Opinie o Aga-Med Agata Mieruszyńska w Opole . brzeg. łosiów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aga-Med Agata Mieruszyńska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga-Med Agata Mieruszyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga-Med Agata Mieruszyńska w Opole . brzeg. łosiów

Mary

Proszę mi powiedzieć jak osoba, która siedziała za morderstwo może wykonywać zawód lekarza?? To jest niepojęte, to jest chore.

Ehhh
@Jerzy z Wałbrzycha

Chyba żartujesz! Osoba, która zleca morderstwo powinna dostać taką samą karę jak morderca albo wyższą. Usprawiedliwianie kogoś w ten sposób to (usunięte przez administratora) Mąż zabitej nikogo nie interesuje. Ona miała swój rozum. Poza tym jak ona nie prowadziła tyle lat praktyki, to powinna zdawać jeszcze raz egzamin. 20 lat to kawał czasu.

Oti

Morderczyni skazana prawomocnym wyrokiem na 25 lat za zabicie żony kochanka. Krótkie doświadczenie zawodowe spowodowane odsiadką.

Ina

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale może to miejsce zdobyłoby lepszą reputację, gdyby pracowali tu jeszcze inni lekarze oprócz samej właścicielki? Wtedy pacjent ma większy wybór. Jestem co prawda dopiero na 3 roku lekarskiego, ale gdyby była potrzeba to z chęcią popracuję w wolnych godzinach.

Katarzyna

Gdzie jest polskie PRAWO? Czy mozna w tym kraju mordować z zimna krwią z premedytacją, a jednoczesnie leczyc ludzi?? Czy pacjeci sie nie boja chodzic do tej chorej desperatki?

Hanna

Tak czy siak nie masz niestety na to żadnego wpływu, takie wzburzanie się nic nikomu tutaj nie przyniesie. A karę w pewnym sensie odbyła, gorzej by było gdyby nikt nigdy o tym się nie dowiedział. Czas idzie do przodu, a ludzie wraz z nim nie ma co oglądać się wstecz, zwłaszcza jak niczego w danym temacie nie można zrobić. Bo co wam daje to wylewanie złości tu na forum? Nikomu to nie pomaga... Ale dobrze zrozumiałam, że normalnie przyjmuje pacjentów?

Oti

Krzysztof Kraj
@Oti

Oti, oszczędź sobie komentarzy na ten temat... wszyscy mówicie że kogoś zabiła a nikt nie powie ilu ludzi uratowała. Po za tym skazali ją na podstawie zeznań jednego człowieka który z tego co mi wiadomo zmieniał kilka razy zeznania. Ja się podpisze prawdziwym imieniem i nazwiskiem, chcesz podyskutować to zapraszam na FB.

JJ oki
@Krzysztof Kraj

Ja nie mam FB. Zresztą, to żenujące, zapraszać do rozmowy na portaliku społecznościowym. Została prawomocnie skazana, gdyby była niewinna, zapewne w tej chwili domagałaby się grubego odszkodowania. Zawsze gardziłam pożytecznymi idiotami dającymi się manipulować modliszkom. To także jest żenujące, nawet bardziej, niż zapraszanie oponenta na fb. Jakim cudem morderczni wykonuje taki zawód?

Anita
@Krzysztof Kraj

Co za chory komentarz... Fakt, że jest lekarzem usprawiedliwia zabranie niewinnej kobiecie życia? Kara śmierci powinna wrócić, bo tylko ona jest adekwatną do takiego czynu karą.

Ina Nowy wpis

Czy ten gabinet w ogóle jeszcze funkcjonuje? W internecie żadnego kontaktu nie można do nich znaleźć, numeru telefonu ani maila. Mimo to w rejestrach figurują jako aktywni. Być może ma to związek z wyrokiem, o którym tak wiele osób tu pisało? Ktoś ma aktualne informacje na ten temat?

M

Najgorszy lekarz na świecie (oj,przepraszam-nie lekarz....nie zasłużyła na to miano!!!!) Kobieta bez serca,empatii,bez uczuć-skąd ma prawo wykonywania zawodu?Mam nadzieje,ze zostanie potraktowana tak,ja ona traktuje pacjentów!!!!Zycze jej tego z całego serca i mam nadzieje,ze wróci tam gdzie jej miejsce!Mocno trzymam kciuki!!!!

