Opinie o PSR Home Design Piotr Bieńkowski w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PSR Home Design Piotr Bieńkowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PSR Home Design Piotr Bieńkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSR Home Design Piotr Bieńkowski w Piaseczno

Czy PSR Home Design Piotr Bieńkowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Klient Bienkowskiego

UWAGA PIOTR BIEŃKOWSKI TO (usunięte przez administratora) Zamówiłem u niego drzwi oraz ułożenie i cyklinowanie podłóg. Wpłaciłem zaliczkę na poczet realizacji zamówienia. Po kilku tygodniach otrzymałem z firmy Bieńkowskiego informacje, że drzwi i podłoga są gotowe do odbioru i w związku z tym muszę uiścić pełną należność za materiały oraz z góry zapłacić za montaż i cyklinowanie. Pieniądze przelałem ponieważ firmę Bieńkowskiego poleciła mi projektująca wykończenie wnętrz Architektka jako godną zaufania. Bieńkowski czterokrotnie przekładał dostawę i montaż drzwi. Po niezrealizowaniu piątego zamówienia przyznał się, że ma zaległości w rozliczeniach z firma Lagrus i dlatego nie może odebrać zamówionych przeze mnie drzwi i listew od producenta. Przyznał się, że wpłacone przeze mnie pieniądze wydał na inne cele. Potem przestał odbierać telefony i zaczął unikać ze mną kontaktu. Pracownik w salonie powiedział, że nic nie może dla mnie zrobić bo „o wszystkim decyduje szef”. Wypowiadam umowę. Zgłaszam (usunięte przez administratora) na policję. Sprawa zapewne skończy się w sądzie.

eva
@Klient Bienkowskiego

idź do sądu, po wielu pismach reklamacyjnych złożyłam sprawę do sądu i wygrałam. Ciekawe, że moja reklamacja nigdy do producenta nie trafiła.

mw34043
@eva

A udało Ci się już coś wyegzekwować od PSR?

eva Nowy wpis
@mw34043

właśnie mam w ręku wyrok z klauzulą wykonalności, mam nadzieję że komornik ściągnie - chociaż tego pana ostatnio nie widuję, ale cały czas postępują prace w jego budynku na Wschodniej 2 (usunięte przez administratora)

506 734 471 Nowy wpis

Kilkanaście spraw zostało juz zakończone spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom odzyskać pieniądze. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika i składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Windykacje prowadzimy na jego koszt.

PL Nowy wpis

Obejrzyjcie program "INTERWECJA" Polsat z dn.13.07.2020. WSZYSTKO!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSR Home Design Piotr Bieńkowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Wk.... klient Bieńkowskiego

(usunięte przez administratora) Zapewnienia, obiecanki, rabaty a w efekcie ...... czekanie 6-8 tygodni zgodnie z umową i jesteście w punkcie wyjścia, czyli tak jak nie mieliście drzwi dalej ich nie macie a jesteście ubożsi o wpłaconą zaliczkę!!! Następnie kolejna seria wymówek, obietnic, obniżek ....... obietnica zwrotu zaliczki w przypadku decyzji o wycofania się z umowy i na obietnicach się kończy!!! Zaliczka zostaje na koncie właściciela firmy!!! (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PSR Home Design Piotr Bieńkowski?

Klient Bienkowskiego

Sądząc po typie firmy to masz szansę tylko jeśli masz odpowiednie cechy charakteru (służalczość i bezwzględne opanowanie). Przeczytaj komentarze i zastanów się czy chcesz i potrafisz rozmawiać z ludźmi, którym Bieńkowski nie zrealizował zamówień a nie są to miłe rozmowy. Zwłaszcza ze świadomością, że wina jest po stronie Twojej firmy a Ty nic nie możesz zrobić bo o wszystkim decyduje Bieńkowski. Druga rzecz, na podstawie moich kontaktów z PSR pracownik sam nie może nawet buta zawiązać. Być może jest to jego sprytna gra aby uniknąć odpowiedzialności. Zdobędziesz w ten sposób doświadczenie jak nie prowadzić firmy, nabierzesz złych nawyków.

Ja również jestem (usunięte przez administratora) przez PSR. 6x drzwi, nie mogą ich wstawić od 8 miesięcy. NIGDY nie wpłacajcie im żadnych pieniędzy przed robotą. Zaliczka dla tej firmy 100 PLN to już sporo za dużo.

GD

Witam. W dniu 30 kwietnia 2020 złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez PSR Home Design Piotr Bieńkowski z art. 286 KK. Na realizację umów oczekuję od tycznia 2020. Całość zapłacona. O sytuacji zostali powiadomieni producenci zamówionego przeze mnie u Bieńkowskiego materiału, firmy Jawor oraz Porta. Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć się do postępowania ws Bieńkowskiego to sugeruję zgłosić się do Komendy Policji w Piasecznie lub proszę o kontakt ze mną: elektrykarachunki@gmail.com

mw34043

Witam, Również zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę PSR Home Design Piotr Bieńkowski w Piasecznie. Zamówiłem podłogę, opłacone z góry w grudniu i do tej pory towar nie został dostarczony. Czy są tutaj może jeszcze inne osoby oszukane przez PSR? Jeżeli tak to proszę o kontakt na mw34043@gmail.com, może razem uda się skuteczniej dochodzić swoich praw. Pozdrawiam,

Klient

Dzień dobry, Podpisałem umowę na montaż podłogi i drzwi. Uiściłem zaliczkę, natomiast kazano mi zapłacić (w umowie nie ma o tym mowy) całość faktury włącznie z opłatą za wykonanie robocizny przed wykonaniem usługi (towar+montaż). Przesuwanie wykonania usługi w czasie przez PSR było nagminne, nie odbieranie telefonów, ściemnianie, dopiero wizyta w sklepie i "rozmowa" z pracownikiem (Bogu ducha winien) cookolwiek poskutkowała. Gdy byliśmy w sklepie, spotkaliśmy również kolejnego Klienta, który był delikatnie mówiąc zły. Zwrot środków z tytułu różnicy w zamówionym materiale vs zużyty materiał był obarczony kilkudzieśięcioma telefonami i mailami. Proszę uważać.

Uwaga bardzo nierzetelna firma. Zamówiłem u p. Bieńkowskiego montaż okien dachowych i wpłaciłem zaliczkę. Prace miały być wykonane w sierpniu. Potem p. Bieńkowski przełożył termin na wrzesień i październik, a ostatnio poformował mnie, że prace będą wykonane w przyszłym roku. Obecnie odstąpiłem od umowy i trwa proces windykacji zaliczki. Sprawa pewnie skończy się w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o PSR Home Design Piotr Bieńkowski - Piaseczno

PSR Home Design Piotr Bieńkowski