Opinie o Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski w Babinek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski w Babinek

Kuligowski współpracuje z kolejnym pajacem takim jak on na terenie Niemiec w dalszym ciagu nie wyplacaja za prace. Pozew zbiorowy by sie przydał ktos chetny?

Top Nowy wpis

Tak ja

Uwaga (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Firma Tomasza Kuligowskiego miała u mnie wykonać elewacje wraz z podbitką na dwóch budynkach. Po dwóch dniach roboty Pan Tomasz zaczął prosić o zaliczkę, gdyż rzekomo nie zapłacono mu jeszcze za poprzednią robotę i nie ma na pensje dla ludzi. Zgodziłem się zapłacić za pierwszy budynek, następnego dnia ekipa nie przyjechała. Potem cały czas mieli jakąś wymówkę dlaczego nie mogli przyjechać (robili na innych budowach). Po dwóch tygodniach zabrali sprzęt i przy okazji ukradli narzędzia innej ekipy, roboty oczywiście nie zrobili. Oczywiście nie wykonali pracy za którą wzięli pieniądze, Tomasz Kuligowski telefonu nie odbiera.

poszkodowany Nowy wpis

czyli nic się nie mieniło przez wszystkie te lata

Aktualny adres tego (usunięte przez administratora) sosnowo salon fryzjerski znajduje się na wesołej 3 na mierzynie zatrudnia pracowników po czym nie wypłaca pieniędzy budowlankę dalej robi na tanowie i w Niemczech

Krzysztof

A próbowaliście w jakiś sposób odzyskać należne Wam pieniądze?

Halina

Nie no weź może nie życz nikomu takich okrutnych rzeczy. Ale tak właściwie Ty to jakie masz z nim doświadczenie?

poszkodowany Nowy wpis

A dla kogo robi w tanowie te bliźniaki? wiadomo kto jest inwestorem?

Czekamy na aktualne informacje. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski w mieście Babinek i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Boss home

Ta sytuacja z firmą AKARD to nieporozumienie i wszystko jest wyjaśnione

Top

To jest patol (usunięte przez administratora) człowiek bez zasad tylko czeka na zaliczkę i znika uważajcie na tą firmę (usunięte przez administratora) łudzi

Halina
@Top

Właśnie widziałam po wcześniejszych komentarzach, że serio coś tu jest nie tak. Ale wiesz o tym wszystkim i mimo to wciąż dla niego tu pracujesz? Czemu? Bo czytałam, że z wypłatami też problemy były przecież

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ważne

Pod tym numerem 536396221 gość kasę odzyskuje. Polecam

Szczecin

Też zostałem przez niego (usunięte przez administratora) Miał mi dokończyć elewację i słuch po nim zaginął..Oczywiście telefonu nie odbiera.. Racja dla przedmówcy mieszka w Sosnowie, jego Teść mieszka w Babinku Gdyby ktoś potrzebował mam jego dokładniejsze dane ze zdjęciami i numerem dowodu

Klaus
@Szczecin

Krętacz (usunięte przez administratora) uważać na niego też mnie (usunięte przez administratora)gdzieś ma lokal na Szczecinie fryzjerski też go szukam kogo (usunięte przez administratora) zostawcie telefony bo jest nas bardzo dużo i trzeba się zebrać i zrobić porządek z nim

Klaus
@Szczecin

Lokal ma na Mierzynie jak dowiem się adres dodam na stronie tam można podjechać on tam jest teraz wziol się za fryzjerstwo bo budowy mu nie idą za dużo osób (usunięte przez administratora) i opinia idzie za nim

Poszkodowni

Adres Babinek jest nieaktualny...on mieszka w Sosnowie

Poszkodowny

Wszyscy poszkodowani powinni zrobić pozew zbiorowy..to jest oszust..gdyz firma zarejestrowana jest na jego kobietę A on wyłudza pieniądze nie płaci ludziom ..w dodatku alkoholik

Teresa

Czy ta firma prowadzi jakieś rekrutacje w okresie pandemii? Bardzo proszę o jakieś informacje, bo niestety nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy w internecie.

Mariusz
@Teresa

Nie polecam, wypłaty na oczy nie zobaczysz. Wykorzystuje ludzi, krętacz jakich mało.

Becia
@Mariusz

Ja też zostałam oszukana na pieniądze od tego pseudo buznesmena

Teresa

Weszłam na forum, aby znaleźć jakieś informacje na temat pracy w firmie Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski, ale widzę, że nie wypowiadają się tutaj pracownicy. Czym to jest spowodowane? Wasze komentarze są niezwykle cenne!

AKARD

Uwaga Oszust! Otrzymaliśmy od Pana Tomasza zlecenie na wycinkę drzew na terenie jednej ze szkół w Szczecinie. Zlecenie wykonaliśmy, wystawiliśmy fakturę. Faktura nie zapłacona. Pan Tomasz nie odbiera telefonów. Dowiedzieliśmy się od głównego wykonawcy, że Pan Tomasz zrezygnował z budowy. Nie radzę współpracować z tym człowiekiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski - Babinek

• Jak się pracuje w Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski?

Zobacz opinie na temat firmy Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski?

Budowa Obiektów Sportowych Tomasz Kuligowski
  • 3 lok. 1