R.C.G.W S.A

Tychy

Opinie o R.C.G.W S.A

Ktosia

Firma właśnie wysłała chlopakow na szkolenie do niemiec, zero wsparcia potraktowani jak bydło gorszego sortu, nawet kasy im poskompili na pobyt. Jedyne co mogli zrobić, to od miesiaca wizyty w solarium, zapuścić brode i liczyć na socjal od Angeli Merkel jako uchodźca.

Szambonurek

Brak ludzi do pracy...tych fizycznych bo biurowych od zajebania jest i kazdy ma inny pomysl jak tego robola wykorzystac zeby robil cos, co powinien sam zrobic. Strasznie zagmatwany system wynagrodzen...nawet jak dostaniesz mniejsza wyplate to nie dojdziesz do tego dlaczego. Braki kadrowe sprawiaja ze ludzie pracuja obslugujac 2 dzialy jednoczesnie. Ogolnie po latach pracy widze ze jest coraz gorzej a gora udaje ze jest coraz lepiej.

Bolek

Praca w niedziele i swieta za pieniadze jak w calej strefie. Warunki i socjal ponizej krytyki

Były zadowolony

O to ci niespodzianka :) Miałem okazje pracować w tej jak ze wspanialej firmie , krótko ale jednak. Szkoda czasu i nerwów ! Obiecują kokosy a efektów brak. Śmieszna płaca jak za prace w takich warunkach i atmosferze. Nie polecam!

szambo

Góra zbiera pochwaly laury itp a do szeregowego pracownika brak jakiegokolwiek szacunku. Stawki jedne z niższych na terenach, soboty w pracy za darmo, niedziele za ok 90 socjal praktycznie nie istnieje (wczasy raz na trzy lata i 500 na rybe) a robota jak to na oczyszczalni czyli w gów.... wiec nie warto

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o R.C.G.W S.A - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.C.G.W S.A