Opinie o Sklep Wielobranżowy Dagda Jolanta Twarda w Krosno Odrzańskie

counter
Zdenerwowana Nowy wpis
Klient

Często są kłopoty z terminalem w sklepie. Płatność jest odrzucana z informacją, że błędny jest PIN. Od kilkunastu lat mam ten sam PIN na karcie VISA i nigdzie w żadnym sklepie nie mam takich problemów. A w tym sklepie dość często. Bardzo mnie to irytuje, bo czasami boję się, że ktoś okradł mnie z loakty w banku. Na infolinii banku sprawdzają i zawsze twierdzą, że terminal może być uszkodzony, może jakiś klawisz jest uszkodzony. Właścicielka sklepu twierdzi zawsze, że ja żle wbijam PIN. Proszę mi pomóc, bo ja zrezygnuję z zakupów w tym sklepie. A kupuję na kwotę co najmniej 1000 zł. mies., a często i więcej. Straci klienta, a i tak ciągle narzeka, że brakuje jej klientów. Jednym słowem koszmat !!!

Czekamy na wieści od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o zatrudnionych w firmie Sklep Wielobranżowy Dagda Jolanta Twarda w mieście Krosno Odrzańskie, czekamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Wielobranżowy Dagda Jolanta Twarda - Krosno Odrzańskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad