Opinie o Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna w Leżajsk

Loanna Jena Cipin Nowy wpis

Miła Pani prowadzi ten gabinet ale jej nie lubię bo Mareczek wybrał jom a nie mnie, mimo że mam wienksze cycki, kture mnie swendzom od kiedy muj kohany pacjent A.z. mnie rzucił po tym jak mu ukradłam zasikane koszulki i nie chciałam oddać dopuki nie wylirze mi stupek.

Sad Chtefan Nowy wpis

UtrzyMarek tej babiny jest wiecznym bezrobotniakię i biedakię i robakię xD

Grzegorz Nowy wpis
@Sad Chtefan

To, co się dzieje w życiu prywatnym tej Pani, ma jakieś przełożenie na działalność firmy lub zarobki pracowników, że o tym piszesz?

Sraldi Srolsztyn Nowy wpis
@Grzegorz

Grzegorzu, ma i to jak najbardziej, bo jak ona ratuje ludziom życie obcinając im nogę lub myje im zęby (bo tylko tyle robi bo ma biedasprzęt na który składa się tylko szczoteczka do zembuw i pasta do butuw) to jej utrzymarek w tym samym czasie błaga wszystkich żeby kupili jego książke xD Do tego pies tam nasikał na podłogę w salonie a potem wskoczył na fotel i zaczął mnie lizać po mordzie xD

Ile zarobi tam obecnie lekarz stomatolog dentysta? Piszą tylko o tym w ogłoszeniu, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. No to są dobrze opłacane stanowiska, ale nie wiadomo, jak wypadają na tle konkurencji, czy ktoś zatem mógłby napisać pełną stawkę?

mArek spełminatoł

Polecam gorąco bo ona ma prace a nie to co hejterzy Pana Marka bo oni wszyscy są bezrobotni nagrywają w kiblach i są brzydcy bo Pan Marek nie ma ani jednego przystojnego hejtera a poza tym on jest wielkim liderem polskiej sceny redpill, incel, i mgtow oraz (usunięte przez administratora)

Rozmowę kwalifikacyjną w Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Lekarz dentysta z Ukrainy Szczecin?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Honorata

Jaki spam w komentarzach, a miałam nadzieje na jakieś konkretne informacje :( szukają właśnie ortodonty, może jakiś pracownik to czyta i opowie coś na temat warunków w firmie?

Hejterzy Pana Marka są obrzydliwi! Nie mają życia! Są prawiczkami i stulejarzami! I nie mają dowodów na to że on ludzi pomawia bo jak Pan Marek mówi że ktoś jest hejterem lub pedofilem lub przestępcą lub (usunięte przez administratora) to jest i koniec kropka. Oni się żywią negatywnymi emocjami krokodyluw budialnych i są gorsi niż kobiety kture niszczom.

Mr trayder

Jestem fanem Pana Marka i członkiem jego forum braciasamcy.pl oraz słuchaczem radia samiec znanym prawnikiem sportowcem komandosem i lekarzem ale jak pani Elwira leczy to nie ma bata we wsi, uratowała mi życie ucinjonc mi nogę gdy jej kot brajanek podrapał mnie po rękach gdy chciałem go pogłaskać.

Kot Brajan
@Mr trayder

@Mr trayder Podrapałem Cię bo mój człowiek, Pan Marek Kotoński, lubi się ze mną droczyć i mnie wkurza celowo bym drapał i już mam taki odruch.

Ferrret

A ja jestem zadowolona z wizytu u tej pani. Ma bardzo młodego i trochę nieśmiałego męża p. Małka. Wizyta się przedłużała i podczas oczekiwania p. Małek dał mi do poczytania książki, babopedię. (usunięte przez administratora)

Łucja
@Ferrret

to w gabinecie pracuje tylko to malzenstwo, nie ma zadnej innej osbługi ?

Babka wrubleska

Witam jestem 70letniom staruszkom, tak jak elwira żona młodego pisarza z poddasza. Byłam ostatnio na wstawianiu sztucznej szczenki bo jestem stara i mi zemby odleciały jak ja na miotle przed Panem Markiem. No, to jak już muwilam, zemby mi wstawiano i nie wyszło to za dobrze, wszystkie jakieś plastikowe jak buty literata i takie kruche, nawet jeść wegańskich warzywek nie mogę bes straty połowy paszczy... Elwira to partaczka bez dobrej renki, tylko do ucinania nuk się nadaje NIE POLECAM TEGO KONOWAŁA

