F.H.U. Copy Office

Kraków

Opinie o F.H.U. Copy Office

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@nieinteresujsie Każdy ma prawo do zostawienia swojej opinii na forum. W zależności od działu w którym się pracuje, czy też preferencji, to samo miejsce pracy jednej osobie będzie odpowiadać, a innej już nie. Dlatego tak ważne jest usłyszenie opinii jak największej liczby pracowników. A jak Ty oceniasz F.H.U. Copy Office jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie?

3er
użytkownik zarejestrowany

super ze sa ludzie którzy sa z pracy tutaj jednka zadowolni przecież :) a wiadomo czy w najbliszym czaie jest szansa żeby się jakies oferty pracy pojawily?

nieinteresujsie
@3er 04.10.2016, 19:20

Wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie to jedynie jedna osoba zakładanie lewych kont i komentowanie profili to teraz standard...

Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.

Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.

expracownik

Potwierdzam. Cofanie liczników jest na porządku dziennym. Ceny za usługę dużo wyższe jak w mniejszych firmach.

Kupiłam kopiarkę w tej firmie. Okazało się że ma cofany licznik. Serwisant który do mnie przychodził był bardzo nie miły. Nie polecam !

niki

Tia faktycznie ludzie z serwisu zazdrośni i nie pomogą nowemu, (usunięte przez administratora)ale właściciele jak w najlepszym porządku co do warunków pracy i wynagrodzenia to życzę wszystkim takich pracodawców wszystko w terminie. Tylko ta atmosfera pracy lipa

expracownik

Firma typu radź sobie sam. Ludzie tam pracujący są zawistni, zazdrośni, humorzaści i nie chętni do pomocy. (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

COPY Landia
@expracownik 15.09.2015, 11:53

Współpracujemy od kilku lat i z czystym sumieniem polecamy. Dobry serwis!

Hanzel

Pracowałem w Copy Office od 2003r, czyli prawe od początu. Zawsze było wsztyko jak się należy, ani jednego poślizgu w wypłacie a nawet wcześniej np. jak się święta zbliżały. Szkolenia kilka razy do roku, raz na parę lat wyjaz szkoleniowo-integracyjny np. do Angli. Ogólnie firma daje- jednak chce coś w zamian, jeśli ktoś chce się rozwijać jak najbardziej polecam. Oczywiście standart samochód tel. laptop- do tego wymina na nowe średnio raz na 2-3 lata. Jedyne co to dla zupenych "świżynek" raczej brak miejsc, trzeba coś wiedzieć z branży kserokopiarek albo być z pokrewnej.

Wera

Pracowałam jeden sezon w Copy Office. Jednak skończyłam studia i sprzykrością musiałam wrócić do Suwałk. Pozdrawiam całą ekipę z Copy Office. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą szykuj się na wyzwania jednak każdego 1-szego będziesz doceniona/ny. Pozdrawiam wszystkich:)

Bardzo dobra współpraca z Firmą Copy Office.Miła atmosfera w biurze.Młody dynamiczny zespół znający się na swojej pracy.Fantastyczna Szefowa.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z F.H.U. Copy Office solidna, dba o pracowników. Ludzie tam pracujący są sympatyczni i pomocni:) Najbardziej podobało mi się w F.H.U. Copy Office: samodzielność w pracy.

Zostaw opinię o F.H.U. Copy Office - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Copy Office