Ola M. Nowy wpis
Klient

Piękne meble z bardzo dokładnym wykonaniem. Nie było problemu z modyfikacją wymiarów. Świetny kontakt z doradca klienta. Czas realizacji dość długi dlatego warto meble zamówić wcześniej. Zdolni stolarze, zakład warty polecenia.

Piotr Nowy wpis
@Ola M.

Powodzenia ludziska :P

Piotr Nowy wpis

Mógł był całować Panią po genitaliach jak kierowniczkę :P

remek
Klient

Przyciągnęła mnie strona z łóżkami, wydawała się być profesjonalna firma, ale coś mnie tknęło, żeby o nią wypytać. No i od kumpla do kumpla okazało się , że znalazłem "fabrykę" łóżek. Mały jakby garaż, a obok jakby większy, szyldu brak. Miejsce nie grzeszy czystością. Załamałem się wyglądem. Nie polecam nikomu, lecz polecam przed zakupem obejrzeć miejsce wykonania tych łóżek. Ja zrezygnowałem.

@Ktosiek Nowy wpis
@remek

Ale co ma wygląd miejsca do wytwarzania mebli????To stolarnia nie zakład mięsny!Jakieś problemy chyba ze zdrowiem....Niech pan może pójdzie do lekarza.Ja polecam Wszystkie wyroby a ollMebel!

Klient

Łóżka są super wykonane bardzo ładne bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam

Malazmija
Klient

Witam. Bardzo profesjonalna filma zamówienia robione na czas bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Pan miły odpowiada na wszystkie zapytania w razie czego pomaga z wyborem. Z czystym sumieniem mogę polecić .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie – może ktoś ma nowe info o firmie Adrian Buczkowski Oll-Mebel w miejscowości Sierakowo?

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Buczkowski Oll-Mebel - Sierakowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrian Buczkowski Oll-Mebel
5/5 Na podstawie 1 ocen.