właściciel firmy. Sprawami zlecenia transportu, dogrywania od strony biurowej zajmowała się prawdopodobnie mama Pana G.W. Więc prawdopodobnie firma nie posiadał pracowników, przynajmniej ja nic o takich osobach nie wiem i o ewentualnych brakach w wypłacanych wynagrodzeniach. Jedyna zadłużenia o których się dowiedziałem, oprócz długu wobec firmy w której pracuję, to należności dla banków, ZUZ i US. Długami tymi zajmuje się komornik/komornicy.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Wro-System 2 Grzegorz Wrona?

Transportowiec

Rozmowy toczyły się w języku polskim. Nie mam informacji czy używa jakiegokolwiek obcego języka ta firma.

Transportowiec

Witam. Firma zarejestrowana na Pana (usunięte przez administratora), jednak on sam jest tylko prawdopodobnie w niej tylko pracownikiem. Firmą zajmują się rodzice, którzy umawiają się na dokonywanie płatności, jednak po zrealizowaniu usługi nie potrafią się wywiązać z umowy. Przewoziłem dla tej firmy koparkę Volvo LC 290 z Iłowy do Berlina, usługa wykonana zgodnie z ustaleniami 10-10-2018. Płatność miała nastąpić najpóźniej 7 dni po wykonaniu usługi. do dnia dzisiejszego nie odnotowana płatność na koncie a dodatkowo nie ma kontaktu z firmą. Zgłoszone do sądu i dodatkowo na policję jako wyłudzenie transportu. Nie polecam.

mateusz
@Transportowiec

Witam, jeśli to możliwe prosze o podanie adresu pod jaki dostarczona została maszyny lub kontakt pod numerem tel. pozdrawiam

@mateusz

Adres rozładunku pod jaki pojechała maszyna: Rozładunek Bernstadter Weg 1-7 12489 Berlin Niemcy nie wiem czy jeszcze jest to pomocne, ale podaję Pozdrawiam

@Transportowiec

Witam Dłużnika nie jest w stanie odnaleźć ani prokuratura ani policja. Z uzyskanych informacji od komornika właściciel firmy przebywa za granicą i posiada zobowiązania, oprócz prywatnych osób, dodatkowo wobec ZUS, Urzędu Skarbowego oraz banków. Jeśli ktoś trafiłby na tego człowieka lub jego rodzinę, proszę się kilka razy zastanowić czy współpracować lub pobrać zapłatę przed wykonaniem usługi.

Bodo

Jaki może być powód takiej ciszy od dawna na tym wątku?

Zostaw merytoryczną opinię o Wro-System 2 Grzegorz Wrona - Wrocław

• Jak się pracuje w Wro-System 2 Grzegorz Wrona?

Zobacz opinie na temat firmy Wro-System 2 Grzegorz Wrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wro-System 2 Grzegorz Wrona
  • Tadeusza Kościuszki 146 lok. 5