Opinie o Ryszard Polnik Pol-Bud w Zamysłowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ryszard Polnik Pol-Bud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ryszard Polnik Pol-Bud o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Polnik Pol-Bud w Zamysłowo

Zrobiony na szaro Nowy wpis

W kwietniu ten (usunięte przez administratora) miał przejąć mój leasing nowego samochodu Ducato. Ciągle mnie zwodził, żebym cierpliwie czekał. W lipcu wpłacił małą zaliczkę żeby już mógł jeździć tym samochodem i tak czekałem do grudnia gdzie miał otrzymać większy przelew. Wtedy mu odbiło i postanowił się ze mną drugi raz targować jakby nie rozumiał że ciągle ja spłacałem raty leasingowe. Niespodziewanie zwrócił mi samochód podstępnie oddając go na gwarancyjną naprawę do Polcaru. To ciągle oficjalnie mój samochód. Więc on już go nie odbierze. Nie dotrzymał koleżeńskiej umowy ustnej. On się nie liczy z nikim i z niczym. Po trupach do celu. Szkoda że wcześniej nie trafiłem na portal o opinii o nim. Nie mogę sobie darować że wszedłem w relacje z takim (usunięte przez administratora) Latem miał wykonać naprawę gzymsów w kamienicy. Rusztowanie postawiłem głównie własnymi siłami bo ciągle powtarzał „Chopie” mam ważniejsze teraz sprawy. Nie mam ludzi. Ten odszedł tamten odszedł. Do dzisiaj nie przystąpił do prac. Już najemcy kawiarenki nie chcą płacić czynszu bo ponoszą straty przez ciągle stojące rusztowanie. Kto to widział żeby być tak niesłownym. A sam prosił o robotę. Ostrzegam przed tym panem.

gosc Nowy wpis
@Zrobiony na szaro

tak tak ja tez mam problem z tym panem od grudnia zeszłego roku nie chce mi wypłacić pieniędzy za prace którą wykonałem u niego a co za tym idzie to gość pracuje dla ZKZL-u i oni sobie nic z tego nie robią ma założona firmę na kogoś i robi wszystkich w konia nie płaci nikomu i wszystkich (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze karma wróci do niego

Jaki jest wkład kierownictwa Ryszard Polnik Pol-Bud w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mikołaj

Same negatywy szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Coś się poprawiło i długi są pospłacane czy nadal taka sytuacja ze podwykonawcy nie dostają zapłaty?

Ciekawy Nowy wpis
@Mikołaj

Oni w ogóle kogoś jeszcze zatrudniają?

bartosz

ryszardzie to już koniec twoich swawoli, zostawiam tu namiar do prawnika ktory mi pomógł odzyskać należne pieniądze zglaszajcie sie do pana Wojciecha Szczęśniaka 572 300 704 to jego numer

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ryszard Polnik Pol-Bud? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dorota

Widziałam, że firma miała problem z wypłacaniem pieniędzy. Zastanawiam się z czego to wynika? Czy pracownik nie miał żadnej umowy?

Uwaga
@Dorota

Niestety firma ta nie rozlicza się za wykonane prace z firmami podwykonawczymi wymyślą koleś niestworzone historie. Kasuje za wykonane roboty ale nie rozlicza się z innymi a jeśli się dzwoni to blokuje numery. Ostrzegam przed tą firma

Oszust,złodziej ,prostak ,obleśny bulaj

Jan
@Piotr

Co konkretnie się wydarzyło, że masz tak niepochlebne zdanie o Pol-Bud? W poprzednim wpisie jeden użytkownik pisał, że nie dostał zapłaty za wykonaną pracę, czy Ciebie spotkało to samo?

RYŚ
@Piotr

Nie płaci podwykonawcą i pracownikom, zatrudnia pracowników na tydzień, dwa i zwalnia nie płacąc Wygrywa publicze przetargi z najlepszą ceną, a potem nie płaci za materiał i podwykonawcą Zato co chwilę kupuje nowe auto, żeby odliczyć od podatku Ten gamoń nawet pisać nie umie, zato bardzo dobrze liczy, jak cygan Chcesz podjąć tam pracę, idz lepiej na zasiłek, będziesz miał więcej i będziesz zdrowszy Ma dwóch lub trzech pracowników na stałe, co kłamią tak samo jak on Nigdy nie robi dwa razy w tym samym miejscu, bo wszyscy mają go dosyć

Nicola

@rocky a ile firma powinna ci wypłacić ?

Rocky

Uwaga Firma nie rozliczyła się ze mną do dzisiaj, a minęły już od tego czasu 2 lata. Jeździłem po sądach a to nie przyniosło żadnego efektu. Podwykonawca

Nadal czekamy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o firmie Ryszard Polnik Pol-Bud w miejscowości Zamysłowo. Wasz post się liczy!

Uwazaj

Racja nie płaci podwykonawca zwykły (usunięte przez administratora)

Pan

Katastrofa, nie poleciłbym najgorszemu wrogowi

Krzysztof

Niewypłacalny,,,, sprawa toczy się do dziś.... ponadto nie dotrzymuje terminów....

lolek

@wykonawca To jest forum pracownicze a rozliczenia między kontrahentami to zupełnie inna bajka tam są różne kwestie.

wykonawca

Firma nie rozliczyła się z podwykonawcami i poddostawcami minimum na dwóch inwestycjach - w Obornikach i w Konarzewie w 2019 r

W.k

Prosze o kontakt w sprawie tego oszusta.moj tel.501564-200.pilne

Mariusz

(usunięte przez administratora) i zwykły (usunięte przez administratora)

uwaga

uwaga dla podwykonawcow ta firma nie placi po wykonaniu usllugi nie odbiera telefonu poszkodowany

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Polnik Pol-Bud - Zamysłowo

• Jak się pracuje w Ryszard Polnik Pol-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Polnik Pol-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Polnik Pol-Bud?

Ryszard Polnik Pol-Bud
  • Moderska 1b