Katarzyna

Ruda
@Katarzyna

A czy ktoś patrzył na to pod innym kontem? Jak można chodzić do lekarza który popełnił błąd lekarski świadomie np po alkoholu przez co zmarło wiele osób i nie poniósł za to kary ? Wiecie ile takich lekarzy jest pewnie ktoś z was chodzi do takiego i nawet o tym nie wie pewnie też nie wiecie że np lekarz leje swoją żonę czy maltretuje dziecko a chodzicie do takich lekarzy i póki nie wiecie nie macie problemu i uważacie ich za dobrych lekarzy i wzorowych ludzi. Wszystko do czasu. Pani Agata dostała kare odbyla ja i powinna żyć sobie i mieć już spokój wie co zrobiła zapłaciła za to.

Plotki ploteczki
@Ruda

Powiedz to rodzinie ofiary, której odebrała córkę. Powiedz to dziecku, które przez nią nigdy już nie zobaczy matki. Życzę Ci, żeby nigdy Cię coś takiego nie spotkało. Krew na rękach ma się do końca życia, a morderca który z zimną krwią zabija niewinną osobę zasługuje na najgorsze. Dziwię się, że jest tak pozbawiona wstydu.

Aa
@Ruda

Nie, kary nie odbyła. Po wielu próbach i kombinacjach opuściła ZK, w baaaaardzo niejasnych okolicznościach. Nikt nie wie, na jakiej podstawie. Wiedziała ta pani, bo jeszcze w pierdelku złożyła wniosek o przeszkolenie i przyjęcie do grona lekarzy. Gdzie się da, wypisuje brednie o dwudziestokilku letnim doświadczeniu zawodowym. Nie wiedziałem że pobyt "na wczasach" wlicza się do stażu . Mało tego, z miejsca zostaje członkiem opolskiej rady lekarskiej. Tam decydowały znajomości i wg. mnie, portrety polskich królów... Ot, takie typowe polskie układy...

Hanna Nowy wpis

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aga-Med Agata Mieruszyńska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
SMART-HR
Mary

Mazur
@Mary

Proszę się cieszyć, że nie miała z nią Pani do czynienia. Ja miałam tę wątpliwą przyjemność!

Jerzy z Wałbrzycha
@Mary

Sądzę, że tej kobiecie należy się już spokój i swoiste przebaczenie. „Zapłaciła” za to sromotnie. Nikt jednak nie widzi tego, że tak naprawdę to zabójcą był jej pomocnik, któremu zapłaciła, on broniąc się pogrążył ją do reszty. Czy kobieta byłaby w stanie udusić drugą kobietę - wątpię. To on powinien był dostać doźywocie, bo działał z najniższych pobudek, jako płatny morderca. Zapominacie o jeszcze jednym wątku - „kochasiu”, któremu włos z głowy nie spadł, a to on najbardziej przyczynił się do całej tej sytuacji. Pani „doktor” walczyła o chorą „miłość”, więc jest tu co nie co do „usprawiedliwienia”. „Kochaś” (tak na prawdę bigamista) jak nigdy nic, jeszcze przed wyrokiem swojej kochanki - ożenił się. I tej patologii nie widziały ani Sądy, ani ludzie oceniający to po latach. W tym wszystkim brak jest sensu, logiki, a przede wszystkim sprawiedliwości. Facet przyczynił się przez swój „romans”, a raczej przez swoje ku...two do śmierci swojej żony, matki swojego dziecka; powinien był za to spędzić parę lat w więzieniu, aby przemyśleć swoją „szlachetność”. Tymczasem on zaraz złapał kolejną „okazję” i się ożenił. Fajny finał tego wszystkiego. I pamiętajcie, on także leczy ludzi, przecież jest zdolnym medykiem.

Aska

Też tego nie rozumiem

Anita
@Jerzy z Wałbrzycha

Nie ma usprawiedliwienia dla zabrania komuś życia! Nie ma, że "zapłaciła". Nie ma w naszym kodeksie adekwatnej kary za taki czyn, a póki kk nie wróci nie ma mowy o zadośćuczynieniu. To że ta zwyrodniała kobieta odsiedziała wyrok nie oznacza, że może liczyć na jakiekolwiek przebaczenie. Zabiła niewinną kobietę, odebrała córce matkę, rodzicom dziecko. Powinna zniknąć z życia społecznego na zawsze. A dopuszczenie tak spaczonej osoby do leczenia kogokolwiek jest zwyczajnie chore.

