Opinie o Łączbud w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Łączbud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Łączbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łączbud w Rzeszów

EwikS Nowy wpis

Ta firma jeszcze istnieje??? SzOk!

Ryszard Nowy wpis

W 2018r sąd stwierdził ukończenie postępowania upadłościowego.

zzz Nowy wpis

szkoda

Mikołaj Nowy wpis

No i co, podwyżki już były czy nadal nie było nic?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Łączbud? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
tomek

moze firmie nie jest potrzeba jakaś konkretna strona? wystraczy, z eludzie znają ich isługi, biora udział w róźnych przetargach, to powinno wystarczyć i jak na razie wystarcza wiec nie wiem czemu się martwisz za nich tak prawde. Czekaj na oferte pracy to zobaczys zjakie mają oni wymagania i tyle, taka moja rada.

Henryk

Pracowałem w Łączbudzie 1,5 roku jako przejęty z Telekomunikacji Polskiej. To co wyczyniał ten babsztyl, nie mieści się w głowie.Jak sama przyznawała była w USA i tam zarabiała pod latarnią.Odbiło się to jak widać na jej zdrowiu psychicznym.Powinni posadzić to badziewie co najmniej na 10 lat.

łączbud

witam, z tego co czytam nic sie nie zmieniło, ja pracowałem tam dwa miesiace, odszedlem w tym tygodniu. atmosfera w pracy jest nie ciekawa, ale to wszystko przez "pania kierownik". Jest fałszywa, przez pierwszy tydzien bedzie cie chwalic, a w nastepnym wyzywac... Jezeli cos nie wiesz nie licz na jej pomoc... Ogolnie praca nie byla trudna, ale wspolpraca z ta pania jest tak ciezka ze stwierdzilem ze nie mam ochoty sie tak denerwowac... podziwiam Panow ktorzy pracuja z nia w dziale projektowym, serio...

far

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Odradzam nawet zdesperowanym. To była moja pierwsza praca - wytrzymałem tam klika miesięcy. Za ten czas przewinęło się w kilkanaście osób :-) Prezesowa uniemożliwia jakąkolwiek pracę, chodzi wydzierając bez powodu, ubliża, \"udowadnia\" że nic się nie robi, zarzuca taką ilością pracy, że nawet dziecko zauważyłoby niemożliwość tego wykonania, skłóca ze sobą pracowników (poważnie!), przed inwestorami zwala winę na ciebie, nawet jeżeli nie miałeś z projektem nic wspólnego - stoisz i świecisz oczami, nie płaci nadgodzin.... Długo można wymieniać. Koleżanki nie wytrzymywały i płakały w WC. Generalnie nikt nic nie wie o żadnym projekcie, brak jakiekolwiek pomocy. Jedną dziewczynę wysłali w delegację: kazali jej zabrać rower i jeździć po domach we wsi na drugim krańcu Polski spisywać nieuczciwe umowy z ludźmi. Chyba wystarczy.

UWAGA Podwykonawcy ,zrobicie robotę a LĄCZBUD i tak was orznie Oni na podwykonawcach żyją [usunięte przez administratora] myśli ze potrafi każdego orżnąć ale tak się mu tylko wydaje .Na wszystkie sposoby dąży by solidnych i uczciwych wydymać Naprawdę trzymajcie się od LĄCZBUDU DALEKO NAPRAWDĘ DOBRZE RADZE

tytus

PAMIENTAM JAK NA POCZATKU MOJ KIEROWNIK ZE STALOWEJ WOLI POWIEDZIAL(POCZATKI SA ZAWSZE TRUDNE ) TERAZ PO PEWNYM OKRESIE I PRZYZNAJE TO ZE MIAL RACJIE DUZO TEJ FIRMIE ZAWDZIECZAM .JEDYNY MAMKAMENT TO ZE JESTEM SAMOUKIEM I MUSZE PRACOWAC I CALY CZAS UDOWADNIAC ZE DORUWNUJE KOLESIOM PO STUDIACH

!!!!!!!!!!!!

lączbud to prostactwo a mrianek jest tam królem prostactwa i niekompetencji

jani

lepiej omijać tą firmę na kilometry,pracownik fizyczny musi tyrać po 10 godzin,bez względu na warunki atmosferyczne,łopata to jego podstawowe narzędzie na cały dzień

wilku

powiem tylko tyle ze obiecywac potrafia, gorzej z wywiazywaniem sie z nich... pani prezes utkwila w czasach komunizmu niestety. uwaza ze wszystko taniej robia ludzie nizli maszyny... jedyne czego mozna sie w tej firmie dorobic to garba...

dario

Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie z pracą w tej firmie jest nie tak? umowę dają? wynagrodzenie wypłacają? jeżeli chodzi o delegacje przysługują z tego tytułu jakieś dodatki? proszę o informacje

budowa.pl

Łączbud to banda nie wywiazujacych sie ludzi z umowy, lepiej omijac ta firme dalekim łukiem, a pracowników krok na kroku robia w balona.........

wielbiciel budownictwa

Dokladnie - lepiej sobie dac od razu spokoj

her

lepiej sobie dać spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Łączbud - Rzeszów

• Jak się pracuje w Łączbud?

Zobacz opinie na temat firmy Łączbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łączbud?

Łączbud