Opinie o Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare w Brzesko

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Praca.gov.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Rejestratorka Medyczna. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Kasia Nowy wpis
@Administrator

Tak wysłałam CV na maila

Administrator Nowy wpis

Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare prowadzi rekrutacje w miejscowości Brzesko. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Popsute zęby Nowy wpis
Inne

Pani doktor fatalnie wykonaną i kosztowną usługę pozostawiła samą sobie. Nie przyznała się do błędu. Skończyło się przykrymi konsekwencjami. A można było temu zapobiec, a nie udawać dla zwiększenia zysku. Nie zabrakło umiejętności, a odpowiedzialności i uczciwości.

Niko
Inne

Totalny brak profesjonalizmu, umówione terminy-wizyt u stomatologa są nie realizowane.Mozna dostać choroby słysząc kolejny raz zmianę dnia wizyty. Osoby które tam pracują nie wiedzą jak powina wyglądać obsługą pacjenta.Na 8 wizyt u pani.stomatolog 6 wizyt odmówionych,w tym 2 razy stomatologia była zamknięta.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Magister Farmacji
Ipf Medical Sp. z o.o.
(10 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Beata

Gorąco polecam panią dr, bardzo dobry specjalista oraz miła i ciepła osoba, jestem jej pacjentka od wielu lat

Zostaw merytoryczną opinię o Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare - Brzesko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bożena Kępa Nzoz Bluemed Healthcare
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 47
    32-800 Brzesko
  • NIP: 8691047651 REGON: 850262325

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188