Ehhh

Ona

Sprawa była bardzo dziwna.

Aa
@Ona

Nie, nie była dziwna. Kopnięta kobieta chciała chłopa który miał rodzinę. Zabiła i po znajomości udało się nie odsiedzieć całego wyroku. Niemniej, wina tej pani wzbudza wątpliwości tylko u samej p. "doktor" , jej matki i bardzo bliskich znajomych....

Czekamy na Ciebie w Piekle

Potwór. Jak można komuś odebrać życie, z tak niskich pobudek.... Brzydzę się takimi ludźmi, powinno się was odseparować społeczeństwa na zawsze.

Paulina
@Czekamy na Ciebie w Piekle

Mam nadzieję, że mówisz tylko o tej jednej nieszczęśliwej sytuacji, o której tu ludzie piszą? Nie powtórzyło się to nigdy więcej?

Dariusz G. Nowy wpis

I jak było na wakacjach ? Hahaha

Sławomir

Nikt nie wspomniał o tym, jak się pracuje. Jeśli firma obecnie zatrudnia, to proszę o informacje, o warunkach. Jaki rodzaj umowy jest na początek, jak z wdrożeniem w obowiązki i panującymi w firmie relacjami? Oraz, jakiego wynagrodzenia można oczekiwać? Będę wdzięczny za merytoryczne odpowiedzi :)

Arek

Czy pandemia mocno dała wam w kość ?

Natalia

Widać, że mordowanie to norma w polsce że można po tym leczyć ludzi

Zofia
@Natalia

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli, ale Twój komentarz brzmi dosyć niepokojąco. Powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach z Aga-Med? Jesteś ich pacjentką?

Karo

A była Pani u niej na wizycie? Bo nie widzę tu merytorycznego komentarza - tylko jakieś plotki

Karo

Proszę iść na profil Pana Dariusza - kochanka i go prześladować. To on zdradzał rodzinę i mamił kobiety

@Karo

Ok, to wg Pani logiki pójdę jutro zamordować rodzinę mojego kolegi z pracy, bo próbował się kiedyś ze mną umówić. Chciał zdradzić żonę to niech ma za swoje!

Fizjo

Ludzie na miłość boską zlitujcie się z tymi wpisami tutaj. Cokolwiek się stało czy też nie stało.. jeśli nie pasuje Wam ten lekarz- zmieńcie.. jeśli macie wątpliwości- zmieńcie lekarza. Jeśli nie wzbudza waszego zaufania to jak wyżej.. wszystkim Wam życzę dużo zdrowia!

@Fizjo

Po to jest ta strona, żeby wyrazić opinie i ostrzec potencjalnych pacjentów. To nie nasza wina, że ta lekarka jest mordercą, sama sobie naważyła tego piwa, więc niech żyje ze świadomością, że ludzie jej tego nie zapomną.

Jakie wartości są cenione w Aga-Med Agata Mieruszyńska?

Lidka

Żadne. Ta lekarzyna nie szanuje ludzkiego życia, to osoba bez zasad i wartości.

Xoxo

Pani powinna mieć zakaz wykonywania zawodu za to co zrobiła! Stach chodzić do takiego lekarza. Zabiła z zimną krwią, a dziś leczy ludzi? Samo za siebie to mówi jaką jest osobą

Jednak nawet Sąd Najwyższy nie miał wątpliwości co do tego, że zamordowała żonę swojego kochanka. Dostała wyrok 25 lat więzienia, z czego 20 lat faktycznie odbyła kary.

Hmm
@Piotr

20 lat? Podobno dopiero w 2007 poszła siedzieć

Bernadetta
@Piotr

Bardzo mądre. słowa,nic dodać,jest zbrodnia jest kara,bardzo poważnie i niepokojąco brzmią slowa pacjentów.Bernadetta.

Zostaw merytoryczną opinię o Aga-Med Agata Mieruszyńska - Opole . brzeg. łosiów

• Jak się pracuje w Aga-Med Agata Mieruszyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Aga-Med Agata Mieruszyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aga-Med Agata Mieruszyńska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słowiańska 14 lok. 12
    49-300 Opole . brzeg. łosiów

Aga-Med Agata Mieruszyńska