Wojtek Nowy wpis

Czy można w firmie ubiegać się o podwyżkę czy zle na to reagują ?

Ludwik Nowy wpis

Przestaliście tu zaglądać z jakiegoś powodu? Może jednak ktoś podzieli się swoją opinią o pracy dla innych?

Marta Nowy wpis

Może mi ktoś podpowie jakie warunki pracy ma handlowiec w firmie?

Gogol Nowy wpis

Może wiecie czy firma aktualnie rekrutuje? Maja jakieś konkretne wymagania na wstępie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzyś

Generalnie atmosfera panująca w firmie, zarobki, wypłaty bez żadnych problemów. Jeśli w dodatku chcesz się rozwinąć i szukasz możliwości ku temu, to dobrze trafiłeś. Moje sugestie dla F.H.U. Copy Office: Dajcie jeszcze więcej możliwości rozwoju i samodzielności w połączeniu z zaufaniem. Lubię atmosferę w F.H.U. Copy Office za: Właśnie atmosfera.

Patrycja

@Krzysiek, czy Ty jesteś zadowolony z pracy w F.H.U. Copy Office? Masz poczucie, że możesz się rozwijać w firmie? Co sądzisz o wysokości oferowanych zarobków? Jaki rodzaj umowy obowiązuje?

Krzysiek
@Patrycja

Rozwój w firmie jest zerowy, stoisz w miejscu nie mówię o wykorzystywaniu pracowników do celów indywidualnych bo żal pieniędzy na osoby zajmujące się daną branżą i nie wiem czy należy pisać Patrycja czy Michał...?

Krzysiek

Polecam każdemu kto zna się na robocie a nie siedzi na papierosku albo na przerwie. Jaka praca taka płaca- jak się znasz i ci się chce, to ci się spodoba w Copy Office.

Patrycja

@nieinteresujsie Każdy ma prawo do zostawienia swojej opinii na forum. W zależności od działu w którym się pracuje, czy też preferencji, to samo miejsce pracy jednej osobie będzie odpowiadać, a innej już nie. Dlatego tak ważne jest usłyszenie opinii jak największej liczby pracowników. A jak Ty oceniasz F.H.U. Copy Office jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie?

3er

super ze sa ludzie którzy sa z pracy tutaj jednka zadowolni przecież :) a wiadomo czy w najbliszym czaie jest szansa żeby się jakies oferty pracy pojawily?

nieinteresujsie
@3er

Wszystkie pozytywne komentarze o tej firmie to jedynie jedna osoba zakładanie lewych kont i komentowanie profili to teraz standard...

Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.

Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.

expracownik

Potwierdzam. Cofanie liczników jest na porządku dziennym. Ceny za usługę dużo wyższe jak w mniejszych firmach.

Kupiłam kopiarkę w tej firmie. Okazało się że ma cofany licznik. Serwisant który do mnie przychodził był bardzo nie miły. Nie polecam !

niki

Tia faktycznie ludzie z serwisu zazdrośni i nie pomogą nowemu, (usunięte przez administratora)ale właściciele jak w najlepszym porządku co do warunków pracy i wynagrodzenia to życzę wszystkim takich pracodawców wszystko w terminie. Tylko ta atmosfera pracy lipa

expracownik

Firma typu radź sobie sam. Ludzie tam pracujący są zawistni, zazdrośni, humorzaści i nie chętni do pomocy. (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

COPY Landia
@expracownik

Współpracujemy od kilku lat i z czystym sumieniem polecamy. Dobry serwis!

Hanzel

Pracowałem w Copy Office od 2003r, czyli prawe od początu. Zawsze było wsztyko jak się należy, ani jednego poślizgu w wypłacie a nawet wcześniej np. jak się święta zbliżały. Szkolenia kilka razy do roku, raz na parę lat wyjaz szkoleniowo-integracyjny np. do Angli. Ogólnie firma daje- jednak chce coś w zamian, jeśli ktoś chce się rozwijać jak najbardziej polecam. Oczywiście standart samochód tel. laptop- do tego wymina na nowe średnio raz na 2-3 lata. Jedyne co to dla zupenych "świżynek" raczej brak miejsc, trzeba coś wiedzieć z branży kserokopiarek albo być z pokrewnej.

Wera

Pracowałam jeden sezon w Copy Office. Jednak skończyłam studia i sprzykrością musiałam wrócić do Suwałk. Pozdrawiam całą ekipę z Copy Office. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą szykuj się na wyzwania jednak każdego 1-szego będziesz doceniona/ny. Pozdrawiam wszystkich:)

Bardzo dobra współpraca z Firmą Copy Office.Miła atmosfera w biurze.Młody dynamiczny zespół znający się na swojej pracy.Fantastyczna Szefowa.

Słowa kojarzące się z F.H.U. Copy Office solidna, dba o pracowników. Ludzie tam pracujący są sympatyczni i pomocni:) Najbardziej podobało mi się w F.H.U. Copy Office: samodzielność w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Copy Office - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

F.H.U. Copy Office
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Piotra Stachiewicza 39