Opinie o DBS Investment Grzegorz Koper w Wola Rębkowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DBS Investment Grzegorz Koper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DBS Investment Grzegorz Koper o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBS Investment Grzegorz Koper w Wola Rębkowska

Kazimierz Nowy wpis

Czytałem, że firma pracuje ze stałymi podwykonawcami i architektami. Ja to wygląda z rozliczeniem? Co miesiąc są płacone faktury za wykonana robotę, czy jest inny system wypłat? Można pobierać zaliczki na potrzebny materiał?

Henryk Nowy wpis
@Kazimierz

Zaliczkę zawsze można pobrać tylko potem trzeba się z niej rozliczyć.

Klient Nowy wpis

Ekipa pracowników która u mnie była wykonała świetną robotę. Po roku dokładnie Ci sami ludzie robili u mnie drugie mieszkanie wedle projektu. Polecam.

twój cień skur**synu

Pracowałem dla niego jako podwykonawca, na poczatku wszystko ładnie pięknie, a na koniec roboty już zniknął i przez 3 lata nie rozliczył się z nami. Jaki on (usunięte przez administratora) inverments? Wieśniak siłą od pługa oderwany, przyjechał słoik do Warszawy z zadupia i zakłada wielka firma... DBS-przekręt, a nie investment.. bierze się za roboty o których nie ma pojęcia... (usunięte przez administratora) wszystkich którzy choć raz mu zaufali...

Dbs
@twój cień skur**synu

Może anonimowa postać się przedstawi? Czy jak szczur kanałowy będzie z ukrycia wypisywać brednie?tchórzu bez godności i honoru daj szansę się wyjaśnić i przedstaw swoją firmę podwykowczą prężną i potężną... . Bohater umiera raz,tchórz całe życie. Mniej w sobie odrobinę godności i się przedstaw. Nie chowaj się w cieniu braku poczucia własnej wartości zdejmij rurki i pokaż jaja. Dla zainteresowanych napisz chociaż od kiedy działa twoja firma dla wiarygodności i dlaczego dopiero po 3 latach sobie o nas przypomniałes farmazonie

Pracownik Nowy wpis
@twój cień skur**synu

Firma funkcjonuje 6 lat i pracuje ze stałymi podwykonawcami i architektami. Zdanie marnego anonimowego podwykonawcy nas nie interesuje. Dziękuję panie Janku..

Ferdek

Przecież firma normalnie funkcjonuje więc po co wprowadzać w błąd ludzi na forum?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DBS Investment Grzegorz Koper? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Wola Rębkowska
ATN Service ApS
Jurek

Czy w razie nagłych wypadków można tutaj się umówić z szefem na zaliczkę wypłaty? Czy nie ma szans na to?

Jan

Polecam firmę. Mieszkanie wygląda wspaniale. Dziękujemy.

Polecam

Polecam firmę. Dotrzymali ustalonego terminu. Jesteśmy zadowoleni z pracy. Remont całego domu hydraulika elektryka malowanie glazury itp.

NieWierzeZeTacyJeszczeIstnieja

Proszę uważać... pisze bo wczoraj dzwoniłem do właściciela firmy, żeby chociaż poprawił swoje niedokończone roboty... niestety nie odebrał. Jak mu napisałem SMS, o tym to zaczął mnie wyzywać i grozić ........ na samym początku udają profesjonalistów. Dzwonią, piszą i opowiadają, ze wykończenie mieszkania będzie kosztować tyle a jak przyjdzie co do czego to cena wzrasta o 50%. Niestety zgodziłem się na taką podwyżkę, ale to nic nie dało... i tak mnie zostawili z niewykończonym mieszkaniem, a pieniądze wzięli (zaliczkowałem niestety)... niby mam w umówię gwarancje 5 letnią, ale chyba mogę uznać, że tylko i wyłącznie na piśmie. Powodzenia tym co zaczęli z nim współpracę... mam nadzieje, ze wam skończy zanim dostanie wezwania z urzędów....

x
@NieWierzeZeTacyJeszczeIstnieja

Potwierdzam, że wszystko dokładnie tak wygląda jak w opisanym powyżej komentarzu. Podwyższanie cen, udawanie profesjonalistów na początku a w efekcie przedłużanie prac i ich słabe wykonanie. Nieodpowiedzialne zachowanie.

