Opinie o Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania w Warszawa

San remontix Nowy wpis

Właściciel R. Ramotowski jest właścicielem a firma jest zarejestrowana na P. Kamilę Jaśkowiak. Para (usunięte przez administratora) nie tylko osoby zatrudnione w firmie ale też wlasną rodzinę. Są siebie warci a karma wraca. Mówią prawdę jak się pomylą. Tylko prestiż się liczy a w butach słoma. Niestety

Kuba Nowy wpis

@Anonimowy w jaki sposób oszukanych? z czego to wynikło?

Anonimowy Nowy wpis

Oszuści i złodzieje oszukują ludzi i urzędy. Można to nazwać zorganizowaną grupa przestępczą z Panem R. na czele. Ludzie bez skrupułów i godności. Jest ????bardzo dużo oszukanych osób na pieniądze.

ja Nowy wpis

Co jest wymagane od przyszłego pracownika? Jakie kompetencje itp?

Monter

Pani Kamila nie ma pojęcia o rusztowaniach. Odsyła do Pana Ryszarda Ramotowskiego który zarządza tym wszystkim i proponuje pracę na dziwnych zasadach dlatego podziękowałem.

O dzieci o rodzinę! Zarobki na poziomie 4.000tys - 10.000tys czyli ok.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nono

Cały Rysiek tylko się chwali jak rucga dzięki w Azji i jakiej kasy nie robi w Norwegii park płynności finansowej znam ok 14 osób które oszukał na kasę

Jarzab
@Nono

Proszę o kontakt osoby (usunięte przez administratora) przez Ryszarda i jego partnerkę Kamilę w opinii proszę o pozostawienie kontaktu w celu poinformowania Państwa o możliwości odzyskania należności za wykonaną pracę. Przeciwko temu Panu toczy się postępowanie karne

@Jarzab

Zostaliśmy (usunięte przez administratora)na kwotę ok 7000 zł. Proszę o kontakt 515 173 792

Czy to prawda ze firma jest niewypłacalna?

Pracownik szuka

Można jakiś kontakt do właściciela?

Olga

Nie polecam! (usunięte przez administratora) i zlodzieje jesli chodzi o faktury. Brak terminowości i oszukują na metrach!

Zostaw merytoryczną opinię o Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania - Warszawa

• Jak się pracuje w Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania?

Zobacz opinie na temat firmy Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania?

Kandydaci do pracy w Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kamila Jaśkowiak Scaff Expert Rusztowania
  • Wiktorska 108D lok. 140