Opinie o Sebastian Petyn Bud_Trend w Darłowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sebastian Petyn Bud_Trend. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sebastian Petyn Bud_Trend na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Petyn Bud_Trend w Darłowo

XD Nowy wpis

Tragedia nie szef … nie płaci ludziom , człowiek o zerowym pojęciu jeśli chodzi o budowlankę , materiał zamiast zostawiać klientom za który zapłacili zabiera do siebie , nie daje umowy Pracownicy pracują na czarno , zero szacunku do pracowników a to oni zarabiają mu na chleb Nie polecam tej firmy to jest firma krzak ????

Halina

Widzę, że pierwsze opinie o firmie są negatywne, a potem te nowsze już są pozytywne. Czy to znaczy, że poziom usług się poprawił? Czy może jednak ktoś miał jakieś niemiłe doświadczenia? Dajcie znać, bo nie wiem czy do nich dzwonić ;)

darew Nowy wpis
@Halina

to zależy kogo złapie do pracy bo sam nic nie umie

Halina Nowy wpis
@darew

Czyli poziom usług zależy od tego kto tam pracuje? A czemu uważasz że on nic nie umie?

Danio Nowy wpis
@darew

Nie szanuję swoich pracowników za grosz. Nie płaci wynagrodzenia na czas. Nie daje umowy o pracę. (usunięte przez administratora) klientów na materiałach to co zostaję zamiast oddać klientom to zabiera do siebie. Nie zna się absolutnie na żadnej pracy którą wykonuję tylko czyta na internecie na szybko lub ogląda youtub jak się wykonuję pracę.

Bardzo polecam usługi Pana Sebastiana.

Kamil

Witam. Jak najbardziej polecam usługi u Pana Sebastiana Petyn . Jestem bardzo zadowolony praca wykonana została bardzo sumiennie . Materiały dowoził osobiście o wszystko zadbał. Dziękuje.

Czy po rozmowie w Sebastian Petyn Bud_Trend rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Sebastian Petyn Bud_Trend w mieście Darłowo. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Pan Sebastian fachowiec od siedmiu boleści!!! Wielki znawca budowlanki hahaha...spartolił tak gładzie że pożal się boże!! Odradzam z całego serca!!!

pba

stanowczo odradzam usługi tego pseudo fachowca nie posiada on żadnej wiedzy budowlanej narożniki obsadzili tak krzywo że jest gorzej niż było, gładz dziurawa jak sito, wylewki z bąblami oczywiście pan Sebastian twierdzi że tak ma być, poza tym jest to firma typu''menelbud''jak w sobote wezmą kase nie ma ich do środy/czwartku elektryk bez uprawnień od rana na % przy prądzie pracuje pana Sebastiana na budowie nie ma nie pilnuje pracowników udaje ważnego prezesa . NIE POLECAM Moje sugestie dla Sebastian Petyn Bud_Trend: panu Sebastianowi radze przestać (usunięte przez administratora) ludzi partaczyć im mieszkania i wrócić do kręcenia pizzy a budowlanke zostawić tym co sie znają (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Petyn Bud_Trend - Darłowo

Sebastian Petyn Bud_Trend