Opinie o Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie w Zakrzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie w Zakrzewo

Konkurencja Nowy wpis

Rzetelność , odpowiedzialność , sumienność, obowiązkowość, ambitność, to tylko namiastka pozytywnych cech firmy Senior. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z właścicielką działalności oraz wywiadzie środowiskowym mogę śmiało powiedzieć, że szefowa firmy to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Borkowska jest twarzą tej firmy i przez lata wypracowała sobie marke w rejonie.

Nick Nowy wpis
@Konkurencja

To prawda, szefowa to ostoja spokoju, podziwiam za cierpliwość, wyrozumiałość i zimną krew, dosłownie. Poza tym bardzo miła i wiecznie uśmiechnięta. Ciężka praca, dziadki mało kontaktowi ale ktoś musi to robić. Różni są w sumie. Warunki trzeba spełnić żeby być przyjętym, szkoły, kursy, szkolenia, praktyki zawodowe. Wypłaty zgodnie z umową, za dojazdy też płaci. Stały kontakt, w każdej chwili, nawet przebywając poza granicami kraju a nawet UE. Z tym nie ma problemu.

Teresa W-ska. Nowy wpis

Serdecznie dziękuje za pomoc i opiekę nad moją chorą ciocią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opiekunki. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i wkłada dużo serca w to co robi. Powierzając opiekunce naszą ciocie, możemy być spokojni, że jest pod dobrą, fachową opieką. Właścicielka firmy opiekuńczej bardzo miła i życzliwa. Wszystko dokładnie wytłumaczy i pomoże w załatwieniu wszelkich formalności, które są potrzebne do uzyskania opieki nad osobą chorą . Dziękujemy za okazaną nam pomoc i wsparcie.

Gosia Nowy wpis

Podziwiam wszystkie tego typu firmy zakłady które zajmują się opieką nad ludźmi starszymi. Ja bym nie chciała wykonywać tego zajęcia za żadne pieniądze . W tej firmie pracuje kilka osób które znam i wiem że są zadowolone z pracy i warunków jakie ta firma oferuje.Pozdrawiam wszystkie opiekunki i naprawę podziwiam.

Asta.pl

Popieramy i podpisujemy się pod każdą pozytywną opinią. Szefowa przemiła, kontaktowa, otwarta do ludzi. Nie byłbym sobą gdym nie wspomniał tu o walorach i uroku osobistym samej właścicielki . Ktoś tak życzliwy i uprzejmy z całą pewnością dobrze wykonuje swoje obowiązki zarówno jako pracodawca jak i opiekun . Polecamy ????

Danuta
@Asta.pl

Fajnie, że tyle dobrych słów na temat szefowej... Ale co z warunkami pracy?

Danuta
@Danuta

Pracujemy z koleżanką 3lata u pani Sylwii i nie narzekamy. Nikomu się nie dogodzi ale warunki są dobre.

Irena
@Danuta

Ale celem chyba tej strony jest się dowiedzieć od pań, co pracują, jakie te warunki są. Co z tego, że przeczytam, że są dobre, jak każdemu dobre jest co innego :) 2 tysiące na rękę niejednemu co mieszka z rodzicami jest super, a inny mówi: tyle to na samo mieszkanie wydam, a gdzie na życie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Dana

Obsługa bez zarzutu. Polecam.

@Dana

Piszesz, że są bez zarzutu, ale polecasz, to czym w sumie sobie zasługują na polecenie? Chyba, że to, że nikt niczym nie denerwuje już jest tą zasługą to spoko. ;p Ale ogólnie to robią coś co uważasz za fajne?

Dana
@Agnieszka

Pani Agnieszko, jestem przykuta do wózka, sparaliżowana od pasa w dół . Opiekunka pracująca u pani Sylwi a poprzednio u pani Doroty codziennie do mnie przychodzi, myje mnie, przebiera, robi zakupy. To nie jest łatwa praca i wiem z doświadczenia, że nie wszystkie panie mogą wykonywać ten zawód, więc proszę się zastanowić nad sensem zadawania pytań, na które odpowiedź jest prosta. Pracownicy firmy czyniom dobro drugiemu człowiekowi.

Paulina
@Dana

No to w sumie fajnie, że są tacy kompetentni, bo w innych firmach to różnie z tymi opiekunkami ;) A ona przychodzi jakoś w konkretnych godzinach?

J.R.

Gdyby nie ta firma i jej właścicielka, musiałbym zrezygnować z pracy i zająć się ojcem. Chyle brodę i wielkie dzięki. Fachowa pomoc i obsługa klienta. Profeska w każdym calu. Polecam.

Paulina
@J.R.

A to jest jakaś opieka 24 h czy mniej?

Xxx

Nie polecam Pani Sylwia nastawiona na zyski jak ktoś pisał doi podopiecznych. Opieka byle jaka dużo niedociągnięć. Po zwróceniu uwagi Pani Sylwia zachowuje się bardzo niegrzecznie.

@Xxx

Tzn., no w pracy trzeba być nastawionym na zysk, nie powiem, że nie, a o jakich niedociągnięciach mowa? Czy seniorom dzieje się jakaś krzywda przez to?

Klient
@Xxx

Jesteśmy naprawdę zdziwieni tą opinią. Pani Sylwia ma prawdziwy rzadko spotykany dar do osób starszych. Jest cierpliwa, pokorna, spokojna i wiecznie uśmiechnięta. Nigdy nie odmówiła nam pomocy. Nawet gdy sama była chora, to nie zostawiła nas w problemie. Wspaniała osoba. Tą opinią bardzo ktoś krzywdzi człowieka który od wielu ,wielu lat pomaga potrzebującym.

@Klient

Czyli osoba, która to napisała mówiąc wprost zmyśla? W takim razie mnie również z tego powodu jest bardzo przykro, tylko pytanie po co ktoś miałby robić takie rzeczy. Jakoś nie wydaje mi się, żeby firma o takiej specyfice działalności mogłaby komuś specjalnie podpaść. Chyba, że to nieczyste zagranie konkurencji? Można kogoś z nich ewentualnie podejrzewać?

loker

Nie wiem jak rozlicza nadgodziny , ale chyba ma układ z pracownicami , doją podopiecznych porządnie.

@loker

Loker, coś Ci nie poszło. W tej firmie nie ma i nigdy nie było żadnych nadgodzin:)

@loker

Bzdura ja nie płaciłem nic a opiekunka do ojca z tej firmy przychodziła i byliśmy zadowoleni

Agnieszka

A czemu nie ma nadgodzin? System pracy jaki macie to uniemożliwia? Czy po prostu nie dają?

Zostaw merytoryczną opinię o Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sylwia Borkowska Senior Usługi Opiekuńczo-Pielęgniarskie
  • Dworcowa 16