Grzegorz
@NieWierzeZeTacyJeszczeIstnieja

ZSZOKOWANY WARSZAWIAK ŻYCZLIWI I NIEWIERZEZETACYISTNIEJA Pisze to jedna osoba pod kilkoma nickami. Jak sie domyślam jest to mieszane małżeństwo Polsko-Syryjskie Winni sa blisko20000 za robotę. Po zakonczeniu prac okazuje sie ze nie zapłacą bo nie mają. Prośby itp.nie przyniosły efektu,mamy wspólnych znajomych i tylko dlatego odpuściłem niech sie biedaki cwaniaki cieszą zamknięci na osiedlu w wawrze przy ul.poprawnej.ja przeżyłem odbudowalem sie powoli a cwane małżeństwo niech dalej (usunięte przez administratora) ludzi tylko niech nie oczernia bezczelnie. Poraz kolejny podkreślam że moge się spotkać i wspolnie dodać komentarz...oparty na faktach a nie wymyślony przez naciagaczy,jeśli ktoś zna historię tegoż człowieka to wie na jakie sumy doszło do przekrętów z ktorymi powiązane jest jego nazwisko .czekam aż nożyce się odezwa.

Agata

(usunięte przez administratora). Pisze to jako osoba współpracująca z nim. Nie wypłaca wogole pieniędzy albo sypie tygodniowo po 100zl. Nie pracujecie u niego i nie podejmujcie z nim współpracy. (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Agata

Pani agato.firma pani męża Maciej Jemielity ALL INSTALL Warszawa ul.broniewskiego. wsolpraca z Pani mężem wyglądała następująco,kazdy dzień zaczynał od zaliczki, od razu sklep i alkohol, pojawiał się na mniej więcej 11 brał zaliczkę pił alkohol i koło 14 się zabierał pijany autem do domu. Płaciłem jego pracownikom ze swoich pieniędzy bo ich (usunięte przez administratora) Wybrał pieniądze nie dokończył robót i ukradł narzędzia na koniec. Mam na to przynajmnie8 świadków a pani tylko historie męża alkoholika.prosilem o konfrontacje,czemu sie pani nie zgodzila?moze to wasz sposób na zycie....

Karol

Czy firma stosuje benefity dla pracowników ?

Bieguś

To nie jest forum dla klientów ale dla pracowników, warto patrzeć gdzie się pisze!!

Rozczarowany

Nie polecam współpracy z tym człowiekiem!!!!!

Zszokowany

Czekaliśmy aż ktoś wypowie się na temat tej „firmy”...aż tu nagle, informacja o dodaniu opinii...Widzę, że nie tylko ja zostałem oszukany...nadal jestem w szoku, że ktoś taki założył firmę i do tego budowlaną...totalna pomyłka!

Warszawiak

Tragedia!!!!! Ten koleś to totalna porażka! Zgadzam sie z przedmówcą!

Życzliwi

Odradzam i przestrzegam przed współpracą z tym człowiekiem! Mega niewychowany, niemający pojęcia o pracy gówniarz! Zero doświadczenia i wiedzy! Ekipa tego „fachowca” to sami pijacy i (usunięte przez administratora) Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany efektami „pracy” tego kogoś, zapraszam, chętnie pokażę, bo tego nie da się opisać...trzeba to zobaczyć!!! Nie, nie i jeszcze raz NIE! Przestrzegam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DBS Investment Grzegorz Koper - Wola Rębkowska

• Jak się pracuje w DBS Investment Grzegorz Koper?

Zobacz opinie na temat firmy DBS Investment Grzegorz Koper tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBS Investment Grzegorz Koper?

DBS Investment Grzegorz Koper