Opinie o Handel Usługi Piotr Sklariw w Janowiec Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Handel Usługi Piotr Sklariw. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handel Usługi Piotr Sklariw o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Usługi Piotr Sklariw w Janowiec Wielkopolski

Jak dużo osób pracuje w Handel Usługi Piotr Sklariw?

nikita Nowy wpis

Generalnie 10, ale zwykle brakuje kilku osób do pełnego zespołu bo nikt nie chce w tym miejscu pracować i wtedy reszta zespołu (czy się na to godzi czy nie) ma w grafiku zawyżoną ilość godzin. Niby urlop (jak głosi ustawa) jest do wykorzystania ale nie można w pełni na niego liczyć bo ktoś musi być na zmianie skoro brakuje pracowników... Po prostu porażka. Ani godnej pensji, ani urlopu ani szacunku dla pracowników...

Dybeek 111

Po co wam ściemniać na niego Piotrek w pożo gość dajcie mu spokój swój człowiek piłeś z nim że o nim o tak mówią jesteś nikim pasorzycie społeczny kim jesteś żeby go oceniać super człowiek (usunięte przez administratora)

Adamos
@Dybeek 111

Pić to ten kierownik potrafi nawet w pracy kiedy na zmianie po południu wynosiło się kosz na (usunięte przez administratora) z jego biura nie raz była pusta butelka po piwie, także i do zionięcia ogniem na zapleczu nie mam zastrzeżeń , pić z nim nie piłem w pracy ale pewnie dlatego że sam wolał wszystko wypić haha bardzo spoko pracodawca , szczególnie kiedy "wczorajszy" (usunięte przez administratora)pracowników, odgraża się im i rzucaz rękoma na nich.

Byq Nowy wpis
@Dybeek 111

Nazywasz ludzi pasożytami i bronisz gościa który tak samo obraża innych ludzi więc widać że jesteście tego samego pokroju ??? Kto. Z kim przystaje : ))

Tymek ....

Piotr jest oki jako kierownik musi być taki jaki jest wymagający . Znam go prywatnie swój człowiek pozdrawiam

Edzia Nowy wpis
@Tymek ....

W każdej pracy kierownik jest wymagający, to normalne, ale jeśli chodzi o sposób bycia, odnoszenia się do współpracownika - prawdziwa porażka. Może przydałoby się jakieś szkolenie odnośnie komunikacji z pracownikami..? Gdyby było tak pięknie i kolorowo, to dlaczego jest tak ogromna rotacja pracowników? Pracowałam w tamtym miejscu i do dzisiaj dnia odczuwam piętno stresu jaki na mnie wywierał kierownik, i co więcej żałuję z całego serca, że nie spotkaliśmy się w sądzie. Okropne miejsce.

Pieta

Gościu nie zrozumialeś Piotra ty mu do pięt nie dorastasz !!! Takiego szefa ze świecą szukać pozdro ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Handel Usługi Piotr Sklariw? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Przyszły Pracownik.

Zjawiłem się we wtorek z dokumentacją w sprawie pracy u wyżej wymienionego Pana Piotra, zostało mi powiedziane że od przyszłego tygodnia tzn od poniedziałku zaczynam pracę i mam zjawić się na 6 rano. Dzisiaj jest sobota i okazuje się że mój tata kupując paliwo na stacji dowiedział się że nie mam już po co tam przychodzić bo rzekomo miałem przyjść do pracy w poniedziałek przed wtorkiem w którym byłem u Pana w sprawie pracy. Jaki ma to sens? Człowiek wiecznie pijany nie potrafiący myśleć. Polecam sprawdzić to miejsce dogłębnie.

@Przyszły Pracownik.

Ciesz się że tak wyszło i tam nie pracujesz. Miałbyś traumę po dzień dzisiejszy. Bardzo nie polecam tego miejsca pracy... Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu pracy w normalnym miejscu i wśród normalnych ludzi

Klient
@Przyszły Pracownik.

Człowiek który prowadzi tą stacje psuje jej renomę. Człowiek ten nie potrafi odnosić się z szacunkiem do drugiego Człowieka. Traktuje ludzi jak rzecz a jego zachowanie podlega pod (usunięte przez administratora) Zastanówcie się zanim przejdzie Wam myśl aby pracować u tego Pana.

Ona

Opinia ta tyczy się Stacji Orlen o numerze 1047 w Janowcu Wielkopolskim. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy. Kierownik jest osobą burkliwą, niemiłą, bez szacunku dla "robotów" ,którzy napędzają biznes i dbają o każdy szczegół, ma naganne podejście do pracowników. Panuje tam strasznie niemiła atmosfera nad czym kierownik nie potrafi zapanować. Niesamowicie duża rotacja pracowników w ciągu każdego roku, co świadczy o złym miejscu pracy. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Obkrojone godziny pracy, dużo stresu i płaczu. Jedyny plus tego wszystkiego to utrata wagi przez poniesiony stres. Człowiek jest w stanie przezwyciężyć każdą pracę fizyczną, ale jeśli do tego ma podupaść godność- zdecydowane NIE! Dziwne, że żadna Instytucja nie pozbierała opinii od byłych pracowników tej stacji i nie zobligowała tego człowieka do poniesienia konsekwencji za swoje czyny. Mimo wszystko nie życze owemu Panu żeby w życiu spotkał samego siebie...

Była pracownica.
@Ona

W komentarzu sama prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Usługi Piotr Sklariw - Janowiec Wielkopolski

• Jak się pracuje w Handel Usługi Piotr Sklariw?

Zobacz opinie na temat firmy Handel Usługi Piotr Sklariw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handel Usługi Piotr Sklariw?

Handel Usługi Piotr Sklariw
  • Gnieźnieńska 24
    88-430 Janowiec Wielkopolski

Handel Usługi Piotr Sklariw