Monia S

Widziałam ostatnio Pana Marka Kotońskiego w biedronce, jak kupował mięso, co mnie zniesmaczyło, bo jestem weganką a on kupował zwłoki! Jak do niego zagadałam z pretensjami mówiąc mu że przyczynia się do holocaustu zwierząt, to powiedział że baleron to tylko dżem ze świni, po czym zapytał czy zechciałabym go odwiedzić w jego mieszkanku bo ktoś musi mu zrobić pranie i kanapki. Zgodziłam się, pod warunkiem że będą one wegańskie i bezglutenowe. Trochę się krzywił jak zobaczył cenę bezglutenowego chleba to już zapłaciłam za niego. Urzekł mnie potem puszczając mi swoje nagrania radia hamiec, dostępne tutaj: dailymotion.com/radiohamiec i ogólnie opowiadał mi o swoim dzieciństwie, jak bił gangsterów, co mi zaimponowało, i już mój gadzi mózg się aktywował i chciałam mu się oddać, bo dostrzegłam w nim bardzo głęboko skrywanego przed światem badboja. Niestety w pewnym momencie Pan Marek Kotoński stęknął i puścił bąka, po czym zaśmiał się rubasznie, a potem powiedział że musi na chwilę wyjść i czy się nie obrażę. Odpowi działam mu że nie, a on że no bo on musi sobie zrobić lewatywe, no bo ma IBS, i nawet pokazywał mi swoje strzykawki i garnek z odparowanym moczem. Prosił mnie czy ja bym mu tego nie wlała, ale to było dla mnie za dużo, bo mocz to jednak produkt odzwierzęcy a jestem zagorzałą weganką. W końcu zamknął się w toalecie i bardzo długo nie wychodził. Zaczęłam przeglądać fejsbuka z nudów, i nawet nie zauważyłam jak nagle dostałam po głowie tacką. Moim oczom ujrzałą się starsza kobieta, lokalna dentystka. Zaczęła mnie przezywać od gówniar i hipsterek, i ladacznic które chcą jej Mareczka wrobić w dziecko, po czym wygoniła mnie rzucając za mną jednym i drugim kapciem. Wczoraj Pan Marek znowu był w biedronce i do mnie zagadywał, i proponował żebym wpadła do niego jak jego sponsorki nie będzie w domu i jak będzie jechała do Rzeszowa. Ale nie wiem co robić i czy się zgodzić. A co jak będzie chciał bym mu robiła loda? Przecież jestem weganką to nie mogę brać mięsa do buzi. Powiedzcie mi, co mam robić? Bo jestem fanką Pana Marka Kotońskiego, niestety on rzadko wychodzi z domu i jest pilnowany przez emerytowaną lekarkę :( I nawet mi nie odpisuje bo musi moderować forum i paręnaście serwisów, przez co odpowiada bardzo zdawkowo i po 2-3 dniach :(

onet
@Monia S

ale się uśmiałam, dobre.

Ksilander

Jestem niezadowolony, żona kazała mi bym umył jej psom ząbki by mogła z nimi lecieć w ślinkę, i przyszedłem tu z cuckoldspanielami a Pani Elwira Kotońska powiedziała że nie będzie psom myła zębów, ja na to że zapłacę bo jestem milionerem z bilboardów, przez nią pokłóciłem się z Markiem :(

Pacjentka

Pani Elwira to starsza kobieta. Nie ma szans na zatrudnienie się jako asystentka ponieważ ta pani pracuje bez asystentki. Nie ma tam pomocy stomatologicznej. Z punktu widzenia mnie jako byłej pacjentki lepiej udać się do nowocześniejszego gabinetu gdzie pracują z asystentka i mają sprzęt mikroskop do kanalowki, pa to ogram, rtg na miejscu.

Sabina

Też byłam pacjętką pani Elwiry. Nikomu nie życzę żeby trafił w jej ręce.

bodzio laweta

Nie polecam, świnie biegają po gabinecie i mnie pogryzły

Milena

Jestem była pacjentka dentystki pani Elwiry Kotonskiej z domu Koniecznej. Podczas oczekiwania w holu na swoją kolej, jej mąż zaczepiał mnie niestosownymi żartami i nagabywał do kupna jego książek. Masakra

@Milena

Nie jest to dobra dentystka, z braku laku na cito wybrałam. Z higiena w gabinecie jest na bakier, po gabinecie biegał pies, ponadto pani nie odkaża po każdym pacjencie jak konkurencyjni dentyści. Jeżeli chodzi o kanałowe u tej pani to robi bez mikroskopu, w miarę ok, ale nie do końca oczyszcza. Rendo za kilka lat gwarantowane.

@Milena

Dentystka raczej w leciwym wieku, widać że ma fach w rękach, ale nie stosuje np. Odsysacza do śliny a walki. Metody leczenia i sposoby raczej archaiczne. Przepraszam nie mąż pani, ale syn.

Edyta
@Milena

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za te opinie. Teraz już mniej więcej wiem, czego należy się spodziewać po tym gabinecie stomatologicznym. Raczej nie stosuje się w nim nowoczesnych metod, więc i cena za leczenie powinna być nieco niższa. Czy tak właśnie jest?

A ile zarabiają asystenci?

Milena

Główny czynnik dla którego zrezygnowałam z wizyt u pani Elwiry Kotonskiej to to, że nie pracuje na 4 ręce, nie posiada asystentki, przez co wizyty są dłuższe i bardziej traumatyczne.

Bogdan

Jestem ciekawy na podstawie jakiej umowy firma zatrudnia nowych pracowników? Jest to okres próbny czy może umowa o pracę na czas określony/nieokreślony? Dobra podstawa?

Pierogoliz
@Bogdan

Na podstawie CV skladanego na forum braciasamcy.pl prowadzonego przez utrzymanka i asystenta Pani E. która ratowała ludziom życie obcinając im nogę.

Anita

Powiedzcie czy są szanse na pracę jako pomoc stomatologiczna?

Marek Kotoński

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty głównie z powodu „asystenta” pani doktor, który najwyraźniej nie nadaje się do pracy z ludźmi. Przy oczekiwaniu na wizytę stara się zabawić żartami na poziomie gimnazjalnym, dodatkowo usiłuje wcisnąć jakieś swoje książki... Tragedia.

Aneta Żbik
@Marek Kotoński

Mnie też to spotkało, do tego powiedział mi że mam zmarszczki kałowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna - Leżajsk

• Jak się pracuje w Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna?

Gabinet Stomatologiczny Lek. Stom. Lek. Med. Elwira Konieczna
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Adama Mickiewicza 30
    37-300 Leżajsk